Skocz do zawartości

Ona chce seksu i ja też. Trafiamy do łóżka i jej się odechciewa?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Bracia, mam problem który powtórzył się przy 2 dziewczynach w odstępie roku.  Mianowicie kobieta jest chętna na seks, są pocałunki, macanie. Kobieta chętnie zdejmuje stanik i daje się pobawić cycuszkami. 

Wszystko niby fajnie, lecz gdy dochodzi do zdjęcia majteczek - ona nie chce.

 

Jest fajnie, kobieta chętna a jak przychodzi do poważniejszych spraw to nie chce, nie daje się tam dotykać a i sama nie chce mnie dotykać. (!)

Próbowałem kłaść sobie jej rękę na bokserkach - ale ona nie chce i to nie wychodzi.

O dziwo, gdy się poddaje i odwracam plecami by zasnąć, to mnie szturcha i zaczyna się mną interesować, zagadywać, proponować żebym zrobił jej masaż :o

 

W ogóle wkurza mnie to że dziewczyna daje się i jest chętna by JĄ dotykać, a sama nic nie inicjuje w moja stronę. (tak miałem z 2 różnymi dziewczynami)

 

Proszę pomóżcie, bo w weekend, po 8mc. przerwie spotykam się z inną dziewczyną i jest 99% szans na łóżkową sytuację, której wolałbym nie spalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Master napisał:

Poczytaj sobie o Last Minute Resistance (LMR) i o tym co robić w takim wypadku, jest conajmniej kilka skutecznych technik jak to obejść. Dużo kobiet cierpi na taką przypadłość, zwłaszcza w naszym kraju ;)

O tym miałem napisać 

 

Prawdopodobnie zbyt wysoko stawiasz seks, 

 

Przeczytaj 

Dnia 4.03.2019 o 20:40, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Postanowilem ci odpowiedzieć , ponieważ sam byłem w tym miejscu co ty.

 

1. Po pierwsze to tak, jak laska mówi że dzis nie będzie seksu, to ty z uśmiechem mówisz, że jest strasznie zboczona i tylko o jednym mysli, przeobrażasz to w żart dla rozładowania atmosfery. Jeśli w tym momencie akurat ją rozbierałeś/całowałes itd. to kontynuujesz to, a jeśli się opiera to upewniasz ją że nie dotkniesz nawet jej cipki, a to co robisz to po prostu potrzeba intymności i romantyczności, całujesz jej ciało dotykasz ją w miejscach nieerotycznych ale erogennych. Wewnętrzna strona ud, przypadkowo zachaczasz czymś o jej cipkę przez majtki, robisz po prostu wszystko żeby była strasznie podniecona, po czym całujesz ją w usta i przytulasz.  

Po tym twoim ciśnięciem na nią ona dostanie zwarcia że nie probowales sciągnąć jej majtek... Będzie zdezorientowana, a jak dobrze na nią działasz to w podświadomości będzie miała żal że ich nie ściągnąłeś.

 

2. Stopujesz inicjację seksu z twojej strony, jak będzie pytała to mów że jesteś zmęczony, wolisz żeby cie ...(wstaw cokolwiek co lubisz oprócz seksu, masaż drapanie itd.). 

 

3. Kobiety nienawidzą mężczyzn którzy muszą walczyć o seks, brzydzą się nimi. Dlatego nie pierdolisz jej o żadnych swoich potrzebach bo dostaniesz odwrotny efekt. Nie prosisz, nie żądasz, nie wymagasz. Seks traktuj jako coś czym obdarowujesz swoją dziewczynę, zachowujesz się jakbyś miał seks na zawołanie gdzie indziej, ale uprawiasz go tylko z nią (nie mylić z grożeniem, „jak mi nie dasz to pójdę do innej”).

