Skocz do zawartości

Seks celem związku?


NieSamica

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/19/2019 at 6:31 PM, NieSamica said:

Ale jak nie i go kocha chce być z nim blisko, ale nie kopulować to on powinien to zrozumieć i bo jako myślący człowiek i kochający mąż woli życie w celibacie niż życie bez niej. 

O kurwa mocny towar palicie towarzyszko. Rząd powinien się mocniej wziąć za regulację dostępu do dopalaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ale potrzebę atencji to NieSamica ma tu zaspokojoną. To kto komu się 'spuszcza na twarz'? Panowie, więcej szacunku dla siebie, a autorce wątku polecam dobrego psychologa. Ten temat kwalifikuje się na ścianę hańby.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2019 o 22:20, Xellos napisał:

Ech...i gdzie jest ta słynna kobieca solidarność?

Macki patriarchatu sięgają dosłownie wszędzie.

 

Powiem Ci, że tej fitDarii czasami mi nawet żal. Młoda laska, totalnie zagubiona (w końcu nikt chyba nie ma wątpliwości, że ona nie trolluje tylko wierzy w to wszystko o czym mówi). Pewnie gdybym miał znowu te 18 lat to zgodziłbym się z nią w tej idealistycznej wizji miłosnej :) A teraz? Chuj, dupa i kamieni kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo - Dlatego mówię, że babka się pogubiła ;) Ja jestem zdania, że laska, która nie ma 20 lat i ruchało ją 100 kolesi czy coś tam za forsę to jednak ma ogromne problemy ze sobą i nie daję takich ludzi na stracenie póki młodzi ;) Ja sam przedstawiałem raczej obraz nędzy za młodu, chociaż nie w takim kontekście oczywiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, self-aware napisał:

@Free Woman - No jakby nie patrzeć to Twoje milionowe konto, trochę w tym trolla jest :P Ja tam uważam Cię za autentyk, chociaż nierzadko pleciesz bez sensu.

Ja inaczej chyba rozumiem trolla xD Kont jest dużo z innych powodów, ja cały czas mówię co myślę tylko niekoniecznie się to podoba. No komu, by się chciało trollować ponad rok czasu i to z taką zawziętością? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reflux napisał:

Poznałaś może @arch

No arch to jednak trochę krócej i ten pan ma spore problemy i nawet nie mówię o kontach, ale poglądach. Kiedyś do mnie nawet pisał, że gratuluje mi tej krucjaty, potem mnie obrażał i żądał banowania ?

Ale czytałam też ostatnio o tym, że my to jedna osoba xDD

 

@tytuschrypus No co Ty myślisz na mój temat również średnio mnie interesuje, w przeszłości już pokazałeś klasę xD

Edytowane przez Free Woman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.