Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, rycerz76 napisał:

czekam na wielki reset w postaci trzeciej wojny światowej połączonej z wielkimi klęskami żywiołowymi. Igor Witkowski przewiduje jeszcze coś innego powolny rozkład i rozpad tzw. zachodu, zgadzam się z nim, kobiece zdziczenie jest tego elementem.

 

Wierzyć że ktoś wysoko czuwa nad całym tym syfem i nie dopuści wolnościowców do władzy, a mimo to wierzyć że możliwy jest reset, i żadne wojenki, kryzysy nie zostały ujęte w "programie".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rycerz76 napisał:

trzeba być naiwnym, żeby wierzyć, iż wolnościowcy w jakimkolwiek państwie mogą przejąć władzę. To by oznaczało upadek demokracji liberalnej, kreacji pustego pieniądza itd. loże nigdy do tego nie dopuszczą nie po to tworzyły system "lewica-prawica"

Czyli to o służbach i lożach stających do walki z konfederacją...to było na poważnie?

Kurde, byłem przekonany, że napisałeś to dla jaj.

Powiem tak...o ile taka wizja świata jako wielkiego placu zabaw różnych dziwnych organizacji wydaje mi się przynajmniej częściowo trafna i słuszna w ogólnym zarysie...o tyle w tym konkretnym przypadku nie doszukiwałbym się jakiegoś wyraźnego potwierdzenia tych teorii.

Powiedziałbym, że nieuniknione zwycięstwo nad konfederacją będzie najłatwiejszą operacją w historii CIA.

Porównałbym to do sukcesu hakerów, którzy kiedyś włamali się na stronę premiera Tuska (przypominam, że hasło brzmiało: admin1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lxdead napisał:

 

Nie lubiłem Kaczmarskiego uważałem go za lewaka.

3 minuty temu, Xellos napisał:

Czyli to o służbach i lożach stających do walki z konfederacją...to było na poważnie?

 

Jak będzie większe poparcie jak najbardziej tak się stanie np: taki pan z nazwiskiem w którym jest liczba 100 ostatnio startował w wyborach do sejmu ale bez sukcesu ciekawe po co startował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rycerz76 napisał:

Nie lubiłem Kaczmarskiego uważałem go za lewaka.

Co by o nim nie myśleć, jedno trzeba mu przyznać - piosenki miał niezłe.

Na przykład ta - według słów autora opisująca ''taktykę polityczną polskiej prawicy'':

 

 

17 minut temu, rycerz76 napisał:

Jak będzie większe poparcie jak najbardziej tak się stanie

Poparcie w wyborach do PE słabo przekłada się na poparcie w wyborach krajowych.

W 2014 Korwin zdobył 8 procent głosów i został europosłem.

Rok później w wyborach prezydenckich miał 3, a w sejmowych 5.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Xellos napisał:

opisująca ''taktykę polityczną polskiej prawicy''

Wyleczyłem się z masońskiego porządku, ja go toleruje co nie znaczy, że akceptuje (Płakać po nim nie będę.) Wiem, że ludzie zanurzeni w obecnej rzeczywistości nie potrafią sobie wyobrazić normalności.

28 minut temu, Xellos napisał:

W 2014 Korwin zdobył 8 procent głosów i został europosłem.

No niestety popełniłem ten błąd głosując wtedy na tamte ugrupowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rycerz76 napisał:

 

No niestety popełniłem ten błąd głosując wtedy na tamte ugrupowanie.

POPIS i PSL miały w ostatnich wyborach blisko 70%

Czyli statystycznie ponad połowa tego forum na nich głosowała i pewnie będzie dalej głosować. To poniekąd tłumaczy fale hejtu na JKM i jemu podobnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

równie dobrze mogę pójść zagłosować.

To nie traktujesz pana Janusza poważnie on powtarza coś tam o tych wyborach, że jakby mogły coś zmienić to zostałyby zakazane.

 

7 minut temu, wild320 napisał:

Czyli statystycznie ponad połowa tego forum na nich głosowała i pewnie będzie dalej głosować. To poniekąd tłumaczy fale hejtu na JKM i jemu podobnych...

Kiedyś dawałem nabierać się na sztuczkę pod tytułem nie głosujesz nie możesz narzekać otóż nie, mogę nie głosować i również narzekać.

Tu masz 'hejt" na pana Janusza ale nie z lewackiej perspektywy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wild320 napisał:

Można nie lubić JKM, ale jest najbardziej rozpoznawalny i niestety najczęściej tylko go media zapraszają. Dlatego nie mogą go schować do szafy.

To z jednej strony dobrze, ale z drugiej strony fatalnie, bo wypowiadając się w TV publicznej, Korwin poprzez swoje poglądy, albo inaczej, epatowanie nimi traci bardzo dużo, ludzie nie lubią prawdy na swój temat, a tym bardziej kiedy ubiera się ją słowami ''Idiota'' ''Bydło'' ''Hitler'' i tak dalej, Korwin powinien siedzieć z tyłu i jak najmniej się odzywać, a na przód powinni wyrzucić np Jakubiaka, wtedy mają jakieś szanse.