 

4. Pozwalasz jej się otworzyć, rozmawiasz z nią otwarcie co czuje, czy podoba jej się seks, kiedy chciałby go zacząć uprawiać. Po prostu upewniasz się że ona czuje się z tym dobrze, brzmi bialorycersko, ale uwierz mi, jak taka dziewica po tylu latach się otworzy to dostaniesz nie loda, tylko 3 lody połączone z 69 i seksem we wszystkich możliwych pozycjach będąc związanym. Z jednej strony otwarcie nie naciskasz i mówisz jej że ma tyle czasu ile chce, a z drugiej nakręcasz ją jak tylko możesz. I nie doprowadzasz do momentu kulminacyjnego.

 

5. Daj jej się wykazać, ja na początku zawsze inicjowałem, teraz role się odwróciły i już czasem mi się po prostu nie chce tego seksu (zmęczenie po tygodniu). Doprowadziłem do tego tym że pokazałem jej że seks No fajny jest, ale w sumie to nie musimy go uprawiać za każdym razem (musi być zakochana i musisz widzieć że ją ten seks jara). 

 

6. Nie stawiaj tak wysoko jej dupy, jej dupa jest tak samo wartościowa jak twój członek i skoro ona nie chce, to ty nie będziesz jej na sile dogadzał. 

 

BONUS: Popęd który gromadzisz (oczywiście polecam nofap) wykorzystaj w mądrych celach: rozwój, nauka, polecam siłownię i poprawę sylwetki, wyglądu, twarzy itd. (nawet nie wiesz jak duży wpływ ma to na to ile stosunków będzie potrzebowała twoja dziewczyna szczególnie twarz i sylwetka połączona z pewnością siebie, wygadaniem i obrotnością). 

Jeśli masz wybór między waleniem konia, a upodleniem się dla cipki/ błaganiem o seks/wymuszaniem seksu to pamiętaj żeby nie pobrudzić klawiatury (nie traktuj tego jako usprawiedliwienia zeby zaprzestać nofap).

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów z młodą Panią. 

 

 

 

 

Ewentualnie coś jej sie odmyśli, jakieś blokady, może ma infekcję, może coś innego jej przeszkadza, wybadaj.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie wiem po co jakieś zabiegi robić, obchodzić itd. Nie chce się bawić to nie chce, wolny kraj, kobiet jest dużo. 

 

Mężczyzno szanuj swój czas i godność!

Inna sprawa że mi się to nigdy nie zdarzyło, może dlatego temat wydaje mi się rozdmuchany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leto napisał:

Ale ja nie wiem po co jakieś zabiegi robić, obchodzić itd. Nie chce się bawić to nie chce, wolny kraj, kobiet jest dużo. 

 

Mężczyzno szanuj swój czas i godność!

Inna sprawa że mi się to nigdy nie zdarzyło, może dlatego temat wydaje mi się rozdmuchany.

Rada "Zmień kobietę" jest oczywista, ale nasz Brat ją chyba przemyślał i rozważył, szuka innej opcji. Ale masz rację ta jest najłatwiejsza i najprzyjemniejsza. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisali koledzy powyżej, może powiele. Miałem z dwa razy taką sytuację i poradziłem sobie w sposób następujący.

Po prostu nie przestawałem napierać. Dopóki nie dostaniesz tak stanowczego nie, że ci opadnie, to burza i napór. Choćbyś miał 10razy spróbować ściągnąć te majtki, niektóre tak mają, nie chcą wyjść na łatwe, albo coś innego jeszcze w bani. Może też być masę syndromów związanych z infantylną seksualnością. Nie będę o tym pisał, po prostu zrób co napisałem. Jeśli dostaniesz takie nie, że ci uszy zwiędną, miej godność. Nigdy więcej nie dotykaj tej kobiety, chyba, że przyjdzie na kolanach - literalnie. 

 

PS jest jeszcze opcja że miętosisz te cycki jak ugniata się ciasto na pierogi czy tam inne placki i nawet napalona kobieta zaczyna się ochładzać, może powinieneś być odrobinę delikatniejszy/bardziej opanowany. Powodzenia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit test zwany tez LMR (last minute resistance).

