Skocz do zawartości

Musiałam tu napisać


deleteduser33

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, The Motha napisał:

jeszcze nigdy nie spotkałem kobiety zabawnej

Widocznie, za krótko żyjesz ?

18 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

odpowiada Ci np humor brytyjski?

Pytanie nie do mnie, ale ja uwielbiam. A jak ktoś tego rodzaju humoru nie rozumie, to wiadomo, o czym to świadczy... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam naprawde sporo historii. 

 

Te "baby" to Wam na głowę wchodzą, aż nie do wiary jak meżczyzni dają się wykorzystywać. W zamian dostając tak niewiele. Dobrze, że część z nich tutaj trafia. To ich szansa.

To forum powinno być obowiązkowe już od postawówki dla kazdego chłopca.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wklej kilka naszych postów do jakiegos babskiego forum, przyda się wszystkim.

Ale wcześniej znajdź sobie jakieś ustronne miejsce w Artyce i zwiewaj zaraz po napisaniu.

Inaczej możesz nie przeżyć.

 

Przecież w całej feministycznej i babskiej propagandzie chodzi o to, żeby z facetów wyciągnąć jak najwięcej dając jednocześnie jak najmniej, a już na pewno "nie swój jedyny skarb" zarezerwowany dla "jedynego", którego wprawdzie jeszcze nie ma ale jakiegoś dnia się pojawi.

Kto by naprawiał samotnej dziewczynie komputer, samochód (jeśłi ma), podwoził ją na zajęcia i zakupy (jeśłi nie ma)?

Gdyby za to wszystko przyszło jej się odpłacać - biedna dziewczyna nie wychodziłaby z łóżka.

(Choć niektóre umieją odpłacić się od razu w samochodzie, owszem, ale zwykle nie tym co wożą jej walizki).

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue unikam dyskusji na babskich forach, tam w wiekszości narzekania na facetów plus dobre rady jak oskubac męża przy rozwodzie

 

Niestety tutaj też sporo narzekań na kobiety. Sporo uogolnień. Trochę chamskich tekstów o kobietach. A o takich w moim wieku to wstyd nawet czytać co piszą.

Nie wiem czy ci Panowie tak samo myslą o swoich matkach czy swoich córkach, skoro uważają że WSZYSTKIE kobiety są do d..py

 

Smutna jest ta walka płci.

Zamiast się wspierać to się nawzajem wykańczacie.

A o solidarność w obrebie płci też ciężko oj cięzko

Więc samotnośc jest nieunikniona.

 

Dobrze jest tu przestrzegać, punktowac złe zachowania, otwierać oczy 'rycerzom"

Ale oby nie przesadzać

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdu każesz.

Smutne to. Yes.

Co do wieku...

Kazdy/a mysli ze 5 lat wiecej niż on ma zaczyna sie starosc i psychiczno/fizyczna śmierć.

Później dodaje 5 lat i myśli to samo.

Faktem jest że mamy mówią "bądź miły i grzeczny", "pokorne cielę dwie matki ssie" itd.

Dlatego właśnie potrzebny jest ojciec.

Gdy moj syn pobił się w szkole mama powiedziała:

"Idziemy do dyrektora".

Ja spytałem:

"Oddałeś mu?"

To jest ta różnica między kobietami a mężczyznami i tego NIC nie zmieni, żadne teorie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuKobieta - Wielu mężczyzn na początku swojej drogi tutaj nienawidzi kobiet ;) Zatem śmieją się z nich, że na starość będą wyglądały jak próchno, to taka zemsta za Waszą naturę :) Faktem jest, że my mężczyźni starzejemy się często lepiej, ale faktem jest również, że jak kobieta o siebie jako tako zadba to długo będzie miała szanse na to, że obce kutachy będą się prężyły. Widziałem sporo 40, które w jakiś sposób działały na mnie podniecająco. Ale były to kobiety zadbane. Jak laska już od 20 roku życia totalnie o siebie nie dba to w wieku 40 lat będzie prawdopodobnie cieniutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.