Skocz do zawartości

Wasze preferencje wobec pań.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Moj typ kobiety : malomowna , wyksztalcona (  przynajmniej na poziomie wzglednej komunikacji werbalnej/pisemnej o emocjonalna nie dbam ) Figura to preferuje kobieca czyli ze widac zarysy  . Raczej blondynka bo mam mega pecha do brunetek . Z nalogow to moze miec sex i pracoholizm ( kochanych pieniazkow nigdy nie za wiele)  bo palenia i picia nie toleruje  .Bez parcia na slub i gowniaka .Jak znacie takie do czekam na cynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 10/10 Panna rwie asfalt :D, nie wiem jak w realu wygląda, ale zdjęcia ogień. Jednak taka Pani to wymagania rodem z @Cuba Libre Także można tylko pomarzyć :).

 

https://m.maxmodels.pl/modelka-karolina_pood/glamour-zdjecie-7676833.html

 

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, zuckerfrei said:

@leto Twój opis tyczy się laski która jest ubrana i widzisz ja na ulicy lub zdjęciu? Ja kiedyś miałem taki mój ideał ale gdy się rozebrała okazało się... No smutek był.

No mi nie przeszkadzają małe cycki, wręcz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie czarne włosy, (mam fetysz długich czarnych włosów), wyrazisty kolor oczu np. niebieski lub zielony, wysoka, szczupła małomówna, inteligentna, zgrabne nogi i tyłek, średniej wielkości bawidełka, pracowita, umiejąca się zachować w towarzystwie, umiejąca ogarnąć dom. Właściwie taką teraz mam, tylko cyc ma mały, no ale wszystkiego mieć nie można, bo ideałów nie ma, ach ta moja himalajka ?

Ale fakt faktem, to nie jest polka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@Morfeusz nie mam jakiegos typu, Cały wyglad musi mi odpowiadać. Jestem fetyszystą (trochę na emeryturze) i czasem zwracam uwagę na pasztety bo coś tam. Azjatki są na mojej liście na koncu, jakieś pipki maja dziwnie owłosione. 

Swoich nie pokażesz przykładów ale prz..pierdolić się do cudzych preferencji lubisz...

Co do cipek wystarczy depilacja albo golenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.