Skocz do zawartości

Przeskok na inną gałąź.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Proszę o jakąś radę ?.

Otóż pisałem gdzieś tam co jednej pannie zrobiłem rym cim cim ram pam pam ? i okazało się, że ma ślub we wrześniu.

Nie daje mi spokoju.

Nie odpisuje od prawie tygodnia, a ona że czemu ją olewam i tak dalej.

Napisałem , że to nie ma sensu nie pasujemy do siebie ?.

 

A ona, że pasujemy było widać w łóżku chyba myśli, że nie wiem, że ma fagasa.

Wybacza mi wszystko.

Na uczelni ją olewam mówię wypierdalaj, a i tak wraca ?.

Może znowu ją tam rymcim rym cim ? , bo już nie mam siły do niej.

Jednak racja najgorzej jak olejesz babe , a jej zależy..

A jak ona Cię zleje to ma Cię gdzieś nic nie pomoże dlatego lepiej nie mówić i nie robić nic po rozstaniu po prostu milczeć.

I co tu by zrobić..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz ją dymać czy cię wystraszyła że będzie chciała za dużo?

Skoro się wydaje za białego rycerza masz darmowe dymanie kiedy zechcesz.

Czy może być lepsza sytuacja?

Chyba jednak się przestraszyłeś.

Dla mnie nie byłoby bardziej idealnej sytuacji ale co ja tam wiem,

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PatZz napisał:

I co tu by zrobić..

Opowiem Ci swoją historię. 

Mając 21 lub 22 lata poznałem pewną pania na czacie. Miala chyba 21 latek. Cud, miód malina. Brunetka, cycek c, mocna 8! Pierwszy numerek w lesie. Drugi w hotelu. Po skończonym numerku, pani wzięło się na szczerość. Hajtnieta. Mówie ok. Od słowa do słowa a kim jest twój wybranek?

Koleś po 30tce, powiedziala pseudonim. Okazało się, że przemytnik fajek w regionie. Popytalem ludzi o niego i się przerazilem. Z tyłu głowy siedziało mi już to, że kopie swój dół w lesie.... Ludzie kochani, parę miechów oglądałem się za siebie z obawą, że się wydało.

A idz pan w huj! Sraczke często miałem. Więcej stresu niż to warte. Nigdy nie wiesz, kto jest po dugiej stornie barykady! 

Moja rada.... Kończ to! 

  • Like 5
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, PatZz napisał:

Na uczelni ją olewam mówię wypierdalaj, a i tak wraca ?.

Może znowu ją tam rymcim rym cim ? , bo już nie mam siły do niej.

Pożera cię, jak modliszka. Już jesteś jej niewolnikiem, bo się łudzisz i rozkminiasz. Zauważ, że robisz to, co ona chce, czyli myślisz żeby ją przelecieć. Ona nie chce, żebyś ją traktował jak dżentelmen, ona chce żebyś umożliwiał jej bycie szonem, bo w tym jej najlepiej (pod warunkiem, że okoliczności o których wspominasz są autentyczne).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, JoeBlue napisał:

Chcesz ją dymać czy cię wystraszyła że będzie chciała za dużo?

Skoro się wydaje za białego rycerza masz darmowe dymanie kiedy zechcesz.

Czy może być lepsza sytuacja?

Chyba jednak się przestraszyłeś.

Może być lepsza sytuacja. Mianowicie przestać pieprzyć tak jak Ty.

 

To co napisałeś, to dokładnie jest pojmowanie przez samice teraźniejszego życia. Brać kiedy można.

 

Bez wzajemnego szacunku nic z niczym się nie da zrobić Panowie... ( i Panie  ).

 

Ludzie ogarnijcie się, bo to idzie tylko do najgorszego.

