Skocz do zawartości

Wrażliwy facet w programie TVN - czy Was pociąga?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Dziś napotkałem na film na YT

 

https://www.youtube.com/watch?v=TXzhBShdx3U

 

Czy chciałybyście być z mężczyzną jak na filmie - który jest wrażliwy, szanujący kobiety, dobry przyjaciel, artysta, ktoś kto dużo by zrobił dla kobiety?

Jak oceniacie postawę programowej bohaterki, która wyraziła się o kandydacie dość brutalnie szczerze?

 

 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widzę m.in. efekt pierwszego wrażenia.

 

Gość od razu został skreślony i podejrzewam, że co by nie zrobił to i tak królewna odcinka byłaby na NIE.

Zresztą w 2:45 mówi "Ciężko jest mi dogodzić, naprawdę".

 

Także jak to mój kolega powiedział gdy mijaliśmy pewnego wieczoru dwie urocze niewiasty:

"Bez nowego mesia i miliona na koncie nawet nie podchodź"

 

Jestem przekonany gdyby ów chłopak takie atrybuty posiadał, z miejsca stałby się bardzo męski w oczach tej osóbki.

 

Minie z 5 lat i paniusia będzie inaczej ćwierkać bo pierwszej młodości to ona zdecydowanie nie jest ?

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły, sympatyczny facet. Ja do kamery w uj denerwowałabym się. 
Wystąpienie na końcu filmu urocze. 
Co tu przeżywać, pani ma se jakieś wymogi, niech lata za swoimi upragnionymi gorylami. I tyle.
Tak, wizerunek i pierwsze wrażenie wypaczy wszystko. 
Mój oczywiście na początku nie wzbudzał we mnie zainteresowania, bardziej traktowałam go "o, dżentelmen, miły, sympatyczny facet", z resztą mam przekonanie, że raczej na mnie nikt od razu nie leci, bardziej - wcale. :D 
Jak miły wobec mnie jest facet, to se myślę "dobry człowiek dla wszystkich". :D 
Jak mi Mój zawalił tekst na początku "zniewoliły mnie Twoje oczy, porwał Twój uśmiech", to walnęłam śmiechem. Po kilku sekundach zdał se sprawę, że no nie bardzo się popisał... Wtedy w wyniku schorzenia neurologicznego uciekało mi czasem oko, no zez mi się robił xD (miałam na tym punkcie kompleks), mój śmiech przypomina śmiech operowy, który po kilku godzinach staje się wqrwiający, zdaję sobie z tego sprawę ; mój uśmiech najczęściej jest sarkastyczną odpowiedzią na niektóre wydarzenia i ludzi. :D 
Ale najważniejsze - zrobił pierwszy krok, dał cynka, że nie chodzi o koleżeństwo. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak średnio za artystami i artystkami. Tacy trochę czasami oderwani od rzeczywistości.

Chłopak nie zaprezentował się źle, tylko ja nie mogę zdzierżyć warsztatów aktorskich, tej wymuszonej, wyolbrzymionej mimiki, emocji, śmiechu. 

 

A pancia widać bardzo pewna siebie i takiego faceta oczekuje i potrzebuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykre, mamy do czynienia z ofiarą matriarchatu. Zapewne od małego matka, ciotka, nauczycielka i koleżanka programowały gościa "bądź miły, wrażliwy, dobry, czuły... szanuj, całuj czule w dupę nawet jak obsrana (+50% do punktów uznania :D)" i mamy coś takiego. Gdyby to był film śmiałbym się ale kurde to się chyba dzieje w realu. Jedyna nadzieja, że TVN wszystko ustawił bo typ wygrał mistrzostwa świata w białorycerstwie wyczynowym. Jakbym nadzorował produkcję to bym go nigdy nie dopuścił do programu (na szczęście ktoś inny to zrobił i mamy świetny eksperyment społeczny :D).

 

A księżna wypatrująca konkretnego czarnego rycerza wcale nie pierwszej piękności (proporcje twarzy... rzut okiem na panią prowadzącą i wybierającą gdy są w jednym kadrze), choć jest świetnie ucharakteryzowana, młoda, stylowa i zadbana, więc sądzi, że może zdobyć porządny kąsek (tak bogaty i męski jak ona odpicowana). Bezpośrednia ale za to można być jej wdzięcznym bo każdy białorycerz może sobie zobaczyć na jakich zasadach gra się w tą grę.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto posłuchać tej dziewczyny. "gwóźdź programu" od 2:30. Coś takiego mówi

"Jeśli facet traktuje kobiety jako przyszłe koleżanki to to nie jest co szukam w przyszłych mężczyznach"

Na początku gada jeszcze o fizyczności tego faceta. Że nie bardzo.

Baby nie chcą być koleżankami.

