Skocz do zawartości

Nie dam wam dokumentów i co mi teraz panowie zrobicie!?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Oto filmik, przedstawiający zatrzymanie pojazdu przez policje, za popełnione wykroczenie. Standard, codzienność, niby nic nowego. A gdzie tam. Jak kierowcą jest kobieta, zwykłe zatrzymanie, staje się wojenką na drodze relacji damsko-męskich :D  

 

Kawka zrobiona, postanowiłem więc, zinterpretować całą sytuacje ze swojego "mizoginistycznego punktu widzenia, jako nie dobry incelek" ;) 

 

Początek zatrzymania przez stołeczną drogówkę i co widzimy a raczej co słyszymy??? (0:14)

Kobieta z miejsca zaczyna mówić z wyższością.-" Ale proszę, aby tych kamer nie było, proszę pana. (...) Nie, ja pana ostrzegam, ja sobie tego nie życzę! (...) Teraz nie! (roszczenia kobiety) Najpierw oddelegowuje pan tych panów kamerzystów...(...) Następnie pani przechodzi do szantażu (0:34)-(...) Dzwonię do prawnika!

 

Typowa księżniczka lub feministka, która uznaje, że ma prawo poniżać mężczyzn słowami. Kobiety mają już wbudowany model interakcji po przez zastraszanie. Zwykłe podejście do kobiety może być odebrane przez nią jako atak (podejście policjantów do auta). Pani przecież jest ofiarą!

 

Dalej pani ogółem twierdzi: Nie dam wam dokumentów i co panowie mi teraz zrobią! (1:37) Rozmowa trwa jeszcze długo. Kobieta na przemian atakuje,szantażuje policjantów, używa wulgarnych słów. Po czym pani kapituluje...

 

To, że kobiety są pasywne w swoich oczach, doskonale to wiemy. Dlatego migają się od odpowiedzialności, Kobieta popełnia błąd (przekroczenie przepisów)- sytuacja z filmiku(3:08). Jaki jest tego rezultat??? Nie może być inaczej, to wina mężczyzny z dzieckiem na przejściu dla pieszych, mimo zielonego światła -(3:14). "Widział pan, jak on był ubrany na czarno"

 

Policjant informuje panią o wysokości mandatu. Reakcja damy? Lampeczka z napisem-"Pieniądze" w głowie zaczyna świecić! Reakcja pani?! Nie może być inaczej jak słowa (3:25)- "Jestem samotnie wychowującą matką, bez 500+!" W tak krótkim zdaniu a ile przesłania. Samotna matka- wina jakiegoś mężczyzny! Bez 500+, wina rządu!

 

Drogówka zaczyna wypisywać mandat, następnie okazuje się, że auto nie ma przeglądu technicznego. Jak wszyscy wiemy w takich przypadkach, patrol zatrzymuje dowód rejestracyjny, po czym wydaje pokwitowanie zatrzymania dokumentów. To uprawnia nas do jeżdżenia autem przez 48 godzin, po to aby zrobić badania techniczne, niezbędne do odbioru papierów w urzędzie komunikacyjnym. Zrozumiałe panowie, prawda??? Nie do końca  A dlaczego? To widzimy w filmiku (4:05)

 

W miedzy czasie, znowu wplątuje się w historie zatrzymania, pieniądz! (4:41)-(...) Kto mi za paliwo odda!? Koniec końców, pani dalej odmawia przyjęcia mandatu oraz podpisania pokwitowania zabrania dowodu rejestracyjnego. Panowie grzecznie informują kobietę o skierowaniu sprawy do sądu. 

Uwaga! Twierdza upada. Dama zauważyła, że wszystkie swoje manipulacje na nic się nie zdają, szybka analiza w głowie, podsumowanie zysków i strat. Eureka! Pani łaskawie podpisuje mandat oraz pokwitowanie. (7:16)

 

Tak wiec panowie podsumowując cała sytuacje oraz zachowanie kobiety.

