Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki (jak to mówią w europarlamencie hehe) - co sądzicie o tej koalicji? Zazwyczaj polityka mnie nie interesuje, zwykle wprost przeciwnie, ale tu nie chodzi o jedną partię, która i tak nic by nie zdziałała, tylko całą zbitkę propolskich ugrupowań. Dla mnie to strzał w dziesiątkę i sama o czymś takim pisałam, nie wiedząc nawet, że to już powstało. Jak widzicie przyszłość tej koalicji? Nastraja Was to optymistycznie czy nie interesuje?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JKM, gorszej opcji chyba się nie da. Oszołom. Przeciwko ludziom tak naprawdę. Państwa miały upadać... Zresztą, nie wypowiadam się o tym człowieku

 

Blisko moich poglądów byłby Braun. Ale bez tego "szaleństwa" katolickiego.

 

Narodowcy też o.k. 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba o poglądach prawicowych mogę powiedzieć, że...z tej mąki chleba nie będzie.

Fajnie, że się dogadali, ale trzeba zwrócić uwagę na to, kto się dogadał. Koalicja wielu osób z poparciem poniżej progu wyborczego nie daje w efekcie poparcia stanowiącego sumę tych wszystkich procentów - otrzymujemy po prostu większą partię z poparciem poniżej progu wyborczego.

Mamy demokrację, żeby w tym ustroju uzyskać sukces, trzeba być możliwym do zaakceptowania dla tzw. normalnego człowieka. Jeżeli ktoś chce na poważnie robić politykę, powinien to rozumieć. Jeżeli zachowuje się tak, jakby tego nie rozumiał, to mamy dwie możliwości - albo jest idiotą, albo agentem. Tak czy owak, nie będziemy mieli z niego żadnego pożytku.

Możliwe, że ta koalicja uzyska dobry wynik w wyborach do europarlamentu (mało osób na nie chodzi, więc wystarczy do tego niewielka liczba głosów), ale w wyborach krajowych nie wróżę im sukcesu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jak wyżej @Xellos napisał.

 

Przyszłości tego ugrupowania nie widzę w świetlanych barwach, wiele raczej nie zdziałają aczkolwiek ideę popieram już nie wchodząc w szczegóły personalne i programowe - mniej więcej orientuje się co do kierunku w jakim może płynąć ten okręt ale na tych morzach występują ciągle za silne prądy :)

 

Fizycznie nigdy nie manifestowałem swoich sympatii bądź antypatii politycznych natomiast tutaj mogę powiedzieć, że przynajmniej mentalnie popieram powstanie takiego ugrupowania, właśnie ze względu na propolskość.

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Programów Liroay-a i Brauna nie znam.

Co do Brauna swojego czasu (może aktualnie również) hasło flagowe programu brzmiało:  "Kościół, Szkoła, Strzelnica, Mennica".

Mnie by kupił, tak powiem.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po skuteczności JKM, mam od dawna teorie, że on tylko służy naszym okupantom do inteligentnego "rozpraszania" idei.

Gada gada, wszyscy mu przyklaskują, a później nic z tego nie ma, do tego jego lubowanie się w poglądach damsko męskich,

które z natury rzeczy muszą antagonizować część elektoratu..

Tak więc, co o tym myślę ...tylko jedno .. nie dojdzie do niej .. i w kluczowych momentach wszyscy się będą na siebie obrażać, jak

małe dzieci ..

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, StatusQuo napisał:

Sądząc po skuteczności JKM, mam od dawna teorie, że on tylko służy naszym okupantom do inteligentnego "rozpraszania" idei.

Jego celem było zgromadzenie wokół siebie ludzi i zdewaluowanie idei - np libertarianizmu. Cel jak widać się udał. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka scena z Pana Tadeusza mi się przypomina. Kiedy szlachta trafia do Macieja, tego najmądrzejszego wśród ludzi obgadać kwestie niepodległościowe. 

 

Większość gada, ma ciągle wątpliwości, walczyć, nie walczyć, stanąć przeciwko okupantowi, czy nie stanąć. Wtedy zjawia się Gerwazy, klucznik rodu Horeszków i namawia zebranych, żeby najechać Sopliców. Szlachta staje za Gerwazym momentalnie. Wszyscy godzą się, gdy chodzi o drobne zatargi, do tego wątpliwe moralnie, natomiast faktyczna niepodległość nikogo zdaje się nie obchodzić. No i Maciek się wkurwia i wyzywa wszystkich od głupców, którymi faktycznie są. 

 

Tak wygląda cała scena polityczna i życie ludzi. W gównosprawach zjednoczenie, natomiast w najważniejszych totalna zlewka i jakoś to będzie. 

 

Polski błąd genetyczny. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę głosował na tą koalicję. Trochę szurnięci ale każdy w inna stronę więc ludka nie powinna zatonąć ogólnie ok.  