Kobiety chcą być namiętnie dymane, fizycznie i mentalnie pozamiatane przez faceta.

Siła, charakter, fundamentem mężczyzny. Subtelność, romantyzm mogą występować jako małe cegiełki.

 

Brawa dla pani z programu, że nie zwymiotowała przy scenie teatralnej, końcowej, z maską na twarzy nieprzyszłego kolegi.

 

Matrix związkowy trwa i trwa mać.

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SzejkNaftowy napisał:

Bezpośrednia ale za to można być jej wdzięcznym bo każdy białorycerz może sobie zobaczyć na jakich zasadach gra się w tą grę.

Wydaje mi się, że niestety wielu białorycerzy stwierdzi, że ona jest wyjątkowym przypadkiem, a reszta dziewczyn szuka miłego, układnego, spokojnego, wrażliwego. Można to wywnioskować również po samych komentarzach do filmu na youtube

 

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani łatwo ocenia, ale czy oprócz wyglądu - moim zdaniem przeciętnego, ale chociaż zadbana- coś więcej sobą prezentuje? Gość ma pasję, dąży do jej zrealizowania, to czy jest męski czy nie trudno stwierdzić, ale chociaż nie siedzi z browarkiem przed TVkiem i nie czeka na mannę z nieba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele z tego nagrania nie wynika, więc nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć.

Mogę jedynie, że na miejscu facetów od takich kobiet bym trzymała się z daleka. Jak uważacie, że to jest norma, to faktycznie się Wam nie dziwię. Ale taka postawa nie jest normalna. To jest to samo jakby facet skreślił laskę po samych cyckach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak ja nie lubię takich idiotek, jedno słowa a ta już się krzywi, i chamsko ocenia.... W dodatku do pięknych nie należy (no chyba że się nie znam, mężczyzną nie jestem). Jej spojrzenie, wymowa, krytyka...  eh zarozumiała gąska... A facet ? ciekawy z pasjami.... a co dojrzewania, to gada głupoty.... do pewnego wieku to tak moze i jest.... ale na Boga to nie trwa całe życie, aż do śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę kawałków tego programu z różnymi uczestnikami i nie mogę się pozbyć wrażenia, że to po prostu ruchoma adaptacja idei portalu "zaadoptuj faceta". Naprzemiennie łaszący się i prężący kolesie, przed obiektem o którym wiedzą tylko tyle, że ma pęknięcie w kroku. Obrazowe, choć i żenujące. 

 

W kwestii chłopaka - odbieram go jako słabego miękisza. To nie ten etap dla niego, w którym próbuje się umieścić w relacji z kobietą. Jak na razie powinien się rozwijać, podążać za pasją i odpuścić kobiety, bo zamiłowanie do tragedii scenicznych, zgotuje mu taką samą, tylko że życiową, dlatego, że przede wszystkim nie jest jeszcze zdolny do określenia cech i wybrania sobie partnerki. Wybierze więc za niego jego kutas. No ale nie da się tak z kutasem, że wybrałeś, to się teraz sam z tym pierdol ;)

 

A laska? Niestety typowa, prostaczka, klasycznie ulepiony, tępy i słaby nabywca współczesnej papko-propagandy dla Karyn w pociętych spodniach o tembrze głosu i śmiechu kaszlącej kozy (brrrr). W dodatku z gracją, kinetyką i mową ciała konającego w konwulsjach zaskrońca, rażonego prądem. Kompletnie odpychająca jak dla mnie osoba w kontekście kobiecości. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rnext napisał:

A laska? Niestety typowa, prostaczka, klasycznie ulepiony, tępy i słaby nabywca współczesnej papko-propagandy dla Karyn w pociętych spodniach o tembrze głosu i śmiechu kaszlącej kozy (brrrr). W dodatku z gracją, kinetyką i mową ciała konającego w konwulsjach zaskrońca, rażonego prądem. Kompletnie odpychająca jak dla mnie osoba w kontekście kobiecości. 

 

Akurat laska pasztetem nie jest, moim zdaniem. Taka południowa uroda - trochę rzeczywiście w typie Penelope C. Dla mnie atrakcyjna, choć już taka przed - MILF (nie wiem ile ma lat - może staro wygląda na swój wiek?) Fakt, głos trochę dziwny. Jednak najgorsze jest to co siedzi w jej głowie; dla mnie to po prostu pusta laska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpasował jej, a potem już cały czas szukała dziury w całym. Całe to jej czepianie się to racjonalizacja wcześniejszego wyboru. Oczywiście chamska i prostacka, czego tu się spodziewać. 

 

No a gdyby to był Alvaro o niskim głosie, czy pani przeszkadzałoby, że jakaś tam przyjaciółka się o nim wypowiada? Efekt aureoli w pełnej krasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.