Skocz do zawartości

Wasze preferencje wobec pań.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Więc jak to jest z wami panowie... Jakie macie preferencje, wobec naszych "ukochanych" dam???

Kręcą was tylko panie ze słynnym 90-60-90? Czy może lubicie odstępstwa od ideałów? 

Osobiście nie przepadam za szczupłymi kobietami. Zazwyczaj taka pani jest bardzo koścista. Ma małe piersi i za wąska w pasie. 

A najbardziej lubię widok pani od tyłu gdy...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nikt nie pisze bo wszyscy zamarli I tylko patrzą na dupę. Po raz pierwszy w życiu skosztowałem azjatki I czekoladki. Na azjatce sie naciąłem hahaha (no ale mam 0 experience z nimi)- trudno rozpoznać wiek u nich i odjeła sobie 10 latek..

 

18 hours ago, Still said:

Osobiście nie przepadam za szczupłymi kobietami.

Podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest pani, która

-ma 18-20 lat XD

-ma dziewczęcą urodę, a nie urodę jakiegoś kurwisza (no takie ostre rysy twarzy), czyli rysy łagodne, coś jak Emma Watson, coś takiego typu.

-ma zadbaną cerę - a nie osraną na klowna, by ukryć zatrutą skórę.

-może być chuda, ważne żeby BMI było w normie - żeby proporcjonalna była.

-paniom z nadwagą mi się nie podobają - fuj.

-żeby miała minimum 165 cm, nie będę jej się kłaniać by coś usłyszeć XD

-bez uzależnień!

 

No, ale niestety, takich lasek jest mało, i się podobają większości facetom, więc mają atencję lvl max.

Palą, piją żrą fast foody. Aż żal patrzeć. A i tak kręci się wokół nich wianuszek białych rycerzy.... to robią co chcą.... przecież i tak chłop się znajdzie....

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LiderMen napisał:

Wysoka blondynka minimum 180 cm z wesołym kokietkowym uosobieniem. 73 kg. Krągła w biodrach może być z celulitem. Ogólnie lubie takie kawał baby.

Moja sąsiadka, 24 lata, ok 175 cm wzrostu, blondi, piwne oczy, zawsze uśmiechnięta i spory tyłeczek, nie duży, ale spory, przyznam szczerze że mam ochotę często uzupełnić jej sakiewkę, swoją ciepłą spermą, niestety ma kogoś :).

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz Jak dobrze, że są gusta i guściki.

 

 

@The Motha JEJ odkurzaczem można zrobić sobie samemu „malinkę” na szyi. Taki fetysz, a co.

Albo lepiej, idź do niej i do toalety, że siku, nagły wypadek, a tam kosz z brudna bielizną i jej majteczki.... tak jakoś mnie naszło. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja uprawiałem seks z takimi i tylko takimi, brunetka 50-60 kg wagi max 170 cm.

Szeroka w biodrach tyłeczek jedrny i malutkie cycuszki bardzo mikra w barkach ? wszystkie kobiety z którymi miałem styczność w swoim 23 letnim życiu tak wyglądały to fatum. ??

Zmieniam na blondynke teraz ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.