Skocz do zawartości

Wasze preferencje wobec pań.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Meg4tron napisał:

Czarne włosy, niebieskie oczy, wcięcie w talii, około 170 cm wzrostu. Obcisłe jeansy. 

nie spotkałem nigdy dziewczyny z czarnymi włosami i niebieskimi oczami. NIebieskie oczy to raczej u blądynek, u nich też zielone. Kiedyś myślałem że to fatum bo wszystkie moje miały zielone oczy i blond włosy. Potem jedna brunetka z piwnymi i blondynka z odbiciem mych oczu - coś pomiędzy niebieskim i szarym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Meg4tron napisał:

@Ignac To jest rzadkie połączenie ale da się zobaczyć. Dziewczyna od kolegi ma właśnie takie oczy i włosy. Ciekawe połączenie, dla mnie dobrze to wygląda. 

Nie wiem nigdy nie widziałem. Dla mnnie blondynka z niebieskimi oczami to oaza spokoju i czułości serce się roztapia i się chce. Ale jednocześnie kobieta zaradna, fajny towarzysz życia i mój wybór. Brunetka o piwnych oczach to poplątanie z pomieszaniem.  Dzikość, brak czułości, wszystko można, tylko czy warto? Takimi doświadczeniami się dzielę. Nie poddaję pod dyskusje bo ludzie są różni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wrzucał żadnych zdjęć. Anna Przybylska. Wspaniała, zrównoważona kobieta o pięknych oczach. Mało jest takich Aniołów. Jedyna inna która mi przychodzi na myśl to Edyta Górniak. Chowam do kieszeni osobiste preferencje co do urody. Mówię tylko o delikatności i uosobieniu kobiecości. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroda urodą, dupcia dupcią, ale mnie uszy krwawią czasami, jak jakaś Pani otworzy swoje usteczka (nie, nie w celu wiadomym, w konwersacji) i pieprznie czasami takie dictum, że klękajcie narody : ) Aż dziw, bo totalne pierdy i mongolskie teorie potrafią wygłosić Panie wykształcone, obyte, po których (w teorii) byś się tego raczej nie spodziewał. Ale człek się łudzi, każdego dnia. Za mało książek, za dużo bycia operatorką Facebooka, Instagrama i Snapchata.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

Uroda urodą, dupcia dupcią, ale mnie uszy krwawią czasami, jak jakaś Pani otworzy swoje usteczka (nie, nie w celu wiadomym, w konwersacji) i pieprznie czasami takie dictum, że klękajcie narody : ) Aż dziw, bo totalne pierdy i mongolskie teorie potrafią wygłosić Panie wykształcone, obyte, po których (w teorii) byś się tego raczej nie spodziewał. Ale człek się łudzi, każdego dnia. Za mało książek, za dużo bycia operatorką Facebooka, Instagrama i Snapchata.

Dlatego polecam kontakty z kobietami, które mają w nosie takie portale i skupiają się na sobie. Tym co robią. Im mniej ma dziewczyna na fb i nie ma instagrama tym bardziej doceniam. Od roku sam zacząłem ograniczać moje kontakty z FB. Polecam ten styl bycia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zerżnął pół globu ?.

 

Chcecie to się śmiejcie ale jakbym dopadł Agnieszkę Jastrzębską to bym ją męczył, dopóki bym nie padł na zawał. Nie wiem, coś ma w sobie- ten głos i tępe spojrzenie, że chciałoby się go od razu przytkać ?.

Poza tym: Jennie Lee, Miranda Kerr i no i z racji uwielbienia do Milf- taaaak- ukraińska premier Julia T. ? no i naszą Madzią O. bym nie pogardził ?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda blondynka

Długie, proste i gęste włosy

Zielone oczy

Baby face

Minimum 165cm wzrostu do 180cm

Ładne dłonie i stopy

Proste nogi i zgrabna figura

Gładka i delikatna skóra

 

I prawie zapomniałbym - Dziewica ? :D

 

Eh kobieta o takiej specyfikacji to chyba jest warta miliony na rynku :P

To ideał ale nawet zadowolę się nieco okrojonym modelem.

