Skocz do zawartości

Musiałam tu napisać


deleteduser33

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Bo zwykłe słowa że jest się wierną, opiekuńcza i zaradną finansowo powodują u kobiet złosliwości.

Ale u normalnych mężczyzn nie powodują :) Fajnie, jakbyś została i podzieliła się z nami swym postrzeganiem świata.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azizi cięzki mi przedstawić drugą strone barykady gdyz sama nie rozumiem większości kobiet. Przez lata przyzwyczaiłam sie do tego, ze nie bardzo się z nimi zgadzam i robiłam swoje. Jednak od czasu gdy mój syn wkracza w dorosłosc zaczełam czytac rózne fora i dosłownie zadrżałam widząc co się dzieje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Florence napisał:

Zaczynam współczuć przyszłej synowej, serio. ;)

 

Nie masz powodu. To jego życie.  Dopóki panna nie zacznie ciągnać z niego jak z bankomatu to sie nie wtracę ?

 

Wystarczy, że polecę synowi to forum, od wczoraj duzo przeczytałam, wiadomo ze wszystkim się nie zgadzam ale ten męski punkt widzenia bardzo sie mu przyda ?

Edytowane przez PoProstuKobieta
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuKobieta

31 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

 

Wystarczy, że polecę synowi to forum, od wczoraj duzo przeczytałam, wiadomo ze wszystkim się nie zgadzam ale ten męski punkt widzenia bardzo sie mu przyda ?

I tak trzymaj. Nie wtrącaj się w małżeństwo. Możesz jedynie doradzać i ukierunkowywać , a nie nastawiać jednego na drugie. Patrz i obserwuj, lecz nie wchodź między wódkę a zakąskę.

Młodzi muszą sami się dotrzeć. Poznać smak porażki i radości ,a nie mieć wszystko podane pod nos. Sami muszą zapracować na swoje utrzymanie. Ty możesz tylko nieznacznie pomagać. 

Kota też można zagłaskać na śmierć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi ,ale będzie miał. I życzę mu aby miał wspomagającą  matkę i ojca. Przyszłych teściów też trzeba bacznie obserwować, nie dawać zwieść się pozorom szczęśliwej rodzinki na pokaz.

Znam to z autopsji.  

 

                                                                            Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

Wiedziałam, że nawet tu znajdzie się kobieta która przyczepi się do mojego opisu...Dlatego nie chcę o sobie pisać. Bo zwykłe słowa że jest się wierną, opiekuńcza i zaradną finansowo powodują u kobiet złosliwości.

Nie demonizujmy już tak tych kobiet, błagam ? Chyba że taka jest idea tego forum, to już nie wiem.

Tak samo jak normalni mężczyźni, normalne kobiety też nie reagują złośliwościami na taką postawę. No nie spotkałam się, a żyję na tym świecie już trochę :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

cięzki mi przedstawić drugą strone barykady gdyz sama nie rozumiem większości kobiet. Przez lata przyzwyczaiłam sie do tego, ze nie bardzo się z nimi zgadzam i robiłam swoje

Zapala mi się lampka ostrzegawcza jak coś w styl stylu słyszę od kobiety. Może tak być jak mówisz rzeczywiście, ale często też słyszałam to w męskim towarzystwie z ust dziewczyn, które tam wcześniej opisałaś, taka prosta zagrywka. One też często deklarują,że nie lubią kobiet.

Ja lubię ludzi, którzy dzielą moją płeć. Jest naprawdę mnóstwo fajnych babek. Może otwórz się też na kobiety, zapobiega to zgorzknieniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emrata czy ja gdzies napisałam, że nie lubię wszystkich kobiet?? Napisałam w cytowanym przez Ciebie poście ze nie rozumiem większości kobiet. Typowa nadinterpretacja rodem z babskiego forum.

Zaczepiasz mnie w stylu którego nie cierpię. I tym sama dowodzisz jak potrafi czepiać się taka  "fajna babka".

Nie przyszłam tu dyskutować z kobietami bo kobiece fora omijam. Chcialam napisac tu tylko kilka slów ale wątek sie rozwinął.

Edytowane przez PoProstuKobieta
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuKobieta

A czy ja napisałam, że nie lubisz wszystkich kobiet? I tak możemy się licytować do rana, wiesz jak to wygląda na tych babskich forach.

Interpretacja, że raczej stronisz od kobiet, nie przeprzepadasz nie jest z sufitu. Gdybym była mężczyzna i tak mówiła to by nie bylo oburzenia, ajak dziewczyna coś powie z czym się nie zgadzasz to złośliwa baba. No wrzuć na luz i nie dziel ludzi w rozmowie pod względem płci. To tylko moje spostrzeżenia, nie musisz się z nimi zgadzać.

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, emrata napisał:

..

I tak możemy się licytować do rana, wiesz jak to wygląda na tych babskich forach.

..

No wrzuć na luz i nie dziel ludzi w rozmowie pod względem płci. 

Nie będziemy się licytować. Unikam takich przepychanek słownych, z kobietami, bo nic nie wnoszą do tematu. Zaden obecny tu Samiec nie przyczepil sie....dziwne? Nie.

 

Dzielę ludzi ze względu na płec, nie rozmawiam tu chyba z gender. 

Pozdrawiam ☺

Edytowane przez PoProstuKobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Nie będziemy się licytować. Unikam takich przepychanek słownych, z kobietami, bo nic nie wnoszą do tematu. Zaden obecny tu Samiec nie przyczepil sie....dziwne? Nie.

 

Dzielę ludzi ze względu na płec, nie rozmawiam tu chyba z gender. 

Pozdrawiam ☺

Nie rzucaj tu żadnego genderu i tym podobnych ideologii w tę dyskusję, bo nie o to chodziło.

Ja zrozumiałem, że chodziło o to że zarówno mężczyźni jak  i kobiety mogą być debilami, których należy unikać.

Tyle, że moim zdaniem nasze społeczeństwo  i kultura o wiele bardziej toleruje głupotę wśród kobiet; mężczyzna musi coś sobą reprezentować i nie może tylko być idiotą i ładnie wyglądać. Kobieta może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emrata po raz kolejny powtarzam, że nie przyszłam na to meskie forum aby dyskutowac. 

 

@darktemplar byc moze słowo gender jest tu niestosowne, natomiast trudno mi nie rozróżniac czy rozmawiam z kobietą czy z męzczyzną jak emrata by chciała.

 

Edytowane przez PoProstuKobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuKobieta mam nadzieję, że pokazałaś to Forum synowi i może nawet jest tu zarejestrowany, anonimowo rzecz jasna :D

Co ciekawe, bardzo ważna książka w manosferze, "The Rational Male" powstała na prośbę pani, która podobnie jak Ty próbowała uświadomić syna nt realiów. Polecam synowi "The Rational Male" Tom 1 jest po polsku, reszta 2, 3 i 4 na razie tylko po angielsku. Autor Rollo Tomassi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, emrata napisał:

Czy poczucie humoru nie jest wpisane w kobiece atrybuty?

Dżizys, jak żyję to spotkanie kobiety, której żart mnie rozbawi to jakiś cud. Humor kobiet jest tragiczny, śmieją się z niego tylko inne kobiety. Zawsze jak kobieta palnie jakiś żart to patrzymy na siebie z kumplami i zażenowanie :D Jest tutaj fakt faktem jeden plus bo łatwo Was rozbawić, wszak śmiejecie się z byle czego. A jak jesteście zainteresowane mężczyzną to nawet z największych sucharów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.