 

Pani uruchamia ostatnia obrone “slut defence”.

 

Sprobuj 2 metod:

1) GYDO (get your dick out). Wyjmujesz zaganiacza i pokazujesz jej ze przy niej ci stoi i kladziesz jej “na sile” na niego reke lub sciagasz “na sile” jej majty i bierzesz ja na ostro.

 

2) Wstajesz z lozka i dziekujesz pani za wspolprace mowiac spokojnie “ze w dziecinady sie nie bawisz”.

 

Albo ja wypraszasz ze swojej chaty albo wychodzisz jesli to jej chata.

 

Albo pobiegnie za toba i zacznie przepraszac ze zachowala sie jak dziecko albo nie.

 

Odezwie sie za jakis czas lub nie i tyle. Wtedy mozesz przyatakowac 2 raz ale juz bez tych gierek.

 

 

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz ja kiedys na shoping , poczekaj kilka godzin przed przebieralnia i jak juz zapakuje i zawiezie te wszystkie szmaty przed kase ze smutkiem oznajmij ze sie jednak rozmysliles .Skoro ty musiales zrozumiec ze to byly tylko zarty ona raczej tez nie bedzie miala z tym problemow ;) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Trubadur napisał:

Próbowałem kłaść sobie jej rękę na bokserkach - ale ona nie chce i to nie wychodzi.

To proste - masz za dużego!

 

1 godzinę temu, Trubadur napisał:

W ogóle wkurza mnie to że dziewczyna daje się i jest chętna by JĄ dotykać, a sama nic nie inicjuje w moja stronę. (tak miałem z 2 różnymi dziewczynami)

Chyba jej nie podniecasz (obu). Może jesteś zbyt spięty i one to wyczuwają, nawet piszesz to tuaj:

 

1 godzinę temu, Trubadur napisał:

jest 99% szans na łóżkową sytuację, której wolałbym nie spalić.

No weź kurwa, wolałbyś nie spalić sytuacji? Z takim nastawieniem brzmisz jak desperat. Wyluzuj. Olej.

Będzie penetracja to będzie, nie będzie to będzie petting.

Boshe po co się tak spinać. Nie spenetrujesz jaskini, to zrobisz pranie ręczne i tyle.

 

1 godzinę temu, Trubadur napisał:

nie daje się tam dotykać a i sama nie chce mnie dotykać. (!)

Słuchaj, masz 2 dziewczyny w odstępie roku, teraz trzecia po 8 miesiącach. Trochę za rzadko żeby przeprowadzać próby statystyczne. Próbuj częściej!

I nie wyciągaj pochopnych wniosków, paniom się nie chce bo mogą też Tobą manipulować.

 

Sprawdzaj, testuj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TheFlorator napisał:

 

 

2) Wstajesz z lozka i dziekujesz pani za wspolprace mowiac spokojnie “ze w dziecinady sie nie bawisz”. Albo ja wypraszasz ze swojej chaty albo wychodzisz jesli to jej chata.

 

Albo pobiegnie za toba i zacznie przepraszac ze zachowala sie jak dziecko albo nie.

 

Odezwie sie za jakis czas lub nie i tyle. Wtedy mozesz przyatakowac 2 raz ale juz bez tych gierek.

 

 

Najlepsza rada.

Miej swoją godność , a nie dla cipki wymyślać jakieś chujstwa albo chcę albo nie.

Koniec kropka.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Trubadur napisał:

W ogóle wkurza mnie to że dziewczyna daje się i jest chętna by JĄ dotykać, a sama nic nie inicjuje w moja stronę.

Masz chyba jeszcze nieduże doświadczenie że masz takie rozkminy.

Zamiast się wkurzać, to sprawdzaj i obserwuj, nie wkurzaj się, nie irytuj, nie niecierpliw.

