Skocz do zawartości

Kononowicz okłamał, i teraz śmieje się z losu bezdomnego Jana Ł.


Holden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Dla wszystkich którzy widzą w tym knurze/człowieku dobrodusznego i pociesznego misia pysia to przypomnę takie zdanie że człowieczeństwo każdego z nas najlepiej poznać po tym jak traktujemy słabszych od siebie. W wypadku tego osobnika należy stwierdzić że określenie knur jest jak najbardziej na miejscu bo gdyby nasz ..milusiński'' miał jakąkolwiek władze, pieniądze i możliwości to przyczyniłby się do bezmiaru krzywd wobec słabszych i uzależnionych od siebie osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 21:07, Marek Kotoński napisał:

No i jeszcze nie zwrócił mu pieniędzy za pracę podobno.

To czy coś jeszcze trzeba o tym człowieku mówić. Wszyscy ostatnio hejtują upośledzonego Majora ale w takiej sytuacji jakaś sprawiedliwość nakazywałaby hejtować do kwadratu Konona. Zastanówmy się:

- znęcanie się nad psem

- fałszywe donosy i bawienie się policją za nasze pieniądze 

- oczernianie, pomówienia i grożby wobec wydumanych wrogów

- wykorzystywanie i upokarzanie słabszych od siebie

- rozmaite manipulacje

- wykorzystywanie religii do swoich celów, tak de facto profanacje

  Każdy z tych punktów starczy żeby przestać to coś oglądać. Ja ostatnio próbuję z pewnymi sukcesami z tym skończyć w czym zakłamana, sadystyczna i pełna obłudy ,,twarz prezydenta'' bardzo mi pomaga. A jakiekolwiek wspieranie Knura to już nie jest pomaganie zabawnemu chłopkowi- roztropkowi a tak naprawdę wspieranie niebezpiecznego i pełnego zła psychola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jarema napisał:

To czy coś jeszcze trzeba o tym człowieku mówić. Wszyscy ostatnio hejtują upośledzonego Majora ale w takiej sytuacji jakaś sprawiedliwość nakazywałaby hejtować do kwadratu Konona. Zastanówmy się:

- znęcanie się nad psem

- fałszywe donosy i bawienie się policją za nasze pieniądze 

- oczernianie, pomówienia i grożby wobec wydumanych wrogów

- wykorzystywanie i upokarzanie słabszych od siebie

- rozmaite manipulacje

- wykorzystywanie religii do swoich celów, tak de facto profanacje

  Każdy z tych punktów starczy żeby przestać to coś oglądać. Ja ostatnio próbuję z pewnymi sukcesami z tym skończyć w czym zakłamana, sadystyczna i pełna obłudy ,,twarz prezydenta'' bardzo mi pomaga. A jakiekolwiek wspieranie Knura to już nie jest pomaganie zabawnemu chłopkowi- roztropkowi a tak naprawdę wspieranie niebezpiecznego i pełnego zła psychola.

Prawdziwa sprawiedliwość nakazywałaby hejtować zarówno Konona jak i Suchego. Pierwszy za te cechy które wymieniłeś a drugi za to że nie docenia czyjeś pomocy i gardzi ludźmi którzy robią proste prace. Obaj są siebie warci aczkolwiek fundamentem uniwersum jest właśnie ten mitoman Kononowicz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mam pytanie, mianowicie zawsze ludzie lubili oglądać rozmaitych pijaczków, patoli itp...ok, jestem jednym z tych którzy nieraz patrzyli na np. faceta który wypił w minutę 3 wina. I myślałem że US17 to jest właśnie taka śmieszna, może i odrażająca ale w sumie niegrożna patolka. Okazało się że są to niestety ludzie żli. Ja nie bronie Suchego tak jak nie bronię Hitlera ale to że Hitler był zbrodniarzem to nie znaczy że Stalin nie był większym ludobójcą. I pewne proporcje mają się tak samo względem Suchego i Knura. Swoją drogą to właśnie Stalin (Konon} wypromował Hitlera (Strusia), Mówisz że Konon to mitoman- zgoda ale to akurat jego śmieszny grzeszek a nie jakaś poważna wada. Wadą są jego złość, pazerność, zawiść i sadyzm oraz chęć rządzenia ludżmi, Knur to takie duże, rozkapryszone dziecko a raczej bachor który chce się bawić innymi ludżmi jak zabawkami. On nie jest śmieszny, on jest po części chory a po części zły. Razem dostarczali rozrywki ale teraz to już nie ma tam na co patrzeć. Podbijajmy mu ego a któregoś pięknego dnia kiedy straci popularność bo ludzie się znudzą gość nie wytrzyma i albo komuś albo sobie samemu zrobi krzywdę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.