Policjanci kontrolowali całą sytuacje, nie reagując na zachowanie damy. Stoicki spokój. Pani natomiast zastosowała odwrotną interakcje po przez swoją emocjonalność! Krzyczała, wrzeszczała, grała ofiarę oraz prowadziła potok bezmyślnych zlepionych słów. A po co? A po to aby odwieść panów od logicznych argumentów. Tak działają kobiety. To jest ich sposób do tego czego pragną, czyli władzy nad mężczyznami. Bo facet ma jedynie prawo ulec, nawet jeśli jest to funkcjonariusz policji. A jak on zareaguje, obwiniany jest jako napastnik! Na nic się zdaje, że to kobieta jest prowodyrem, to mężczyzna jest oceniany i karany.

Edytowane przez Still
  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same problemy u naszych wschodnich ''somsiadów'' :)

 

 

 

 

Co do filmiku @Still w USA za podobne akcje, Pani byłaby wyjebana na glebę, skuta i przewieziona na komisariat :).

Tak jak ten Pan, który myślał że mając Ferrari jest ponad prawem :)

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Nigdy nie zapomnę mojej byłej, kiedy podjechaliśmy do jakiejś Castoramy czy innej Ikei. Ona prowadziła. Na parkingu był kierujący ruchem, który kazał nam jechać w alejkę dalej od wejścia - prozaiczna sprawa - weekend i kupa ludzi. No zdarza się. Na co moja szara myszka wyjeżdża "kim on kurwa jest, nie jest z policji, gówno mi może kazać" i skręca w tą alejkę. Kierujący wychodzi na środek, żeby nas zatrzymać i nadal macha latarko-lizakiem w kierunku następnej. W tym momencie powiedziałem Jej, że jak się nie zastosuje to jej przypierdolę. Nie lubię tak mówić, ale no - szanujmy się. 

 

Absolwentka prawa, z definicji osoba inteligentna. No ja pierdolę. 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Kobieta z miejsca zaczyna mówić z wyższością.-" Ale proszę, aby tych kamer nie było, proszę pana. (...) Nie, ja pana ostrzegam, ja sobie tego nie życzę! (...)

No właśnie, to samo co Bracia wczesniej - w USA (w sumie w kilku krajach zachodniej Europy również) po kilku chwilach byłaby pani uciszona baaardzo skutecznie i oduczona takich zachowań może na długo.

 

6 minut temu, KatowickiKarol napisał:

Kierujący wychodzi na środek, żeby nas zatrzymać i nadal macha latarko-lizakiem w kierunku następnej. W tym momencie powiedziałem Jej, że jak się nie zastosuje to jej przypierdolę. Nie lubię tak mówić, ale no - szanujmy się. 

 

Absolwentka prawa, z definicji osoba inteligentna. No ja pierdolę. 

Ech znam taki model. Inteligentna PLUS roszczeniowa.

I widzisz, dobrze jej powiedziałeś, niestety muszę to przyznać że na takie agresywne pseudo-asertywne osoby działa właśnie taki sposób jak przedstawiłeś.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest absolutnie cudowna.

Popełniła wykroczenie narażając osoby (pal licho ojca, no ale dziecko ;) ) na pasach, nie ma z własnej winy zrobionego przeglądu, spieszy się po dziecko do szkoły... 

Trzy powody już, żeby nie wszczynać tępej gównoburzy, która będzie trwać prawie 10 minut, bo wina jest bezsprzeczna, a dziecko czeka.

No ale nieee... i tak bedzie, że przez łapczywą na kasę biednej matki żyjącej z 500+,  jeżdżącej w sumie niezłym samochodem, nie zdążyła po dzieciaka...

nota bene: zauważyliście, że matki nawet jak otrzymują opiekę finansową od państwa, męża, czy obecnego czy byłego potrafią wyciągnąć z tego jeszcze inną korzyść, grając i tak wciąż nieszczęśliwą, ubogą i godną politowania?

Matka - najgorszy i najbardziej frustrujący zawód na świecie...wkurza mnie to tylko, po kiego ch...ja tak walczą o te dzieci, skoro ich potem tak nienawidzą??? ?

