Skocz do zawartości

"Bądź na bieżąco" wyszydzony przez Awięca - genialna kontra.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Marek Kotoński napisał:

wiem że Adolf H. był Austriakiem :)

Mi sie kiedyś zawsze myliła Austria z Australią ? 

 

A co do tematu ja jestem pełen obaw świata, który kreowany jest na naszych oczach. Pan Dominik ma za sobą jakiś wpływowych ludzi (podejrzewam, że na końcu siedzi wywiad albo służby niemieckie) jednak, najlepiej to nie wchodzić na ten jego G** kontent bo tylko go to podbija w statystykach, jutubowych.  Dlaczego napisałem g****  kontent? Bo czym innym może być kanał, który wyśmiewa innych i manipuluje wypowiedziami by samemu się ukazać "w doskonałym świetle" - czyli byciu uwielbianym przez ogłupioną młodzież.

 

Z Marka zrobiono kolesia co to chce seksu za pomoc przy depresji więc ja temu Panu dziękuje z góry i nie chcę mieć z nim nic wspólnego.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem obejrzeć i nie zdążyłem. 

Nie mogę dłużej niż 30 sekund oglądać awięca. Po prostu wkurwia mnie pieprzenie w inteligenckim tonie.

Teksty wyrwane z kontekstu, manipulacje, Dominik wydaje się być obiektywny. Taaaaaa.

Nikt nie ma do niego podjazdu bo materiały są usuwane albo jego widownia rusza do ataku. Swoją drogą jego widowni rośnie ego. Oglądam takiego inteligenta i go rozumiem, wow :D

 

Ewidentnie jest chroniony a my tu sobie piszemy o nim prawdę. Ciekawe do kogo bagiety zapukają xD. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik poucza, łaja i mądrzy się, a tak naprawdę jest to zwykły hejt tylko ładnie opakowany. Gość z BnB ładnie to wszystko skwitował, ale dlaczego usunął filmy to nie mam pojęcia. Mało tego, ludzie go pytali i odpowiedzi brak.

 

Może robi nową odpowiedź? Albo szykuje pozew? A może go zastraszono? O ile Nowy Hejter kiepsko sobie poradził z Awięcem, o tyle ten już to zrobił profesjonalnie i w życiu Dominik z nim nie wygra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Jeśli Awięc nie popełni jakiegoś błędu to zrobi sporą karierę. Umie z uśmiechem mówić o pokoju i zgodzie, a jednocześnie szydzić, będzie idealnym politykiem.

 

Zawsze mnie dziwiło, że tacy goście zamiast być wykluczani z  towarzystwa to zazwyczaj mieli największe poparcie nigdy nie mogłem tego zaakceptować i po dziś mam z tym problemy.

 

Ciekawe co on by zrobił 30 lat temu jak internetów nie było? dostał by 2-3 razy oklep od swoich ofiar szyderstw to by mu się przypomniało z którego klucza trzeba ćwierkać.

 

Ty człowieku się starasz merytorycznie z sensem gadać, coś wykminić, stworzyć a poparcie dostaje i tak co by nie robił wyjściowy gość gadający banialuki, kłamstwa, itp...

 

Gdzie tu jest sens i logika? Żenada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świeżutka kontra w Awięca.

Popieram. Bos próbuje uchodzić za kulturalnego, mądrego i postępowego ale tak naprawdę płynie z prądem, byle się nie narazić wyznawcom jedynej słusznej wizji świata (chce sobie "zasłużyć"). Gdy go posłuchałem odniosłem wrażenie, że on wciska nam jak to zachód jest do przodu, och ach, a my Polacy jesteśmy w ciemnej dupie, zacofani, tępi i bez prawa do radości. Jasne, że Niemcy mają przewagę w wielu dziedzinach, tylko że co tu porównywać? Polska, kraj który cudem istnieje, ciągle dostaje po dupie kontra Niemcy, które po II wojnie światowej dostały pomocną rękę od zachodu w przeciwieństwie do nas. I skoro do dzisiaj są pewne różnice na byłych terenach RFN i NRD to między Polską a Niemcami tym bardziej mają prawo być. Gorsi nie jesteśmy, mamy gorsze warunki. Tyle.

 

I tak się świetnie trzymamy mimo wszystko. Mamy całe zastępy utalentowanych ludzi. Oprócz biedy największy problem to właśnie spierdolenie umysłowe podtrzymywane przez ludzi powtarzających "nie wychylaj się polaczku bo Niemiec ma już 100x lepsze". Jest tam wątek np. Wiedźmina 3 i słusznie jest powiedziane, że czemu mamy nie być dumni, że nasi rodacy stworzyli grę uznawaną przez wielu za najlepszą na świecie. A to nie jest jedyny i największy powód do dumy. Wiem, że jakby Polacy mieli takie warunki jak Niemcy to tamci by do nas przyjeżdżali na wakacje kible czyścić a i tak byliby zadowoleni, że mogą popatrzeć. I nikt mi nie będzie pieprzył, że "nie ciesz się bo Niemcy mają lepsze". Mają w wielu dziedzinach, mają też pewnie swojego Awięca, takiego "der Also" (xD) więc może Dominik skończy swoją działalność i usunie się w cień toksycznego wstydu skoro nam próbuje wciskać różne kompleksy.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,  chciałam się odnieść do pierwszego akapitu tego artykułu,  dokładniej fragmentu w którym Pan pisze,  że po II wś.  Niemcy otrzymali pomoc lecz Polska nie. Rzeczpospolita otrzymała ofertę pomocy finansowej lecz nie przyjęła jej że względu na wpływy ZSRR,  które bardzo nie lubiło się z USA

Dodatkowo, z tego co pamiętam część aktualnych Niemiec (dokładniej NRD) także była pod wpływem wschodniego kolosa więc warunki były bardzo podobne jak w Polsce. Naszą sytuację godpodarczą pogorszyła też komuna,  która nie aż tak dawno się skończyła. Dlatego uważam, że nie "dostajemy po dupie", tylko częściowo sami sobie taki los zgotowaliśmy.

Pozdrawiam serdecznie 

Ps.  Komentarz nie ma na celu obrazić ani hejtować,  chciałam wtrącić tylko ciekawą dygresję w tym artykule.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.