Skocz do zawartości

3 kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Bracia,

 

Mam mały dylemat - jest sobie 3 kobiety, których to jestem w kręgu zainteresowania. 

Co prawda u jednej niskim - ale widocznym, u drugiej średnim - niby coś chce, bo zwierza się stopniowo ze swoich, że tak to ujmę relacji związkowych, choć nie w sposób taki, żeby po prostu się wygadać,

i jest ta trzecia z dużym zainteresowaniem - spotkaliśmy się kilka razy, były małe macanko, jednak do niczego nie doszło, z racji, że była na urlopie to wróciła do Anglii, ale kontakt pozostał i to dość dobry.

 

Pierwsza z nich, to nawet nie ma co opisywać zbytnio, bo to była, ale śledzi moje poczynania i robi różne rzeczy, żeby mi zaimponować (jednak nie osobiście, a przez social media). Tutaj jako tako dylematu nie mam,

ale kto by nie wykorzystał okazji na małe co nieco, nawet z byłą, która bardzo uderza w Twoje gusta i nie było jakiś gorzkich słów w pożegnaniu.

Druga to jest znajoma, z którą mogłem być, ale różnica zdań kilka lat temu i przyszły niedoszły związek się rozpadł, po czym była z moim kumplem - notabene, sam ich zapoznałem, przez nawet z kumplem kontakt

jako tako się urwał, raz na jakiś czas kilka wiadomości wymienimy nic więcej. Jednak dowiedziałem się od niej, że nie są już razem, i to ona zerwała. Ogólnie ostatnio nawet dość często rozmawiamy na różne tematy,

a nawet udało nam się spotkać, aczkolwiek nie umawialiśmy się, po prostu przypadkowo na siłce, i razem spędziliśmy czas na wspólnym trenowaniu. Miałem też zaproszenia, do niej na jakiegoś drinka, aczkolwiek wtedy

jeszcze nie wiedziałem, że już nie jest ze swoim. Póki co te zaproszenia ucichły, ale podłapałem haczyk i sam zarzuciłem, proponując wspólne piwkowanie.

Trzecia natomiast, jest otwarta, gadamy o wszystkim, jak wspomniałem, nie ma tajemnic. Można powiedzieć, że taki niezależny i otwarty związek. Znamy się długo, aczkolwiek nie pisaliśmy wcześniej.

Gadanie o tym, że jak wróci to się spotkamy, drążenie do tematów seksu, a nawet można i powiedzieć proponowanie. 

 

Zastanawiam się, czy warto w to się zagłębiać, czy doprowadzić do czegoś więcej, a bardziej do łóżka, by się raz na jakiś czas odprężyć w oczywisty sposób. 

Mam jakiś tam koncept tego, jednak jakby miał ktoś jakiś pomysł, to chętnie się dowiem. 

Ogólnie zastanawiam się nad opcją rzecz jasną numer 2 i 3, nad pierwszą zdecydowanie mniej, bo trochę cnotka, aczkolwiek lubiła uprawiać seks, a można powiedzieć, że czasami jestem tematem jej rozmów, z koleżankami.

Zresztą prosiła o wybaczenie mi, bo koleżanka usunęła mnie z insta jej, a tym samym musi ją ruszać to, że sobie dobrze radzę bez niej, a koleżanka chciała użyczyć dobrej ręki bym zniknął jej z oczu :).

 

Reasumując, jak powiedziałem w przedostatnim akapicie, warto dążyć do relaksu z tymże kobietami, czy jednak odpuścić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, devil napisał:

Reasumując, jak powiedziałem w przedostatnim akapicie, warto dążyć do relaksu z tymże kobietami, czy jednak odpuścić? 

Nie wiem, czego się spodziewasz zadając to pytanie. Próbować zawsze możesz, ale czytając to co piszesz, to mam wrażenie że z kobietami nie masz dużych doświadczeń. Jak by Ci to wytłumaczyć? 

 

30 minut temu, devil napisał:

niby coś chce, bo zwierza się stopniowo ze swoich, że tak to ujmę relacji związkowych, choć nie w sposób taki, żeby po prostu się wygadać,

Nie, to nie oznacza że coś chce, tylko że jesteś osobą do zwierzania się. Jak kobieta "coś" chce, czyli przekładając na język ludzki chce dawać Ci dupki, to daje, o ile nie jesteś pusią i bierzesz. Zwykle kobieta daje tej dupki za coś, wcale nie aż tak zajarana facetem, ale traktując to jako wymianę, zwykle dla samca niekorzystną, bo ona daje dupki a on pieniądze np., z czego cenniejsze jest rzecz jasna to drugie. 

 

A w pozostałych przypadkach Pani nie daje. I to jest właśnie Twoj przypadek. Wy gadacie. 

 

33 minuty temu, devil napisał:

Druga to jest znajoma, z którą mogłem być, ale różnica zdań kilka lat temu i przyszły niedoszły związek się rozpadł

Ja jebię, brzmi jak telenowela. Czyli co, bzykałeś ją, czy to w świecie Twoich marzeń był związek? 

