Skocz do zawartości

Co sądzicie o Polkach? Generalizujemy!


Funeral

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek trafia w sedno.

Polki wydają się być najgorszą wersją kobiet.

Kiedyś może tak nie było (no na taką skalę) ale dziś 90% cywilizowanych kobiet objawia swoje najgorsze cechy, bo my na to pozwoliliśmy.

I niestety, przez grupę idiotów, teraz wszyscy cierpimy.

Ale lepiej żyć w prawdzie niż złudzeniami.

Panie są jakie są, a my mamy okazję zobaczyć ich prawdziwe oblicza.

Te pozytywne cechy panie objawiają, gdy mają jakiś interes do facetów (np. wygląd im pasuje, albo zasoby).

A te negatywne są dla każdego, którzy nie mają co jej dać.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście kuzynami? 

 

Co sądzę? Wypowiedź oprę na bazie zabaw randkowych kiedyś i dziś. 

 

Kiedyś nie było problemu umówić się przez np internet z paniami ładnymi, brzydkimi, grubymi i chudymi. 

 

Jak jest teraz? Mimo że mój status się polepsza, ciężko chociażby porozmawiać ze zwykłą przeciętną kobietą, o atrakcyjnych nie wspominając. 

 

Kiedyś znałem masę fajnych dziewczyn, teraz rynek jest tak zepsuty, że szkoda komentować. 

 

Weźmy pod lupę potańcówki w remizach i obecne dyskoteki. Na tych pierwszych ludzie się pozmawali o tworzyli nie raz formalne związki. Na tych drugich nie zagadasz ani nie potańczysz, bo wszystkie księżniczki i żaden ich nie wart. 

 

Głębszą analizę sobie daruję, szkoda zachodu na walkę z wiatrakami skoro polki są coraz bardziej roszczeniowe i pyskate, jednocześnie coraz mniej oferując. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te młodsze w dużej części są ofiarą polskiego systemu edukacji, który pompuje im marksizm kulturowy każdym kanałem. Widzę u nich dużo większa bezkrytyczność w przyjmowaniu medialnych treści. Chciałyby prawa, naturalnie przynależne kobietom od wieków, ale przy pozbyciu się obowiązków. Ogólnie wnioski daleko od optymistycznych. Dodajmy do tego rzesze Pań wykształconych daleko poza własną percepcję i inteligencję, mamy to, co mamy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika, którą umieścił @Funeral niestety mówi bardzo dużo o naszych kobietach.

Zbierają one sporo cech zachodnich czy wschodnich interpretując je po swojemu często dodając do tego patologiczne zachowania.

Jednak uważam, że póki co to z naszymi kobietami nie jest jeszcze tak tragicznie.

 

Lata temu będąc na państwowym wikcie widziałem rzeczy, od których włos się jeży na głowie a obiad w trybie natychmiastowym chce się wydostać z żołądka.

Wśród naszych pań patologia seksualna jest na etapie raczkowania.

Na zachodzie ( chodzi głównie o Niemcy i USA ) wygląda to dużo gorzej.

Można się śmiać z jakiegoś Ahmeda, że posuwa kozę na pustyni bo mu się po prostu chce ruchać ( Bleeee ? ) ale panie z zachodu za kilkaset dolców zrobią dużo więcej i to przed kamerą.

Co wrażliwsi goście po prostu byli w ciężkim szoku jak widzieli panienkę o wręcz dziecięcej buzi, która ma piękne ciało jak zabiera się za konia czy psa.

Najbardziej było szkoda takich niewinnych, białorycerskich prawiczków. Te chłopaki prawie płakały widząc takie coś. Rzygać się chce.

 

Naprawdę panowie z naszymi kobietami nie jest jeszcze tak źle.

Mógłbym rozwinąć temat ale wszyscy jesteśmy przed obiadem więc daruję sobie.

 

Oczywiście wiadomo, że to co się u nas dzieje nie napawa optymizmem.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funeral Kolejny pojebany temat i bicie piany na Polki. Już męczące to jest wysrywanie na Polki. Jak jesteś pi..ą i stuleją to nawet Chinka z zabitej dechami prowincji będzie tobą pogardzać. Jakoś nie widzę, żeby któryś z forumowych filozofów na temat wyższości zagranicznych kobiet zrobił cokolwiek, żeby taką poznać. Polki są jakie są, trzeba się nauczyć się z nimi żyć.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, DOHC said:

 

 

Weźmy pod lupę potańcówki w remizach i obecne dyskoteki. Na tych pierwszych ludzie się pozmawali o tworzyli nie raz formalne związki. Na tych drugich nie zagadasz ani nie potańczysz, bo wszystkie księżniczki i żaden ich nie wart. 

