Skocz do zawartości

37 lat! Czy to już kryzys wieku średniego??


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiele się mówi o naturze kobiet, ale ten i inne wątki pokazują nam naszą naturę. 

 

Tylko czy można w ten sposób to argumentować? 

 

To najprostsza droga do zrzucenia z siebie odpowiedzialności(ja nie jestem winny, taka jest już moja/nasza natura).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, samiecżeta said:

Totalna wyjebka, brak chęci zmiany w sobie. Nie che mi się już dla niej starć. Pierdoliłoby mnie nawet jakby sobie kogoś znalazła. Nawet bym chciał żeby mieć jakiś pewnik że robię dobrze.

 

Nie wiem czy to ciebie pocieszy ale nie tylko ty masz takie rozsterki. Tylko niewielu o tym mowi. Mam podobnie. Ja do żony już nic nie czuję ale dziecko mamy, kredyt, czegoś tam dorobiliśmy się, jest cholerna, wygodna stabilizacja . Podobnie jak ty mam obawy, że sobie nie poradzi po rozwodzie. Tylko że z każdym rokiem jest gorzej. 

 

Zastanów się nad własnym stwierdzeniem że w zasadzie masz w dupie czy żona ma kogoś a nawet by ci ulżyło jakby miała bo byś wiedział że ktoś się nią zaopiekuje więc łatwiej było by ci odejść.

 

Jeśli popatrzysz tak na to z boku to wniosek jest oczywisty - formula małżeństwa się wyczerpała. 

 

Ja tak zacząłem myśleć 4-5 lat temu i po tym czasie jest gorzej. Nic się nie poprawiło. Teraz żałuję że nie odszedłem jak pojawily się takie myśli. Wówczas dziecka nie było. Łatwo było. 

 

Coraz bardziej czuję że jednak długo tak nie pociągne. Za bardzo już tęsknię za normalnością.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam zebranie anty bab

 

comment_azSsfrAF7dMa5xsUMwu5sFw79hXuWZjJ

 

@Seksmisja wyjdź stąd.

 

@Mosze Red @Marek Kotoński można tą osobę stąd kicknąć bo psuje nastrój.

A może to ten wasz słynny @arch?

 

A wracając do tematu to ja mam troszkę podobnie, a dopiero jestem 4 lata po ślubie.

Mam ochotę wcisnąć się w jakąś inną panią. Tak, też się nie wyszalałem za młodu.

Jednak się jeszcze temu opieram i staram się ogólnie naprawić to co się z biegiem tych kilku lat powaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.