Skocz do zawartości

Świat według kiepskich.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałem sobie przypomnieć stare dobre odcinki świata według kiepskich na polsacie, a tu patrze nowe odcinki.

Oho myślę, zobaczymy.

Wytrzymałem raptem 10 minut.

Ferdek ciepła klucha ,waldek pantofel i pizda do potęgi entej .

Halinka mocna i dzielnie pracująca kobieta.

Jakiś nowy babsztyl Julka albo Jola czy Jolanta jakoś tak ?.

Poniewiera waldkiem drze kalafe i to ma smieszyć Polaków? To ośmiesza jedynie mężczyzn.

Kiedyś to ferdek się zbudował coś do halinki odpyskowal i było jak on chciał czy z babka mieli konflikt nie popuszczał.

Ech.

Pozostają klasyki.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na odwrót. Stare odcinki były dla mnie badziewne, Te nowsze dużo lepsze. Zgodzę się z faktem, że Waldek nie do końca wykorzystany. Za dużo Pupci Dupci. Zwłaszcza Pażdzioch i Boczek dużo lepsi jak na początku. Super role prezesa Kozłowskiego i Badury.

Edytowane przez balin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre nowe odcinki da się oglądać, ale moim zdaniem serial staje się coraz gorszej jakości ze względu m.in. na wiek, podupadające zdrowie głównych aktorów (Andrzej Grabowski i Ryszard Kotys). Do tego "Jolasia" - ciężko ogląda się odcinki z tą postacią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.