Testuj. Rób coś, proponuj, próbuj dotykaj (wkładaj :D:D:D )i patrz jak ona zareaguje, co zrobi.

 

W ostateczności: może je czymś odrzucasz, kurna nie wiem, masz szorstką szczecinę jak stary prosiak i się kaleczą?

 

1 godzinę temu, Trubadur napisał:

O dziwo, gdy się poddaje i odwracam plecami by zasnąć, to mnie szturcha i zaczyna się mną interesować,

Hahahah brawo. Oczywiście, gdy panią olewasz ona chce więcej. Poza tym z Tobą gra "ja teraz nie chcę, nie dotykaj, nie nienie" - to znaczy "napieraj! ale już!" ale oczywiście umiejętnie i "dla niepoznaki" :)

 

Ale to jest pojebane :) Ale działa!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trubadur napisał:

O dziwo, gdy się poddaje i odwracam plecami by zasnąć, to mnie szturcha i zaczyna się mną interesować, zagadywać, proponować żebym zrobił jej masaż :o

 

W ogóle wkurza mnie to że dziewczyna daje się i jest chętna by JĄ dotykać, a sama nic nie inicjuje w moja stronę. (tak miałem z 2 różnymi dziewczynami)

No nic jak krowie na rowie.

 

 Jeśli schemat się pojawia z dwoma różnymi to częścią wspólną jesteś ty.

Różowo masz zapalnik.

Co z Ciebie za zdobywca skoro się poddajesz?

Od kiedy do wroga odwraca się plecami? Kiedy z podkulonym ogonem się spierdala!

Kobiety nie chętnie sypiają z kundlami.

Skoroś "cienias" to ona chce mieć choć przyjemność zastępczą(wypieszczenie + satysfakcje że liczysz na coś dalej/atencja śliniącego się pieska ).{zawsze lepsza niż żadna}

Wkurza cię to? Pomyśl jak one się czują, kolejny "najarany" samczyk jakich mnogo. Zero próby zrozumienia potrzeb kobiet. Gdzie ta walka o fortece? Zdolność do przetrwania? Determinacja do celu? 

Pomijam fakt iż bardziej JEBOGAŁO BITNEGO sygnału foka nie daje, jak leżąc u faceta na półce. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, leto said:

Ale ja nie wiem po co jakieś zabiegi robić, obchodzić itd. Nie chce się bawić to nie chce, wolny kraj, kobiet jest dużo.

Ale każda będzie mieć LMR więc twoja rada za bardzo się nie przydaje.

Przecież spotkało go to samo u dwóch dziewczyn.

 

Tornado:

"Od kiedy do wroga odwraca się plecami?"

Od wtedy gdy go lekceważysz a odwrócenie się jest sygnałem, że masz go w dupie.

Do kogoś kogo się boisz tyłem się nie odwrócisz.

Tego dziewczyny baardzo nie lubią gdy odbiera im się władzę wynikającą z posiadania cipki.

Nigdy nie słyszałeś o LMR?

 

Oczywiście pewna dawka nieustępliwości jest potrzebna, ale tak samo albo bardziej umiejętność rozegrania sytuacji.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna po moim pytaniu: O co chodzi? powiedziała że 'nie chce' (bez uzasadniania) a druga że 'będę o niej źle myślał bo tak szybko trafiliśmy do łóżka'

 

Dzięki Bracia za liczne odpowiedzi, tylko teraz nie wiem co robić:

 

- Czy w takiej sytuacji mocno po męsku cisnąć i się nie zniechęcać jej odmowami?

 

- Czy wręcz odwrotnie, rozgrzewać pannę ale udawać że mi nie zależy?

 

Albo:

Po jej odmowach w kulminacyjnym momencie, wstać z łóżka, ubrać się i jebnąć drzwiami? :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

Nigdy nie słyszałeś o LMR?

Patrz niżej!