Jeś.i mężatka to nie tykaj!!! Jeśli jesteś PRAWDZIWYM samcem. A nie jurnym pedałem, który będzie się w i nternetach chwalił, że kolejną samiczkę nadział. Cześć

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już tak bardzo się stęsknił za jej zdradziecką szparą, to powinien ją bzyknąć z korzyścią dla jej przyszłego męża. Mianowicie zrobić jej fote, gdy ona wygrywa melodie rozkoszy na jego flecie. Zdjęcie podesłaś przyszłemu daj boże niedoszłemu małżonkowi, niech wie, że ta kobieta na wierną żonę się nie nadaje (no chyba, że oni oboje po tych samych pieniądzach i rozmiłowani w obłudzie).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PatZz napisał:

Może znowu ją tam rymcim rym cim ? , bo już nie mam siły do niej.

Roszczenia tej Pani w tym przypadku będą rosnąć. :) Wiesz co to oznacza. :)

 

Rób jak uważasz, ja nie lubię karuzeli emocjonalnej i pewnie bym w to nie wszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PatZz napisał:

Nie daje mi spokoju.

Nie odpisuje od prawie tygodnia, a ona że czemu ją olewam i tak dalej.

Yyy... hmm... pomyślmy...

 

3 godziny temu, PatZz napisał:

I co tu by zrobić..

Zwal se dwa razy i zajmij się czymś produktywnym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PatZz napisał:

zrobiłem rym cim cim ram pam pam ?

+

9 godzin temu, PatZz napisał:

Może znowu ją tam rymcim rym cim ? 

@PatZzo ile troszkę znam ciez Forum jako rozsądnego gościa, ale te dwa cytaty mnie zastanawiają.

 

Na pewno Nie masz żadnego problemu z mowieniem o ruchaniu? Albo z samym ruchaniem?

 

P.S. Jak nie to spoko, ostatnio mam obniżony level poczucia humoru i jestem wyczulony na różne  dziwne rzeczy i widzę DZIURY w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gradhach napisał:

Ludzie ogarnijcie się, bo to idzie tylko do najgorszego.

Dokładnie o to chodzi, w wielu wątkach o ruchaniu mężatek, albo przyszłych mężatek przedstawione jest masa niby argumentów, które sugerują że to normalna sprawa, a nawet konieczność, ale nikt nie wspomni o konsekwencjach, kiedy takich ruchasz trafi na wkurwionego męża, wtedy mogą dziać się różne nieprzyjemne rzeczy, ale konsekwencje poniesie On, a nie Panowie z internetu, których na oczy nigdy nie widział,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak jak pisze @PUNK, czyli uświadomił przyszłego (oby nie) męża.

Nie tylko z powodu uczciwości (którą wielu podważy).

Ale też z innego prostego i dobrego dla społeczności "przegrywów" powodu.

Po prostu ten mąż to potencjalny nowy redpillowiec.

Trudne jest uświadamianie nowych braci. Praktycznie niemożliwe gdy się chce uświadamiać losowych ludzi od tak. To działa tylko jak facetowi baba odwali jakiś numer.

Jedni powiedzą o tym niedoszłym mężu "pizda", "beciak", "provider". A ja powiem: "przyszły uświadomiony redpilowiec", "nasz brat".

Trzeba skorzystać z okazji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk

Po prostu śmieszy mnie ta sytuacja ?.

Nie absolutnie nie mam problemu rozmawiać o seksie.

 

Hmm tylko mi tutaj chodzi bardziej jak ja skutecznie spławic, bo panna się napaliła, a że widujemy się często na uczelni to trudno.

Z tego co obserwuje to ona chcę przeskoczyć na inną gałąź tzn. Na mnie jej zachowanie o tym świadczy forum i kobietopedia tak zrozumiałem.

Nie odzywanie się zlewka i nic nie pomogło ona ciągle kontaktu szuka.

 

 

Fankę chyba mam.

I ona co jakiś czas cześć co tam ?.

Może totalna olewka i po jakimś czasie zrozumie?

Chciałem ją trochę poruchac, tak do końca studiów,ale jak się dowiedziałem,że ma chłopa i ślub to mi się odechciało.

Po prostu szkoda mi chłopa.

Znalazłem na fb poczciwy pewnie dobry chłopak.

Nwm może uczuciowy się zrobiłem.