 

 

Edytowane przez Stradi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stradi napisał:

wkurza mnie to tylko, po kiego ch...ja tak walczą o te dzieci, skoro ich potem tak nienawidzą???

One nie walczą o dzieci, one walczą dziećmi. Dzieci to nie powód ich działania tylko narzędzie w uzyskiwania korzyści.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem jedną taka historię ?.

Na parkingu stoje w wyznaczonym miejscu.

Przychodzę pani nie umie wyjechać miała jakiegoś suva.

I tak pierdoli sie raz w ta raz w tą.

I mi zarysowała moje 1 auto na które sam najebalem się.

Pukam w szybe mówię wysiadaj patrz co zrobiłaś.

Patrzy patrzy patrzy i

Ale to pana wina jak pan stoi ?.

Pokazuje linie namalowane są są co pani odwala.

Wysiada mąż taki karakan i do mnie, że mnie zniszczy itd ja spokój patrze na niego ?.

I zaraz możemy na policje dzwonić, albo się dogadamy pancia tadek młody nami będzie rządził .

Zniszczymy się.

No proszę pani jeszcze za oszczerstwa i grozby moge złożyć skargę ?.

 

Dała mi 200 zl i spierdolili ?? 

Ryse markerem dało się zamaskować więc wyszedłem na plus.

Kobiety w dzisiejszych czasach są pojebane.

Za dużo praw i się pierdoli w łbach.

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PUNK napisał:

One nie walczą o dzieci, one walczą dziećmi. Dzieci to nie powód ich działania tylko narzędzie w uzyskiwania korzyści.

Na pewno. Bycie ofiarą losu nie pozwalałoby na zbieranie sympatycznej litości tylko co najwyżej beki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Orybazy napisał:

Skąd taka buta, takie zachowanie, bo w 90% przypadków jest skuteczne i znajduje się biały rycerz który na hasło "Jestem samotnie wychowującą matką, bez 500+!" zrobi co ona chce.

Eee raczej nie. Policjanci sa przyzwyczajeni do takich bajeczek i zazwyczaj zlewaja to cieplym moczem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PUNK napisał:

One nie walczą o dzieci, one walczą dziećmi. Dzieci to nie powód ich działania tylko narzędzie w uzyskiwania korzyści.

Piękne zdanie. 

 

Najsmutniejsze jest to, że mam spore wątpliwości, czy gdyby za kierownicą siedział mężczyzna policjanci mieliby tyle cierpliwości. 

 

Z drugiej strony, ciekawi mnie jak by to wyglądało gdyby nie było kamer... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PatZz napisał:

Kobiety w dzisiejszych czasach są pojebane.

Za dużo praw i się pierdoli w łbach.

Ze 2 lata temu na parkingu pod pewną galerią handlową wypuszczałem auto na miejsce, którego chciałem wjechać. Kierunek miałem włączony, jeszcze lekko cofałem, żeby kierowca mógł swobodnie wyjechać. Nagle szok, moje miejsce zajęte. Paniusia jadąca za mną, wyprzedziła mnie i zaparkowała, wszystko w ułamku sekundy, ni stąd ni zowąd. Zwracam jej kulturalnie uwagę, że "fajne zachowanie, brak elegancji", a ona do mnie bezczelnie z tupetem "kto pietwszy ten lepszy". Chuj mnie strzelił, wyzwałem ją od niedojebanych szmat, ale nastrój skopany na maksa. W życiu żaden gość mnie tak nie zaskoczył, jak ta baba jaga ze swoją mamusia-pasażerką.

Edytowane przez PUNK
Ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, PUNK napisał:

Ze 2 lata temu na parkingu pod pewną galerią handlową wypuszczałem auto na miejsce, którego chciałem wjechać. Kierunek miałem włączony, jeszcze lekko cofałem, żeby kierowca mógł swobodnie wyjechać. Nagle szok, moje miejsce zajęte. Paniusia jadąca za mną, wyprzedziła mnie i zaparkowała, wszystko w ułamku sekundy, ni stąd ni zowąd. Zwracam jej kulturalnie uwagę, że "fajne zachowanie, brak elegancji", a ona do mnie bezczelnie z tupetem "kto pietwszy ten lepszy". Chuj mnie strzelił, wyzwałem ją od niedojebanych szmat, ale nastrój skopany na maksa. W życiu żaden gość mnie tak nie zaskoczył, jak ta baba jaga ze swoją mamusia-pasażerką.

