Skocz do zawartości

Praca dla cywili z wojskami NATO (Program Civilians on the Battlefield)


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem do jakiego działu to wrzucić Jeśli ktoś z Braci zna język niemiecki na poziomie B-1, a aktualnie szuka ciekawego zajęcia to zachęcam żeby przyjrzeć się tej ofercie: https://www.gumtree.pl/a-praca-inne/aleksandrow-lodzki/role+play-for-us+military+-civilians-on-the-battlefield/1004527979580912114007709 Ćwiczenia wojsk NATO odbywają się w tym roku w okolicy niemieckiego miasta Bayern (trwają kilka tygodni) - za jeden dzień na miejscu można zarobić około 80 EUR. Ja niestety nie znam niemieckiego w dostatecznie dobrym stopniu, ale może ktoś się skusi. Program nazywa się Civilians on the Battlefield. Poszukują ludzi znających języki arabskie, ale też Polski, Angielski, Czeski. Niestety (dla mnie) wymagany jest Niemiecki na poziomie B-1. Amerykanie stosują ten program u siebie od dawna (patrzyłem po ogłoszeniach). Tutaj więcej można poczytać: https://www.sst-services.com/en/civilians-on-the-battlefield/. Praca polega na odgrywaniu ról cywili policjantów, burmistrzów lokalnych wiosek itp.

 

Bardzo ciekawe ogłoszenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki, czemu, kuźwa, niemiecki... Z samym angielskim brałbym w ciemno

 

Strona w przeciwieństwie do gumtree nie precyzuje, że niemiecki jest konieczny, myślę, że z samym dobrym angielskim warto zgłosić się przez stronę i udać głupiego najwyżej

Edytowane przez Bonhart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Trevor napisał:

okolicy niemieckiego miasta Bayern

Miasta Hohenfels, Bayern to niemiecka  nazwa calego regionu Bawarii. 

 

Nawet spoko fucha.

27 minut temu, Bonhart napisał:

myślę, że z samym dobrym angielskim warto zgłosić się przez stronę i udać głupiego najwyżej

Pewnie, spróbować warto.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Zadaniem aktorów będzie odtworzenie rzeczywistych sytuacji, które mogą zajść w życiu codziennym, co pomoże w przygotowaniu personelu wojskowego do ich przyszłych misji.

 

 

Cytat

 

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które posługują się językami wymienionymi poniżej:

 

· Niemiecki i angielski

 

· Niemiecki i angielski i czeski

 

· Niemiecki i angielski i polski

 

Jak dla mnie to z tego wynika że oni się przygotowują na okupację misję wprowadzania pokoju i demokracji w krajach arabskich, Polsce (bo nie lubią), Czechach (bo nie lubią, bo to potencjalny partner Polski w projekcie Trójmorza) i UK (bo Brexit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, imprudent_before_the_event napisał:

Jak dla mnie to z tego wynika że oni się przygotowują na okupację misję wprowadzania pokoju i demokracji w krajach arabskich, Polsce (bo nie lubią), Czechach (bo nie lubią, bo to potencjalny partner Polski w projekcie Trójmorza) i UK (bo Brexit).

@imprudent_before_the_event Ty tak na serio ?
A może w ćwiczeniach biorą udział nasi i Czesi, oprócz Niemców i Amerykanów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GurneyHalleck napisał:

@imprudent_before_the_event Ty tak na serio ?

Tak.

9 minut temu, GurneyHalleck napisał:

A może w ćwiczeniach biorą udział nasi i Czesi, oprócz Niemców i Amerykanów ?

Może Polacy, ale niekoniecznie nasi.

Tak jak Ci z UB to byli Polacy, ale nie byli nasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.