Swoją wypowiedź postaram się uzasadnić krótko i jasno.

Jest ściana to metafora obecny rząd i politycy i w ścianę wmurowany karton to metafora nowe ugrupowanie ogólnie twierdzą że pro polskie. Powiem tak jak mam się rozbiegnąć i zapierdzielić w ścianę to wybieram kartonowe pudełko wmurowane w ścianę bo tylko idiota wali głową w ścianę. Dziękuje i pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zastanawiala pewna kwestia jesli chodzi o tych naszych patryiotow/narodowcow .KK nigdy nie dbal o interesy polskiego obywatela , chyba ze przy okazji jego interesy pokrywaly sie z "naszymi" .Czesto rowniez grywal i przeciwko calemu narodowi ( czyli tez i tzw. rzadowi) .Dlaczego do k....y nedzy zrzeszaja sie oni wokol instytucji ktora dymala i dyma nas rodowitych slowian ( autochtonow tych ziem) ? Kurla dlaczegoooo ;) ? No powod jest prosty , bo czowowi krzykacze z tych wszystkich "stowarzyszen" to sa agenci tej intytucji

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałbym gdyby nie było pana w muszce. Czego się nie dotknie to zamienia się w ... . Nie wiem czy w programie mają punkt mówiący o zakazie działalności partii politycznych, likwidacji tzw. demokracji i ustanowienia królestwa a przynajmniej na początek jakiegoś dyktatora, mają coś takiego w swoim programie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Inny i Wyjątkowy said:

Dla mnie ta koalicja wygląda jak żart XD

W islamie jest to samo, więc żadna nowość. Sam go nie popieram, ale w tym wypadku wielu ludzi o tym zapomina, szczególnie aparat monitorowań zachowań rasistowskich i ksenofobicznych, który to udostępnił ten film. 

34 minutes ago, thyr said:

.Dlaczego do k....y nedzy zrzeszaja sie oni wokol instytucji ktora dymala i dyma nas rodowitych slowian ( autochtonow tych ziem) ? 

Bo Dmowski im tak powiedział, a oni go słuchają i czytają jak Boga. 

 

Co do mnie - byłem na spotkaniu z ichniejszym działaczem, Sławomirem Mentzenem i oczywiście mogę stwierdzić, że jest to bardzo oczytany i merytoryczny człowiek, ale niestety "prawy paladyn" krula (JKM), którego przewyższa na głowę argumentami. Polecam jego książkę "Sanacja+". Jest krótka, ale bardzo rzeczowa - bez zbędnego walenia. (zbiór felietonów) Waham się pomiędzy tym, a Gwiazdowskim, bo jak już było mówione, że znajduje się tam osoba, która wszystkiego, co dotknie, zamienia w g/wno. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, rycerz76 napisał:

Nie wiem czy w programie mają punkt mówiący o zakazie działalności partii politycznych, likwidacji tzw. demokracji i ustanowienia królestwa a przynajmniej na początek jakiegoś dyktatora, mają coś takiego w swoim programie?

Patrzcie go. Programu mu się zachciewa.

Może jeszcze pizzę hawajską do tego?

 

3LbDRQH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xellos napisał:

Może jeszcze pizzę hawajską do tego?

Niestety punkt walki z UE ma PiS i o zgrozo elektorat wierzy, że ta partia może wyprowadzić stamtąd Polskę, zawsze się z tego nabijam przez łzy. Prawdziwa zabawa zacznie się jak ta konfederacja otrzyma niebezpiecznie wysoki procent w wyborach do PUE. Oj wtedy mafie, służby i loże postarają się, żeby przypadkiem coś poszło nie tak w wyborach do sejmu. Nawet BND dogada się CIA na ten czas.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nie lubić JKM, ale jest najbardziej rozpoznawalny i niestety najczęściej tylko go media zapraszają. Dlatego nie mogą go schować do szafy. Gość ma 77 lat i proste, że niektóre pomysły nie są już aktualne,  zgromadził wokół siebie mądrych, zmotywowanych ludzi, którzy pociągnął to dalej kiedy odejdzie.

 

Można również głosować na POPis i narzekać przez kolejne lata

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Xellos napisał:

Patrzcie go.

Jeszcze jedno trzeba być naiwnym, żeby wierzyć, iż wolnościowcy w jakimkolwiek państwie mogą przejąć władzę. To by oznaczało upadek demokracji liberalnej, kreacji pustego pieniądza itd. loże nigdy do tego nie dopuszczą nie po to tworzyły system "lewica-prawica", czekam na wielki reset w postaci trzeciej wojny światowej połączonej z wielkimi klęskami żywiołowymi. Igor Witkowski przewiduje jeszcze coś innego powolny rozkład i rozpad tzw. zachodu, zgadzam się z nim, kobiece zdziczenie jest tego elementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.