Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić?


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żenię się bo żadna mnie nie chce.

Nie mam pracy, samochodu, pieniędzy, jestem niski, ostatnio pojawiły się nerwowe tiki, jestem nieuprzejmy, szczery, robię sobie jaja z ludzi, mam niezrozumiałe poczucie humoru, mówią, że jestem zboczony, anormalny, chory, mam papiery na alkoholizm, narkomanię i schizofrenię, jestem po wyroku, byłem w kilku sektach, nie lubię wody, odbija mi w wysokich temperaturach, nie lubię pracować, wiem lepiej od wszystkich, gadam do siebie, się drapię w różnych miejscach, oddaję mocz w sumie wszędzie gdzie się da a gdzie nie da próbuję, kocham siebie, uwielbiam siebie, gdybym mógł postawiłbym se pomnik rozmiaru tego ze Świebodzina a potem go rozjebał, nie chcę naprawiać butów, nie chcę się strzyc, nie chcę zmieniać odzieży, nie lubię prać i zmywać naczyń, jestem zmęczony lub pobudzony, albo śpię, przeczuwam swój rychły zgon, wierzą w to, że otaczają mnie przyszli zmarli, to trochę zmienia perspektywę, coś mam z lewym okiem, kolory mi się tego, wykrzywiają, może to coś z mózgiem.

Pocieszam się, że ja też żadnej nie chcę.

Idealna równowaga.

 

 

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.