Skocz do zawartości

Musiałam tu napisać


deleteduser33

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Drodzy Panowie. Trafiłam tu przypadkiem, po zalinkowaniu Waszego forum przez jakąs zagorzałą feministkę plujaca jadem 

Jestem dojrzałą kobietą, zoną, matką dorosłego syna.

Niestety wstyd mi za większośc kobiet. Dziś znalezć po prostu dobrą kobietę do wspólnego życia to jak wygrana na loterii. Manipulantki, księzniczki, leniuchy, wojowniczki, długo by wymieniać

 

Jestem tutaj tylko po to by Wam powiedzieć - trzymajcie sie, nie dajcie się, bądżcie czujni ?

 

 

pozdrawiam

 

  • Like 19
  • Dzięki 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

23 minuty temu, PoProstuKobieta napisał:

po zalinkowaniu Waszego forum przez jakąs zagorzałą feministkę plujaca jadem

No bo jadowite feministki nie ogarniają nawet tego, że bycie "pożytecznym idiotą" bywa korzystne również dla "wroga" a nie tylko dla systemu, któremu się wiernie służy ;)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Miło, że dołączyłaś w tak nietypowych okolicznościach (skoro jakaś pańcia do czegoś zniechęca to ja to sprawdzę :P).

Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj dla siebie swój ciepły kącik na dłużej @PoProstuKobieta:)

A wielkim bratem została kobieta... meh.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

Niestety wstyd mi za większośc kobiet. Dziś znalezć po prostu dobrą kobietę do wspólnego życia to jak wygrana na loterii. Manipulantki, księzniczki, leniuchy, wojowniczki, długo by wymieniać

 

Tiaaaaa. Nie wiem czemu ale jestem trochę sceptycznie to tego nastawiony ;) Pani rzuciła parę słów i od razu, huraaaa :) Pożyjemy, zobaczymy, jak to dalej pani historia potoczy się na forum :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Tiaaaaa. Nie wiem czemu ale jestem trochę sceptycznie to tego nastawiony ;) Pani rzuciła parę słów i od razu, huraaaa :) Pożyjemy, zobaczymy, jak to dalej pani historia potoczy się na forum :D 

Nie bedę zabierała głosu w zadnym wątku. Weszłam, zobaczyłam, trochę teraz Was czytam bo bardzo ciekawym jest spojrzenie na świat z drugiej strony.

Napisałam kilka słów "wsparcia" gdyż sama widzę co się dookoła dzieje z kobietami

pozdrawiam ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

Witajcie wszyscy.

Enemy- to nie nienawiść. To cos jak wstyd i lekkie przerażenie tym co wkłada się do głów kobietom. Dobro i zło można znaleźć w kazdej płci.

 

 

Cześć!

powiem Ci sekret ? niektóre kobiety maja swój rozumek i potrafią ocenić czy to co wkłada się do głów jest dobre i pożyteczne. Oby tylko na takie trafiał syn! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szaramyszka napisał:

Cześć!

powiem Ci sekret ? niektóre kobiety maja swój rozumek i potrafią ocenić czy to co wkłada się do głów jest dobre i pożyteczne. Oby tylko na takie trafiał syn! :)

Szaramyszko

Niektóre tak

Niektóre. Nieliczne. Zdarzają się takie.

Zazwyczaj nie czułam sie dobrze w grupie kobiet, brak wspolnych tematów do rozmowy, bo w wiekszości to narzekania na facetów, plotkarstwo, miliony słów o niczym, robienie tez z siebie ofiar lub obecnie awanturnicza wojowniczosc względem męzczyzn itp itd

Teraz nadszedł tez czas królewianek, księzniczek,

Nalezy budowac poczucie własnej wartości u dziecka jednak od jakiegos czasu zaczyna to być przesadzone i rosną zapatrzone w siebie nimfy..chłopcy tez nie lepsi niestety

 

Wiele kobiet od dawna traktuje męzczyzn jak bankomaty, najbardziej wstyd mi za takie. 

 

Imiennik- w końcu doczytałam co to mityczna himalajka ;-), obawiam się że nie istnieje ..

Wierna, troskliwa, opiekuńcza, zaradna, 

a do tego całkowicie niezależna finansowo- oto ja plus kilka.. wad które wciąz przepracowuję. Nie chcę pisac o sobie 

 

Nie powinniśmy ze sobą walczyc tylko razem budować. Wiem, że to ciezkie. Wymaga pracy nad soba i wielu kompromisów, z każdej strony.

 

pozdrawiam

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam że do czasu gdy instagram nie był tak popularny to nie było tylu rozmieszczonych księżniczek, które uważają się za nie wiadomo kogo, bo wrzuci zdjecie wypietej dupy na plaży w Chorwacji i dostanie ze 100 lajków kilkanascie komentarzy od jakiś beta chlopczykow. 

To jest jakiś dramat po prostu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lavi$h napisał:

Witaj. To prawda że w dzisiejszych czasach znaleźć normalną dziewczynę jest bardzo trudno a będzie jeszcze trudniej. Pozdrawiam

Szukajcie a znajdziecie, mysle ze są i w miarę atrakcyjne i młode dziewczyny z poglądami jak autorka wątku. 

Przede wszystkim nie szukać piękności, one się nie nadają do długotrwałych związków. Wiadomo musi się podobać, ale nie musi się podobać dla co najmniej 80% facetów. Ostatnio pytałem koleżanki czy chciałaby być z modelem, odpowiedź mnie zaskoczyła bo powiedziała że to nie,  bo by była za bardzo zazdrosna o inne adoratorki. Wiadomo że dalaby takiemu dupy bez zobowiązań, ale mówię tu o poważnym związku  ?

Tak samo w drugą stronę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.