 

34 minuty temu, devil napisał:

Można powiedzieć, że taki niezależny i otwarty związek. 

Jaki związek? To bzykasz ją? Bo chyba inaczej rozumiemy te pojęcia. 

 

35 minut temu, devil napisał:

Mam jakiś tam koncept tego, jednak jakby miał ktoś jakiś pomysł, to chętnie się dowiem

Zacznij od podstaw. Nie oszukuj się odnośnie charakteru relacji łączących Cię z kobietami, nie snuj piętrowych intryg, planów i rozkmin jak tu rozegrać sytuację, tylko spotykaj się, dąż do tego co Cię w relacji z damą interesuje, a jak już będziesz je faktycznie miał, to się wtedy zaczniesz zastanawiać. 

 

A Ty nie wiesz ani w jakiej faktycznie sytuacji jesteś, ani co chcesz zrobić (czyli jaki masz cel), ani jak to zrobić. 

 

Zacznij od rozwiązania tych kwestii. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy na forum Alfę bajkopisarza (co prawda ze słabym językiem polskim) Gratuluje @devil piszesz sobie z pańcią z UK jedną ręką drugą zabawiając się pytongą.

Cieszysz się sam wchodząc na orbitę friendzone.

 

Ja to widzę tak:

1- to ex kiedyś tam poruchałeś ale nadal masz wizję, że ona za Tobą szaleje (no cóż zawsze można sobie podbudować ego siedząc przed kompem)

2-nie zaruchałeś - odpaliłeś zaproszenie - teraz sam stajesz się needy i z pełnymi jajami szukasz- gdzie by tu spuścić.

3-daleko jest za górami za lasami... ale fajnie się pisze...

 

Na moje oko 1,2,3 a tak naprawdę to tylko widzę jedną laskę i ona ma na imię Renata Rączkowska…

 

Sugeruję zamiast rozważać tą przeogromną ilość opcji wyjść do ludzi i zacząć zapoznawać laski, gadać znimi i zapraszać no i działać.

Edytowane przez Pytonga
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mamy tu chłopów którzy pomogą. 

Nie, @tytuschrypus jeżeli chodzi o doświadczenie, to miałem bliżej do kobiet, i nie zależnie w jakim temacie, zawsze wiedziałem o co chodzi :)

Co do gadacie, pewnie masz rację. 

Tak był seks z była. 

Jeżeli chodzi o cel w tym wypadku, ja nie chcę się wiązać, jeżeli mam możliwość to tylko seks. 

@Amadeus ja wiem czego chce, nie chce się wiązać, chciałbym mieć kogoś z kim mógłbym do łóżka iść i swoje potrzeby ogarnąć ?, jak typowy facet (tak myślę). @RealLife chodzi tylko o jedną kobietę, mam takie możliwości, ale ja chce jedna... 

@Exar, wydaje mi się że większości chodzi o seks ;)

@pytong najlepsze jest to, że mój nick nawet nie odwraca tego coś napisał.. Czyli to że irenka daje radę, jak u każdego.. To nie znaczy że możemy żyć na tym.. 

Mogę i mam możliwość by poruchać.. To zależy jak dobrze zagadam. 

Wydaje mi się że jesteśmy tutaj by sobie pomagać, a nie po sobie jechać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, devil napisał:

Myślałem, że mamy tu chłopów którzy pomogą

A nie?

1 godzinę temu, devil napisał:

Wydaje mi się że jesteśmy tutaj by sobie pomagać, a nie po sobie jechać... 

Czego Ty tak naprawdę oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imbryk napisał:
1 godzinę temu, Imbryk napisał:

A nie?

Czego Ty tak naprawdę oczekujesz?

 

Wydaje mi się że można pomóc w tym oddziału przypadku. 

Ja rozumiem że ktoś miał podobnie.. Ale wydaje mi się że to forum jest by pomóc, a nie oceniać. 

Ja wiem w jakiej jestem pozycji, chciałbym chociaż trochę na ją zmienić. 

Tak, chodzi o seks. To nie zmienia zaraz że jestem nie ogarnięty lub nie wiem o co chodzi. 

Może źle powiedziałem, jeżeli chodzi relaks, tak na prawdę chodzi o seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2019 o 02:00, devil napisał:

Wydaje mi się że można pomóc w tym oddziału przypadku.

że co?

Dnia 23.03.2019 o 02:00, devil napisał:

Ja rozumiem że ktoś miał podobnie.. Ale wydaje mi się że to forum jest by pomóc, a nie oceniać. 

Bracia tu piszą mądre rzeczy, a to jaką lekcję z tego wyjmiesz to Twoja sprawa. Bez oceniania czasem się tutaj nie da, bo niedociągnięcia w postawie u niektórych zbyt bardzo się rzucają w oczy, a przeważnie jak ktoś pyta co robić, to najlepiej powiedzieć aby delikwent przyjrzał się sobie.

 

Dnia 22.03.2019 o 22:38, devil napisał:

Mogę i mam możliwość by poruchać.. To zależy jak dobrze zagadam. 

Alfa myśliciel, było już tutaj paru takich :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.