Skocz do zawartości

"Bądź na bieżąco" wyszydzony przez Awięca - genialna kontra.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się was, bo tego nie rozumiem. Dlaczego gdy Awięc wyszydzi publicznie kogoś, kto najczęściej broni Polskich interesów a nie niemieckich, to taki film - mimo ewidentnych manipulacji i hipokryzji jest, a jak ktoś nawet nie zaora, a zmiażdży kompletne bzdury wygadywane przez Pana Dominika Bosa, to jego film "leci"?

 

EDIT - twórca sam skasował swój film, nagrał znacznie lepszy :)

 

Konkretny youtuber kontra kłamstwa i manipulacje Awięca, szkoda że na cda z natrętnymi reklamami (ale i tak warto obejrzeć) a nie na YT, gdzie mogłoby więcej osób to obejrzeć:

 

https://www.cda.pl/video/324618766/vfilm  - ten materiał Pan z Bądź na Bieżąco skasował, w nowym filmie tłumaczy dlaczego to zrobił:

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, iż małolaty słuchają takich ludzi. Jak Pan w „niemieckiej” bluzie wyprodukowanej Chinach. 

 

Jezuici mieli to powiedzenie o wychowaniu dzieci? Coś, że daj mi dziecko, a zrobię z niego.... coś w ten deseń? 

Niby beka z typa, ale ta młodzież mnie trochę boli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentny atak na kogoś kto mówi dobrze o Polsce.

Samo to powinno dać wszystkim osobom oglądającym tego jutubera do myślenia.

Ktoś musi sporo inwestować w program dla młodzieży pod tytułem: "Polska jest be i zaściankowa. Inne narody są cacy i postępowe".

 

Wyślij jutuberkowi paczkę z ciuchami i już jest twój :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane? Wszędzie, nawet na CDA gdzie są filmy z terrorystą mordującym kilkadziesiąt osób, został usunięty grzeczny film znanego youtubera, który obnaża kłamstwa Pana Dominika Bosa z kanału Awięc?

 

Kto jest w Polsce tak mocny, że zastraszył albo znanego youtubera albo CDA?

 

Pan Dominik może kogoś wyszydzać, a nikt nie może wskazać głupot które on mówi?

 

4 godziny temu, Patricio napisał:

Fajny format tych jego filmów/wiadomości.  Szkoda tylko, że wszędzie te "wojenki".

Kogo masz na myśli?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dzisiaj napisać kontrę na forum odnośnie tego filmu. Mam dużo materiału (argumentów) po angielsku, ale ludzie nie rozumieją bazowych argumentów przeciw moralności progresywistów. Myślałem, aby zrobić osobiście o tym materiał filmowy (bo kto by chciał czytać w internecie 5 stron), ale że jestem w akademiku i przez najbliższe 2 miesiące wciąż będę tutaj. 
Chodzi mi o ten film, krytyka kikiego:


Zauważyliście, że ostatnio pyta.pl jest atakowana (w swoich filmach) fizycznie przez lewicowców? Ostatnio jeden z nich przywalił kamerzystce:
2:46:

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, znaleziono sobie młodego człowieka, będącego osobą "reprezentującą" swoje pokolenie i za jego pomocą promuje się to co komuś wygodne...narzędzie manipulacji, kształtowania opinii i tle, obiektywizmu raczej się po tym nie spodziewam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian niestety nie mam, a szkoda. 

