Skocz do zawartości

"Rondo praw kobiet" "Rondo legalnej aborcji"


lxdead

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia drodzy, jak oglądam takie materiały.. to mnie po prostu telepie, ze śmiechu oczywiście. Rozbawiony jestem skretynieniem lewej strony, w szczególności bab.

 

 

 

 

 

A ta upainka to w ogóle rozwaliła system, hahahaha :D  

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  ciekawe, gdy kobieta chce dokonać aborcji, to mamy do czynienia z płodem a nie z dzieckiem.

 

Jeśli jednak kobieta chce urodzić, i chce wyciągnąć alimenty od faceta to mówi : "Zmajstrowałeś mi dziecko, to płać..." czy facet może w takim w takim razie powiedzieć: "Jakie dziecko ?! Ja zmajstrowałem Ci conajwyżej płód, zlepek komórek, a co się potem z tym zlepkiem komórek stało to nie moja sprawa." ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lxdead napisał:

Rozbawiony jestem skretynieniem lewej strony, w szczególności bab.

Ja jestem przerażony. Tymi dwoma smarkaczami, o ile "anty-antysemita" próbował błysnąć intelektem, którego stykło tylko na przeszukanie wikipedii, tak za tego pierwszego kudłacza mi jest normalnie wstyd.

Gdybym był jego tatusiem popytałbym wśród zgromadzonych pań, czy jest możliwa aborcja gdy gówniak ma już te kilkanaście lat. Taka aborcja opóźniona.

Edytowane przez Mnemonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie, ogarnijcie. Prawo do aborcji. Wszystko ok, ale tatuś też musi mieć coś do gadania. Czy to nie wspaniałe, gdy karyna już myśląca o alimentach musi usunąć ciążę, ponieważ biologiczny ojciec nie wyraża zgody na poród? Dostęp do aborcji dla wszystkich :D

My, faceci także walczmy o swoje prawa. Nie każdy z nas chce być ojcem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głupkami się nie dyskutuje, od jakiegoś czasu przestałem oglądać takie filmiki, po prostu szkoda na to czasu, to jest jeden wielki shit test, nie chodzi o merytoryczność tylko o możliwość bycia przeciw czemuś i zrobienia jakieś manifestacji i zwrócenia uwagi, czyli zwykłe wołanie o atencje.

26 minut temu, Imiennik napisał:

Czy to nie wspaniałe, gdy karyna już myśląca o alimentach musi usunąć ciążę, ponieważ biologiczny ojciec nie wyraża zgody na poród? Dostęp do aborcji dla wszystkich

Przy takim podejściu zgadzasz się, że w przypadku jak ty będziesz słaby ktoś inny będzie miał prawo decydować o twoim życiu i śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imiennik napisał:

słaby

Zobaczymy jak będziesz miał 80 lat czy też będziesz takim darwinistą i domagał się samoeutanazji dla siebie. Dziecko w brzuchu matki jest słabe nie ma możliwości przeciwstawić się przedwczesnemu wyrwaniu go z łona matki dlatego ma ochronę prawną w postaci zakazu aborcji, prawo w zamyśle jest po to żeby chronić słabszą stronę. Jak mniemam chcesz decydować za tę słabą osobę to miej na względzie, że w przyszłości sytuacja może się odwrócić.

Zacznie się dowolności aborcji, później od dowolności eutanazji, później na obowiązku aborcji osób niewygodnych dla społeczeństwa a skończy na obowiązkowej eutanazji osób starych nieprzydatnych dla społeczeństwa.

Te dwa pierwsze punkty już w wielu państwach są spełnione. Ja w takim świecie, żyć nie chce.

 

1 godzinę temu, Imiennik napisał:

Jesteś komunistą?

Komuniści są także zwolennikami aborcji, jestem przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rycerz76 napisał:

Tak.

Nie wiem czy sam na miejscu zgwałconej kobiety chciałbym donosić płód. A przypadku mojej kobiety ciężko byłoby znieść sam fakt gwałtu, a jakby jeszcze chciała te dziecko urodzić to w ogóle. Nie wyobrażam sobie tego.

 

Każdy niech pilnuje własnej dupy i będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rycerz76 napisał:

Tak.

Teraz to głupoty gadasz. Poczytaj sobie relacje kobiet zgwałconych, które urodziły i oddały dziecko do domu dziecka albo zabiły je po porodzie i nigdy nie pokochają bo dziecko przypomina im twarz gwałciciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.