Skocz do zawartości

Tryb nocny - proszę.... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuję dodać ,,tryb nocny" - czyli ciemne tło, jasne litery.

Myślę że to nie będzie trudne do wprowadzenia, a dzięki czemu czytanie forum w nocy nie będzie skutkowało bólem oczu (i lepszym snem).

Zrobiłem kiedyś małą poprawkę na stylusa, ale nie działa on najlepiej.

Aktywowało by się to przyciskiem z ikoną księżyca, on mógłby być koło ikony z pędzlem (tam nie ma niestety tego trybu, bo tło zawsze jest białe). 

Co wy na to? Pozdrawiam.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest tryb nocny, może nie w każdym telefonie,  ale zmienia on tylko kolor w systemie jak tło i klawiatura. Nie zmienia kolorów na stronach internetowych. 

Aczkolwiek kiedyć miałem jakiś chiński smartfon no name i miał w panelu systenowym ikonke do zmiany kolorów wyświetlanych na ekranie z jasnych na ciemne. Nigdzie później w żadnym smartfonie czegoś takiego nie widziałem. Znalazłem aplikacje w appstore która to zmienia ale niedoróbka.

 

Jestem za.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, DarkMorpheus napisał:

Wystarczy Opera, dodatek Dark Mode i mamy bardzo fajny efekt. 

Dzięki, ale potrzebna jest nam także na telefon taka opcja, i nie wiem czy na telefonie będzie działać ten dodatek i co mam zrobić, by to działało na naszym ulubionym forum?

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Operę Mobile jest to niby wbudowane, ale u mnie coś nie działa. Tzn. zmieniają się elementy sterowania na czarne, ale nie strona ?

Ma również opcję Tryb Nocny, który automatycznie przyciemnia podświetlenie, wiec w sumie przeglądanie w nocy nie powinno być uciążliwe.

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dodatek "Midnight Lizard" do Firefox pod Android. Po instalacji wystarczy go uruchomić w menu "trzy kropki" i sam zmieni tło na ciemne na wszystkich stronach. Pewnie można dostosować te kolory, ale jeszcze nie testowałem wszystkiego.

 

Edit:

Można dostosowywać wszystkie kolory. Tekstu, tła, itp. Zajebiście działa schemat (można wybrać schemat, ale trzeba kliknąć potem "zastosuj") czarne tło i zielone napisy.

Edytowane przez Pozytron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.