 

Choć wątpię że przekroczą 7%, w Polsce mamy mentalność komuny, ludzie idą za tymi którzy coś ''dają'' :) .

Choć nie wiedzą że są dymanie na wszystkie strony, Morawiecki czyli komuch z prawdziwego zdarzenia, twierdzi że to wszystko jest z pieniędzy zaoszczędzonych z VAT-u, to dlaczego do kurwy nędzy wszystko drożeje??

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rycerz76 napisał:

No niestety popełniłem ten błąd głosując wtedy na tamte ugrupowanie.

Errare humanum est.

5 godzin temu, rycerz76 napisał:

Tu masz 'hejt" na pana Janusza ale nie z lewackiej perspektywy.

Dorzucę trochę hejtu ze strony byłych zwolenników.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Korwinie, ale boicie się zapytać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xellos napisał:

 

 

 

 

Widziałem ten film naprawdę mógłbym się jarać JKM jakieś 10 lat temu, z tego się po prostu wyrasta. JKM napisał wspólnie z A. Macieszczakiem (wybitny brydżysta) niezłe książki brydżowe i mógł przy tym zostać, widać stwierdził, że na robieniu widowiska można lepiej zarabiać lub jest jak powiedział (o ile dobrze pamiętam) R. Ziemkiewicz Korwin to z jednej strony geniuszem a z drugiej wariatem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rycerz76 napisał:

Nie lubiłem Kaczmarskiego uważałem go za lewaka.

To był lewakiem, czy go za takiego uważałeś i co to ma wspólnego z jego twórczością ?  Mam nie lubić Queen bo Mercury był pedałem, a ich nie toleruję ? :D  

Dla mnie to nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lxdead napisał:

czy go za takiego uważałeś i co to ma wspólnego z jego twórczością ?

Wychodzi, że w rzeczywistości też był

http://kaczmarski.art.pl/forum/archive/index.php?thread-838.html

1 godzinę temu, lxdead napisał:

Mam nie lubić Queen bo Mercury był pedałem, a ich nie toleruję ?

Michaela Jacksona już zaczęli banować w niektórych stacjach radiowych a twórczości Kaczmarskiego nie trawię, kojarzy mi się z Kuroniem, Geremkiem, Michnikiem, UW (młodzi mogą nie wiedzieć co to jest, to protoplasta obecnego KOD-u i PO) i ... Niemcami nic na to nie poradzę :), nie przepadam też za taką muzyką ale co ciekawe już takie SDM całkiem mi się podoba (Ech te białorycerskie czasy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rycerz76 napisał:

To nie traktujesz pana Janusza poważnie on powtarza coś tam o tych wyborach, że jakby mogły coś zmienić to zostałyby zakazane.

Nie mogą być zakazane, bo nie mogliby niszczyć innych krajów w imię demokracji. ?

 

Dnia 20.03.2019 o 20:28, Xellos napisał:

Mamy demokrację, żeby w tym ustroju uzyskać sukces, trzeba być możliwym do zaakceptowania dla tzw. normalnego człowieka. Jeżeli ktoś chce na poważnie robić politykę, powinien to rozumieć.

Zastanawiałam się nad tym i wyszło mi, że nie ma takiego człowieka, który by ludziom odpowiadał. Jakby miał ująć wiele osób to musiałby wypowiadać się z charyzmą niczym Zbigniew Zapasiewicz.

 

10 godzin temu, Xellos napisał:

Dorzucę trochę hejtu ze strony byłych zwolenników.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Korwinie, ale boicie się zapytać.

Równie dobrze mogłabym czytać hejty byłych zwolenników forum braciasamcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam aż tak wyśrubowanych wymagań. Wystarczy mi ktokolwiek, kto będzie w stanie ze spokojem udzielić mediom wywiadu i nie zrobić przy tym z siebie kompletnego oszołoma. Ktoś kto myśli co mówi, a nie mówi co myśli.

Dudy, Tuska i Morawieckiego (liderów sondaży zaufania do polityków) z całą pewnością nie dałoby się porównać z Zapasiewiczem. Jedynym politykiem, który mógłby mieć jakieś szanse, byłby chyba Grzegorz Braun. Prawdziwy mistrz mowy polskiej, dykcję ma znakomitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Króciutko: sądzę, że fałszują wyniki wyborcze i dopóki takie coś jak np. Konfederacja nie będzie mieć w sondażach wyższego poparcia typu 10-11%, co prawdopodobnie nigdy się nie stanie, to nie ma co chodzić na wybory ani w ogóle interesować się polityką. Przez następne lata będzie rządziło na zmianę PiS i PO zmieniając nazwy, plus jakieś pomniejsze tęczowe partie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.