Ja jestem młody, ale facet czasem okaże szacunek nawet jak widzi, że czekasz czy chcesz wyjechać czy coś, a babsztylą wszystko sie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PUNK zapisuje to sobie w tym momencie wyraźnie na dużej kartce i wieszam na ścianie. Red pillowy orgazm normalnie ziomuś. 

 

Stoicki spokój tylko odwlecze następny odpał. Zauważmy, że kobiety najlepiej spisują się, gdy jest trzymana dyscyplina. Niech mają możliwości rozwojowe, ale jak stają do walki, niech nie będzie taryf ulgowych. Teraz zachowują się dosłownie jak rozpieszczone gówniarze, niszczą życie sobie, mężczyznom, dzieciom. Dać gówniarzowi pasem po dupie to bardzo mała cena za wszelkie korzyści, zwłaszcza dla niego :)

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten film kilka lat temu, babka faktycznie zrobiła gównoburze z niczego, ale widziałem nie gorsze, a nawet lepsze filmy z facetami kiedy ostro się stawiali (W uwaga pirat )a nie tam marudzili coś pod nosem jak ta pani.
Policjanci co bardzo mi się podoba na spokojnie babce tłumaczyli aż w końcu uległa, nie wiem jak byłoby bez kamery ale pewnie podobnie. Wstawienie filmu z amerykańską policją nie jest dobrym przykładem zupełnie nie nasze realia. Uważam, że policja jest tam zbyt brutalna w stosunku do takich niegroźnych osobników. Widziałem filmy gdzie zwyczajnie mordują niegroźnych ludzi, nie stawiających oporu, tylko dlatego, że mają taką możliwość aby strzelać do każdego kto im się nie podoba. 
Tylko, że tam praktycznie każdy może mieć broń i nie wiadomo kiedy ją wyciągnie i zacznie strzelać więc oni też zabijają prewencyjnie chroniąc siebie. 

Ale trzeba im przyznać, że są skuteczni w przeciwieństwie do naszej rodzimej policji gdzie duża część młodych policjantów to zwykli nieudacznicy i nieudaczniczki którzy nie powinni tego zawodu wykonywać. Możliwe, że to również brak odpowiednich szkoleń itd 

Wśród starszych policjantów również nie brakuje zwykłych łobuzów czy przestępców. 

Potrafią przeprowadzać interwencje na nastolatkach, ludziach starszych, spokojnych bezbronnych obywatelach, kobietach z dziećmi (tak wiem zbroja lśni) a z byle łobuzem nie potrafią sobie dać rady. Bo to w dużej mierze zwykłe patałachy 
Wstawiam kilka linków do filmów na YT gdzie widać bandytkę "stróżów prawa" oraz ich nieudolność co szczególnie widać na 4 ostatnich filmach 
https://www.youtube.com/watch?v=9CwdnT2IMvo

https://www.youtube.com/watch?v=SQlvOugBKWQ

https://www.youtube.com/watch?v=iuXCfuKZZDg&t=897s

https://www.youtube.com/watch?v=XcU8TvyV9tc&t=326s

https://www.youtube.com/watch?v=dkOUWt3wSsc&t=241s

https://www.youtube.com/watch?v=F-HbIW-3oDk

https://www.youtube.com/watch?v=oFi-R_Qqnm8
https://www.youtube.com/watch?v=cNcPW04L-VU
https://www.youtube.com/watch?v=vR_ibbhytUI
https://www.youtube.com/watch?v=Z8osPYLCw20

 

 

 


I na koniec mała akcja z amehyki 
https://www.youtube.com/watch?v=qX4Z-aYkIIU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1hCQENFDB4thMOHBI6920zPjo23WPHGx80Ksdr7p1q2RrzmoOe2rZHxDg

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.