 

Mi się wydaje, że Dominik ma naprawdę sporą atencję w necie i czuje się coraz silniejszy. Wcześniej czy później, unoszony na skrzydłach popularności i poczucia własnej siły, trafi na kogoś kto ma więcej zwolenników i będą problemy. Tak naprawdę to gość z BnB jest od niego znacznie sprawniejszy intelektualnie, każdy argument po prostu zniszczył, wyśmiał niewiedzę Awięca (Polska nie jest liderem płatności, no i ponoć powiedział że Hitler to niemiec?) ale przewagą Awięca jest ilość fanatycznej, młodej widowni. Co powie Dominik - reakcja jego widowni jest natychmiastowa (gdy nagrał o mnie, lżyło mnie grubo ponad tysiąc ludzi że nienawidzę kobiet, co jest bzdurą ale weź wytłumacz to wściekłym gimnazjalistkom), i to jest jego siła. Ludzie słuchający BnB czy np. mnie w ogóle nie są zainteresowani materiałami Dominika, bo to jest dla raczej 13, 14 latków, chociaż pewnie i trochę starsi go oglądają, zwłaszcza kobiety.

 

Taktyką Awięca jest udawanie miłej, szczerej osoby, ale tak naprawdę to tylko szyderstwo i kpiny z ludzi, tylko ładnie opakowane.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian żałuj dobre było. 

@Marek Kotoński weźmy tego typa w niemieckiej bluzie, do tego euro szkołę z animatorami spoza Europy... wszytko się układa. A jestem ostatni do spisku... 

 

 

W ogóle co dzieje się w spawie tych euro projektów z ciemnymi panami... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2019 o 18:44, Marek Kotoński napisał:

Kto jest w Polsce tak mocny, że zastraszył albo znanego youtubera albo CDA?

 

Pan Dominik może kogoś wyszydzać, a nikt nie może wskazać głupot które on mówi?

Kto ma kasę, ten ma władzę m.in. nad mediami i tym co tam wolno mówić, a czego nie wolno. Tak było jest i niestety będzie ? 

 

Jedyna szansa na to, żeby prawda i wartość się spopularyzowały, to poszerzanie grona kumatych ludzi i łączenie sił. Tak jak na tym forum. Cieszę się, że tu trafiłem. Robisz na prawdę fantastyczną robotę @Marek Kotoński :D 

 

Być może po czasie osiągniemy masę krytyczną i taką siłę, z którą trzeba się będzie liczyć. Osobiście mam taką cichą nadzieję :D 

Jak to mówią. Na początku Cię olewają, później z Tobą walczą, a na końcu wygrywasz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2019 o 18:45, Strusprawa1 napisał:

Zauważyliście, że ostatnio pyta.pl jest atakowana (w swoich filmach) fizycznie przez lewicowców? Ostatnio jeden z nich przywalił kamerzystce:
2:46:

 

 

Żeby rozmawiać z pytą, to trzeba mieć trochę błyskotliwości, a przede wszystkim dystansu do siebie. Z Jaokiem nie ma sensu wchodzić w agresywne wymiany zdań bo prawdopodobnie zostanie się zgaszonym. Pyta robiła idiotów z lewaków już tyle razy, że oni wiedzą, że agresją słowną nie wygrają, więc rzucają się z rękami.  Zamiast jak na demonstracjach prawicowych podchodzić do prowokacji pyty ze spokojem i dystansem, to rzucają się na nich z agresją, czym udowadniają, że są idiotami i tak kółko się nakręca. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na tego P. Dominika mam jakąś taką dziwną ochotę przemieścić swoje ręce w okolicę jego polików, oczodołów, podbródka i paru innych miejsc. Jakoś nie mogę strawić tego fałszywego wyrazu młodej gęby.

 

Jak dla mnie tylko finansowa wydmuszka ,,na fali'' 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie ta pyta.pl rozbawiła, że ja tego wcześniej nie oglądałem :) 

 

Jeśli Awięc nie popełni jakiegoś błędu to zrobi sporą karierę. Umie z uśmiechem mówić o pokoju i zgodzie, a jednocześnie szydzić, będzie idealnym politykiem.

 

Np. napisał do mnie na fejsie w sprawie jego dziewczyny, Sohayo, że piszą tu o niej (poszukam tego wpisu), i dodał że nie mam matury z uśmieszkiem. Może i nie mam matury, ale wiem że Adolf H. był Austriakiem :)

 

EDIT: ciekawe czy Awięc by wyszydził Atora albo Pytę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.