Tylko zagwozdka z czego można by zrezygnować :l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ja to bym zerżnął pół globu ?.

 

Chcecie to się śmiejcie ale jakbym dopadł Agnieszkę Jastrzębską to bym ją męczył, dopóki bym nie padł na zawał. Nie wiem, coś ma w sobie- ten głos i tępe spojrzenie, że chciałoby się go od razu przytkać ?.

Poza tym: Jennie Lee, Miranda Kerr i no i z racji uwielbienia do Milf- taaaak- ukraińska premier Julia T. ?

Naprawdę? Vagina tak potrafi zawrócić w głowie? Współczuję. Weź dziewczynę na randkę, pochodździe po knajpach, popływajcie w basenie. Zaproponuje jej wypad na żagle. Ok, zgodzę się haj itd. Pierwsza randka. Wspólny weekend w górach gdzie z gór to tylko widać sufit. Ale potem życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ksanti napisał:

Młoda blondynka

Długie, proste i gęste włosy

Zielone oczy

Baby face

Minimum 165cm wzrostu do 180cm

Ładne dłonie i stopy

Proste nogi i zgrabna figura

Gładka i delikatna skóra

 

I prawie zapomniałbym - Dziewica ? :D

 

Eh kobieta o takiej specyfikacji to chyba jest warta miliony na rynku :P

To ideał ale nawet zadowolę się nieco okrojonym modelem.

Tylko zagwozdka z czego można by zrezygnować :l

jak masz 17 lat a ona 15 to jest szansa. Mi się takie cudo udało w wieku 20 lat a ona 17. Ja na studiach ona w LO. Fakt spaściłem sprawę. Ale to inna historia. 

Przed chwilą, wojkr napisał:

To swoją drogą....myślałem że głównie chodzi o fizis.

każdy ma swoje preferencje i trudno je porównywać. Jeden lubi kobiety o pełnych piersiach inny szczupłe wysportowane dziewczyny a inny ostre laski. Każdy lubi coś innego. Jak to ktoś powiedział, waginę mają wszystkie, znajdź taką co ma mózg!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i B długo zachowuje jędrność, C i większe szybko obwisają - grawitacja - a to jest niesmaczne...jak w wieku 20-25 brodawki były na wysokości wisiorka na szyi...po 35...pod nim....a po 45/50 na wysokości pępka ( trochę przesadziłem...ale tak jest bardziej obrazowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wojkr napisał:

A i B długo zachowuje jędrność, C i większe szybko obwisają - grawitacja - a to jest niesmaczne...jak w wieku 20-25 brodawki były na wysokości wisiorka na szyi...po 35...pod nim....a po 45/50 na wysokości pępka ( trochę przesadziłem...ale tak jest bardziej obrazowo).

Bzdury. Znam się to wypowiem, zapraszam Panie aby się wypowiedziały. Co innego kobiety z biustem 85E a 70E. Ten ostatni znam organoleptycznie u kobiety 48l. Piękny. Obcowałem też z 32 latką z biustem 90F. Masakra. Nie polecam.

17 minut temu, wojkr napisał:

A i B długo zachowuje jędrność, C i większe szybko obwisają - grawitacja - a to jest niesmaczne...jak w wieku 20-25 brodawki były na wysokości wisiorka na szyi...po 35...pod nim....a po 45/50 na wysokości pępka ( trochę przesadziłem...ale tak jest bardziej obrazowo).

A i B nie polecam. Nigdy. Z wiekiem są coraz mniejsze. Po urodzeniu dzieci jest tylko gorzej. Praktycznie brak piersi. Kobieta w młodym wieku jak ma fajne C to optymalnie. Jak weźmiesz w dłonie to mają je wypełniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignac napisał:

Naprawdę? Vagina tak potrafi zawrócić w głowie? Współczuję. Weź dziewczynę na randkę, pochodździe po knajpach, popływajcie w basenie. Zaproponuje jej wypad na żagle. Ok, zgodzę się haj itd. Pierwsza randka. Wspólny weekend w górach gdzie z gór to tylko widać sufit. Ale potem życie!

A kto napisał, że ja chce z ww. układać życie?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.