14 godzin temu, Trubadur napisał:

O dziwo, gdy się poddaje i odwracam plecami

Gdyby zamienić podaje/mam w dupie to byś miął racje!

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

Oczywiście pewna dawka nieustępliwości jest potrzebna, ale tak samo albo bardziej umiejętność rozegrania sytuacji.

I tu się lekuchno "rechabnołęęęęś"(rehabilitacja mentalna).

Wielce sobie cenie Twoje wypowiedzi, ale teraz to pojechałeś. W mojej `Bieławej` zbroi Twoje myszki wygryzły całą podpinkę z lewego rękawa. Pruuuuuuuu!!!.

 

Z ostatniej chwili(wczoraj):

-Chyba źle wychodzę na tych(...........).

-Tam są drzwi mogę przez nie wyjść(i uśmiech Hana Solo).

 

.....nie muszę dodawać, że było po LMR.... czy muszę?

44 minuty temu, Trubadur napisał:

Czy w takiej sytuacji mocno po męsku cisnąć i się nie zniechęcać jej odmowami?

 

- Czy wręcz odwrotnie, rozgrzewać pannę ale udawać że mi nie zależy?

 

Źle przełączałeś przełączniki w jej głowie.

Krótko mówiąc nie zdjąłeś ŁĄTKI "ŁATWEJ' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Trubadur said:

Czy w takiej sytuacji mocno po męsku cisnąć i się nie zniechęcać jej odmowami?

Tak. Bierz na sile. Bedziesz wiedzial kiedy ona na powaznie mowi ze “nie” po jej oczach i tonie glosu i wtedy ew odpuscisz. Trzymaj ja za rece mocno.

 

W lozku jak juz panna jest i mowi “nie przespie sie z toba” to znaczy “dawaj kolego i pokarz ze potrafisz mnie puknac”.

 

ona chce abys pokazal dominacje i przewodzenie.

4 minutes ago, Trubadur said:

Czy wręcz odwrotnie, rozgrzewać pannę ale udawać że mi nie zależy?

Tego tez mozesz sprobowac ale to raczej powinno byc na “1 spotkaniu” a nie jak juz panna lezy w lozku i tylko ma majtki na sobie.

Wtedy juz trzeba ciagnac za spust.

 

6 minutes ago, Trubadur said:

Po jej odmowach w kulminacyjnym momencie, wstać z łóżka, ubrać się i jebnąć drzwiami? 

Nie.

 

Jesli panna zdjela stanik, smyra cie pod koldra i kaze masowac a jak majtek nie chce sciagnac i sie chamsko droczy (windujac cene swojej brzoskwini) i jesli twoje proby nic nie daja to spokojnie wstajesz z lozka, zakladasz majtki, ubierasz sie i mowisz SPOKOJNIE meskim tonem “nie mam 15 lat i taka sytuacja mi nie odpowiada , takze dziekuje za wspolny czas”.

 

Albo pania PROSISZ o wyjscie albo sam spokojnie wychodzisz. Zadne sceny zaden wkurw. Jak terminator masz byc spokojny.

 

Trzaskanie drzwiami i wkurwianie pokarze jej zes slaby a tak pomysli ze masz jaja i zaraz znajdziesz nastepna na miescie.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Trubadur said:

Proszę pomóżcie, bo w weekend, po 8mc. przerwie spotykam się z inną dziewczyną i jest 99% szans na łóżkową sytuację, której wolałbym nie spalić

Po angielsku czyta?

Nie mam polskiej klawiatury aby pisac dlugi tekst

 

Standard LMR. The usual remedy for this is “two steps forward, one step back”. Whatever she

stopped you at, you back off to the step before it (so if you were sticking it in her, one step back

would be just having it out and pleasuring her…if she stopped you at, say, fingering her, one

step back would be just rubbing around her crotch area…basically just go back to the last thing

she was comfortable with), and hang out in that zone for like 10 minutes turning her on more

and more, then try again.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.