Albo się tak pierdole z zakończeniem tego.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Gradhach said:

1. Może być lepsza sytuacja. Mianowicie przestać pieprzyć tak jak Ty.

 

2. To co napisałeś, to dokładnie jest pojmowanie przez samice teraźniejszego życia. Brać kiedy można.

 

3. Bez wzajemnego szacunku nic z niczym się nie da zrobić Panowie... ( i Panie  ).

1. To już ostatni mój post w temacie.

 

2. Znowu posiadasz wiedzę z której nie korzystasz.

Jeśli chcesz wygrać z samicą musisz umieć grać w jej grę czyli też brać kiedy można.

 

3. Czyżby?

<JOKE>Jak widać dookoła tylko ci co szanują kobiety je bzykają. </JOKE>

 

EOF.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz 

Jak zachowałaby się bezwzględna szczerość?

Wziąć ją na ruchanko, porobić, zdjęcia przeprosić, że nie wiedziałeś, dać kolesiowi pendrive z waszymi fotkami i modlić się, żeby nie chciał się zemścić (choć nie powinien) na Tobie. 

On ma dowody a ona nie ma Twojego nasienia w sobie. Dodałbym tylko, że uważałabym bo możesz zostać ojcem jak tak dalej pójdzie :), wyjdą testy DNA ona wskaże Ciebie i będziesz płacił.

Dziękuję za taki interes.

 

 

Rób jak uważasz natomiast kolesiowi uratujesz życie. 

Możesz ją sprowokować by Ci wysłała jakieś zdjęcia cycków i jakieś tam teksty by miał jasno na białym, że ona go zdradza.

 

Możliwości jest kilka - dostaniesz w ryj, facet Ci sie odwdzięczy i Ci coś kupi, podziękuje Ci itp itd a babka no cóż, gold digerka będzie musiala znaleść inny bankomat.

 

Rób jak uważasz a @Still ma rację i za pewne jest szczęśliwy, że to się skończyło tylko sraczkami. 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, PatZz napisał:

Nie absolutnie nie mam problemu rozmawiać o seksie.

Ok :)

 

30 minut temu, PatZz napisał:

Albo się tak pierdole z zakończeniem tego.

Yessss of kors!

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, PatZz napisał:

Hmm tylko mi tutaj chodzi bardziej jak ja skutecznie spławic, bo panna się napaliła, a że widujemy się często na uczelni to trudno.

 

36 minut temu, PatZz napisał:

Nie odzywanie się zlewka i nic nie pomogło ona ciągle kontaktu szuka.

Jaja se robisz?

Przecież co drugi post na tym forum mówi co kobiety przyciąga a co odpycha.

A Ty robisz wszystko co ją przyciąga i masz pretensje bo przecież Ty "robisz żeby się odczepiła"*.

Chcesz żeby się odczepiła: bądź miły, pokaż że potrzebujesz pomocy, pokaż się jako needy, powiedz że straciłeś kasę, powiedz że bardzo potrzebujesz miłości i czułości, itp.

 

*Ale oczywiście wina nie po Twojej stornie. To nie Ty tylko kobieta (ogólnie kobiety) ma nie po kolei w głowie, że na tekst "spierdalaj" zamiast się obrazić i odejść to reaguje chcicą.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PatZz napisał:

jak ja skutecznie spławic, bo panna się napaliła

Skutecznie?

 

Zaproś ją na kawe i zacznij pytać o rady, że chciałbyś sobie zrobić lekki makijaż taki na co dzień na uczelnię. 

 

Albo że nie możesz już w sobie tego dusić, że planujesz coming out i co ona o tym myśli, i najwazniejsze czy Wasz profesor Marketingu Ciebie polubił, bo masz niejasne wrażenie. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki  wyciągnij od niej i do jej faceta trzeba się trzymać razem .

Dopóki będziemy  im pozwalać będą zdradzać i  manipulować trzeba tępić takie akcje to ,się trochę jedna z drugą zastanowi  zanim przyprawi rogi  swojemu .

 

 

Ciało puszczone raz puszcza się cały czas.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.