 

Głębszą analizę sobie daruję, szkoda zachodu na walkę z wiatrakami skoro polki są coraz bardziej roszczeniowe i pyskate, jednocześnie coraz mniej oferując. 

Nie wiem jak wy panowie ale ja zawsze tworzlem taka atmosfere abym to ja dostal jakis znak ze sie podobam i wtedy atak frontalny .Nigdy nie uderzalem do zadnej laski ktora mi takich sygnalow nie wysylala , poprostu oszczedzalem sobie zlego samopoczucia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Z Polkami jest jak z innymi żeńskimi grupami z różnych narodów starego kontynentu. Czyli wymagają od miejscowych coraz więcej i więcej nie dając od siebie zbytnio w zamian a jednocześnie przymykają oko na kogoś o odmiennym fenotypie bo wydaje im się że jest taki jak ci z Hollywood bądź z innych wyobrażeń z popkultury. Szkoda tylko że wielu jest "spermiarzy" co na zdjęciach jakieś wypiętej dupy jakieś atencyjnej karyny za bardzo słodzą im lub tych fit lasek które z jednej strony oskarżyłyby faceta który ich nie kręci o molestowanie a jednocześnie od tych samych mężczyzn chcą mieć komplementy pisane na Instagramie czy innym próżnym miejscu. Trzeba byłoby wybić z głowy jakiekolwiek komplementowanie kobiet większości mężczyzn bo paradoksalnie robią sobie krzywdę. 

Edytowane przez Shambler
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o urodę Polek to wg mnie stoi na bardzo wysokim poziomie - konkretnie - często zobaczyć można na żywo kobiety atrakcyjne. 

 

Co do sfery mentalnej wypowiadać się nie będę. Ale tym razem bez podtekstów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki generalnie nie są złe. Natomiast przyczyną tego, że jedna kobieta ma setkę orbiterów a jeden facet musi często mocno starać się o jedną zainteresowaną jest to, że wielu facetów nie ma za grosz godności osobistej. Wystarczy wejść na dowolny fanpejdż randkowy żeby zobaczyć, ze kiedy pojawia się ogłoszenie kobiety (choćby nawet z błędami ortograficznymi i bez znaków interpunkcyjnych), to w ciągu godziny ogłoszenie zyskuje grubo ponad 100 "lajków" i komentarzy, chociaż pani nie zamieściła zdjęcia. Kiedy natomiast ogłoszenie daje facet, to otrzymuje max kilka oznaczeń. Przykro mi to stwierdzić ale wielu facetów nie ma ŻADNYCH wymagań co do kobiety natomiast kobiety te wymagania mają. I mamy sytuację patową, bo kobieta może wybierać z setek orbiterów podczas gdy przeciętny facet nie ma często wyboru. Sytuacja zmieniłaby się diametralnie, gdyby opisywana część facetów co najmniej zrównała swoje wymagania z wymaganiami kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki jeszcze nie są takie złe jak Angielki czy Dunki na przykład, albo Szwedki :) .

A są takie bo faceci w Polsce w dużej mierze są pizdowaci do kwadratu :) za kawałek cycka są gotowi matkę sprzedać.

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha To prawda, mężczyźni w polsce stanowczo za bardzo stawiają panie na piedestale, za nisko cenią siebie i swoje starania w rezultacie ułatwiając zepsucie rynku seksualno-matrymonialnego w sposób korzystny dla kobiet a niekorzystny dla mężczyzn. Warto jednak pamiętać również skąd takie negatywne zachowania u mężczyzn się biorą. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Panther napisał:

Warto jednak pamiętać również skąd takie negatywne zachowania u mężczyzn się biorą. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Wychowanie przez kobiety, które ze względu na swoja pozycje w Polsce są stroną uprzywilejowaną, brak ojca, albo słaby ojciec, który również był wychowywany przez kobiety.

Programowanie od dziecka, pamiętam jak miałem z 8 lat, strasznie chciało mi się siku, mojej kuzynce też, jest w tym samym wieku, nie potrafiłem zrozumieć wtedy dlaczego miałem wg wszystkich puścić ją pierwszą do toalety, już wtedy coś mi nie pasowało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Motha oblałes swój pierwszy młodzieńczy shit test, trzeba było wyciagnać i sikać pod drzwiami.

Tak serio pisząc, nie ma tragedii jeszcze u Nas w Polsce z kobietami i ich zachowaniem,mam porównanie z krajami skandynawskimi, tam potomkowie Wikingów sa kastrowani niemalże mentalnie przez swoje kobiety, ale to moje prywatne odczucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.