Skocz do zawartości

Ostatnie rozmyślania.


PatZz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż mam dwa pytania.

Ostatnie pół roku to rollercoster dla mnie pod względem emocji od upadłości totalnej do teraz gdy widzę, że wraca stary ulepszony ja.

 

I naszły mnie takie myśli.

Jeśli wychodzisz na randke i widzisz, że panna jest zainteresowana gadka się klei kiedy przechodzić do dotyku pocałunku?

Przeważnie przechodziłem na końcu spotkania.

No i czasem panna się odezwała czasem nie ,nie wiem może zwlekam z tym.

Kolejne to co ,jeśli panna mówi nie przed rozebraniem jej ,gdy jestem u niej np.

 

Albo jesteś już blisko i ona zabiera Ci swoja rękę jak się wtedy zachować?

Przeważnie czekałem chwilę przyciągałem ja do siebie i znów próbowałem jak się nie dała to nara ?.

Albo te panie nie zainteresowane mną były.

Właśnie chciałbym nad tym popracować może jakieś błędy robie.

Na randkach smieszkuje głównie z nich i wyjebane pannie coś nie pasuje to elo ?.

 

Kurde ciepło się robi i hormony buzują, panny się uśmiechają ,patrzą może zanim wyjadę w czerwcu warto się ulepszyć.

 

Dzięki za każda radę.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, PatZz said:

Jeśli wychodzisz na randke i widzisz, że panna jest zainteresowana gadka się klei kiedy przechodzić do dotyku pocałunku?

Dotyk -jak najszybciej po zbudowaniu komfortu.

Jesteś ubrany I wyglądasz dobrze, zaczynasz gadać i zabawiać - w trakcie rozmowy dotykasz jej rąk, ramion, a to ciekawy materiał bluzki sprawdzasz...kolczyki wow dotykasz...

 

Po angielsku czyta? Dotyk na pierwszej randce

DiCarlo Escalation Ladder

 

Nie całuje na pierwszej randce - chyba, ze mam pewność, ze będzie ruchane. Pocałunek dla nowoczesnych kobiet (na początku) nic nie znaczy - jest jak danie numeru telefonu na odwal się.

 

32 minutes ago, PatZz said:

Przeważnie przechodziłem na końcu spotkania.

Złe dotyk ma byc w trakcie spotkania, rozmowy naturalnie. Tak abyś na koniec mogł dotykac jej włosow. 

 

33 minutes ago, PatZz said:

Kolejne to co ,jeśli panna mówi nie przed rozebraniem jej ,gdy jestem u niej np.

 

Albo jesteś już blisko i ona zabiera Ci swoja rękę jak się wtedy zachować?

Przeważnie czekałem chwilę przyciągałem ja do siebie i znów próbowałem jak się nie dała to nara

Tak jak gdyby nic się nie stalo - przestajesz I zmieniasz temat na coś zupełnie innego. Tak aby odwrocic jej uwagę. Gadasz chwilę - najlepiej jakąś śmieszną historię I dajesz jej szansę pogadac! - znowu budujesz comfort - znajdujesz wspolne cechy - dajesz jej ułude, ze znacie się - I po jakims czasie znowu zaczynasz dobierac się - ale nie od razu do szpary - zaczynaj od karku, włosow, ramion, uszu I powoli w doł, baardzo powoli duzo całując I mowiac jaka jest piękna, sexowna I inne bzdury. One uwielbiaja słowa, szeptane do ucha...

 

W trakcie spotkania swobodnie zaczynasz gadać o seksie - ale nie w stylu: ale bym Cie wyruchał -ani ale mi pała sterczy obciagniesz? Finezja

 

Mozesz zapytać o jej poprzednie zwiazki - zapytać czy rozstała sie przez słaby seks, zacząć mowić, ze ty bardzo lubisz sex I jest on dla Ciebie bardzo wazny I ze to nie jest tylko wsadzenie. Do seksu musi byc specjalna nić porozumienia pomiedzy partnerami I zaczynasz bajere- jak to lubisz masować, dotykać, złapać za szyje za wlosy, calować... Baby są bardzo emocjonalne dlatego malujesz obraz słowami.

 

Oczywiscie wszystko zalezy od kobiety I musisz cały czas ją obserwować, zmieniać taktyke, dostosowywać się. Mozesz trafIć na taka; co powiesz  chcę Cię wyruchać idziemy do mnie A ona bedzię o tak dawaj- innym razem męczysz się do 3 randek max.

 

Budujesz comfort - ona ma myślec, ze macie tyle wspolnego, znacie się tak doskonale. Jednocześnie musisz byc męski I trzymac ramę. I najlepiej w tym samym momencie bajerujesz ileś innych lasek. Problemem wtedy jest jak rozegrac sytuacje, gdy dwie niewiasty chca Cię odwiedzic w ten sam weekend na manewry. Jak jedną odpalić, aby poczekała I ciągle byla napalona.

 

 

Brak polskich znakow - komp w pracy

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się sytuacja. Poszedłem z dziewuchą na piwo, to było nasze pierwsze spotkanie. Po dwóch piwkach i klejącej się gadce, pomyślałem sobie: chuj tam, spróbuje ją pocałować.  Dziewczyna spojrzała się jak debila i się odsunęła.

 

Zrobiło mi się głupio ale nie dałem po sobie tego poznać, szybko obróciłem to w żart.

 

Po godzinie wracaliśmy z lokalu w jednym kierunku, ona złapała mnie za rękę i sama wyszła z inicjatywą na pocałunek. Chyba to że byłem pewny siebie, nie speszyłem się i nie zacząłem jej przepraszać, tak na nią podziałało. Później z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PatZz napisał:

Dzięki za każda radę.

Ja tam się na podrywaniu nie znam, ale jak znasz angielski, to jest parę niezłych redpillowych jutubów, gdzie to rozkminiają mówiąc "przestań pierdolić się ze sczegółami kiedy cmoknąć, kiedy musnąć itd, po prostu bądź mocnym, skoncentrowanym na sobie mężczyzną i rób swoje, napierdalaj, chcesz to cmokaj a nie zastanawiaj się, miej to w naturze".

 

Polecam kanał Red Man Group, po tytułach sobie poszukaj odcinki o podrywaniu, "The Game" i takich tam,

oraz kanał Rollo Tomassi szeczególnie film "Tate Talks" gdzie rozmawia z panem Tate, normalnie takim zwykłym alfą, super się ich słucha i potakuje "no racja!" :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.