Skocz do zawartości

Okulary przeciwsłoneczne na pół twarzy w styczniu.


Mgławica_Oriona

Rekomendowane odpowiedzi

Co za kretyńska moda. Nosić okulary przeciwsłoneczne w styczniu czy nawet w marcu w pochmurny dzień i w ciemnym pomieszczeniu. Ludzie są coraz głupsi. Jaki jest cel noszenia tych pingli w styczniu w ciemnym pomieszczeniu? By uniknąć kontaktu wzrokowego? Więcej feminizmu, genderów i zachodniej zarazy drugiej dekady XXI wieku. Smartfony, portale społecznościowe i tumblery wyprały mózg naszych samic do zera. Kiedy to wszystko pierdyknie z hukiem i się zrobi reset? I będzie tak jak dawniej (heh, dawniej, chociaż jeszcze te 10-15 lat wstecz).

 

Powinni wprowadzić zakaz noszenia tych czornych pingli od września do maja pod karą mandatu kilkaset-złotowego :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę nie macie mądrzejszych rozważań? Niedługo pojawi się temat z pytaniem dlaczego kobiety rowerami jeżdżą i czy może jest to przejaw feminizmu, wszak pierwszy rower skonstruował mężczyzna. Panowie no...  A wszechobecna komputeryzacja i cyfryzacja może dziwić tylko wtedy, jeśli ostatnie 20 lat przesiedziałeś w szafie pod kroplówką bez dostępu do świata.

Edytowane przez Holden
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mgławica_Oriona

 

Już kiedyś o tym tu pisałem, bo miałem identyczną rozkminę.

Po prostu są ludzie, którzy myślą, że jak założą binokle to będą postrzegani jako gwiazdy filmowe.

Niech se noszą z łatwiej rozpoznasz bezmozgowca lub osobę z niskim poczuciem wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat faktycznie trochę z dupy, ale też oczywisty.

 

Panie noszą te ogromne okulary jako kolejną część makijażu.

Duże okulary mają Cię wprowadzić w błąd, mamiąc złudzeniem wielkich oczu.

 

Co jest jedną z atrakcyjnych części ciała kobiet do przyciągnięcia męskich genów?

 

Duże oczy powiększane makijażem.

Czasem jednak nic się nie da zrobić lub jej się dzisiaj nie chciało malować, to chyc po okulary i nadal jest złudzenie.

Ma wielkie okularowe oczy.

 

Potem gąbki wystawiane w stanik, żeby gruczoły mlekowe były większe.

Bielizna modelująca, aby poślad podnieść.

Malowane paznokcie, aby pokazać Ci: jestem zdrowa, zapładniaj.

Szpilki, aby noga wyglądała smuklej i często wydłużyć optycznie kaczą figurę + pasek na sukience tuż pod biustem tj. podniesienie wizualnie talii.

 

Dużo tego jest jeszcze.

Życie kobiety to nieustanna mistyfikacja, aby zwabić kwadratową szczękę.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dostała wpierdol od kochanki/kochanka. To, jak ktoś się ubiera, mnie akurat nie wkurwia. A jak bardzo mi się nie podoba to mam 7 (siedem) kręgów szyjnych - używam ich. Niech każdy ubiera się jak chce i jak go stać. Najgorzej jak ktoś wpierdala swoją "piłkę" drugim. Lub nie przestrzega "dress code"np w miejscu pracy.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Po prostu są ludzie, którzy myślą, że jak założą binokle to będą postrzegani jako gwiazdy filmowe.

Jakoś mi to przypomina jak mój dziadek mówił że czym bardziej jakaś głupia osoba jest szkolona to jest tym bardziej popierdolona.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie , a coś w tym może być , że maskuja się jak bad boy się wkurwil.

Raz miałem taką sytuację.

Najlepsze jest to , że lubie trochę podryzac cycuszki i dawać mocne klapsy w tyłek panna potem ma ,aż siny ?.

I one zawsze maskowały, żeby nikt nie widział czy matka czy koleżanki.

A potem jeszcze raz chciały ?.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.