Skocz do zawartości

Cichodajki, jak się zabrać za ten temat zabrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

@krystal Czyli teoretycznie jak zachowam to że jestem w miarę przystojny plus będę miał kulturystyczną sylwetkę to nadal moge dostawać seks za free?

W wieku 25 lat raczej nie będziesz wyglądał jak rówieśnik tych 18 latek, poza tym nie będziesz ich spotykał na co dzień tak jak to teraz masz - więc to już mocno utrudni Ci darmowy stały seks bez związku. Nie mówię celowo o 22+ letnich laskach, bo po prostu ciężko jest z nimi mieć coś takiego. Musisz być bardzo przystojny. Jeśli będziesz - to pewnie Ci się uda, ale nie przedstawiaj tego jako coś oczywistego, bo 85%-90% facetów nie jest przystojnych w oczach kobiet.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krystal Daruj sobie kolego te wycieczki personalne to tak na wstepie .Wychodzi na to ze jestes zwyczajnym ruchaczem lub stwarzasz takie pozory ;) Skoro deprecjonujesz wlasna godnosc do takiego przykladu jaki wyzej opisales to sie nie dziw ze bedziesz i odpowiednio traktowany  w ten i podobny sposob .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, thyr napisał:

Skoro deprecjonujesz wlasna godnosc do takiego przykladu jaki wyzej opisales to sie nie dziw ze bedziesz i odpowiednio traktowany  w ten i podobny sposob .

O czym Ty pierdolisz? Gdzie ja deprecjonuję swoją godność. Uczę Cię, że na rynku wszystko kosztuje.

Co Ty myślisz, że dzwoni do Ciebie randomowa laska - niekoniecznie ładna - mówi Ci, chcę seksu na tę i na tę godzinę, masz być wyćwiczony i przystojny i wystrojony. To robiłbyś to za darmo? NO KURWA NIE!

To nie dziw się, że prostytutki robiąc dokładnie to samo pobierają za takie usługi opłatę. Dzwoni randomowy thyr, chce seksu o 16, godzina, te i te pozycje - i dziwisz się, że ona nie daje za darmo? hahahaha.

No faktycznie, inteligencją miażdżysz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, krystal napisał:

Za niżej niż 2 stówy jest ciężko z dobrym towarem ale czasem można spotkać

No ale to są już przedziały prostytutki, więc po co ten cały zachód? Warto waszym zdaniem?

Czy traktować to jako, hobby, wpadnie coś to wpadnie, ale szukanie też przyjemne :) ?

 

Myślałem, że tu chodzi o to, że jakaś "ochrona" normalnie

kosztuje kopę kasy, tak, że laska z tego bierze 50-100 za numerek, dlatego się spotykają po cichu, bo ryzyko mniejsze, bo można wtedy

kiedy ma się czas, bo nie pa przypałów i to nie jest "career path", a zawsze trochę wpadnie ...

 

12 minut temu, krystal napisał:

Czy Ty byś za darmo to dla kogoś robił? 

No to może trzeba zadać zasadnicze pytanie, jaką motywacje mają cichodajki ?

Potrzebują od czasu do czasu drobnego zastrzyku kaski ? Korzystne finansowo ruchanko z i tak fajnym

facetem?  No i oczywiście pełna dyskrecja, i zawsze się można wycofać .. Ciężko wyobrazić mi sobie coś jeszcze.

Jakby znać odpowiedź na takie pytanie, to może by było łatwiej takiej potencjalnej kandydatce zakomunikować,

jej "opcje" :D

 

PS. Panowie, co wy wszyscy dzisiaj lewą nogą wstaliście :D ?

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, StatusQuo napisał:

No to może trzeba zadać zasadnicze pytanie, jaką motywacje mają cichodajki ?

Potrzebują od czasu do czasu drobnego zastrzyku kaski ? Korzystne finansowo ruchanko z i tak fajnym

facetem?  No i oczywiście pełna dyskrecja, i zawsze się można wycofać .. Ciężko wyobrazić mi sobie coś jeszcze.

Jakby znać odpowiedź na takie pytanie, to może by było łatwiej takiej potencjalnej kandydatce zakomunikować,

jej "opcje" :D

 

PS. Panowie, co wy wszyscy dzisiaj lewą nogą wstaliście :D ?

Odpowiedz mi, bo poważnie mnie to interesuje.

 

Czy robiłbyś za darmo takie usługi, że randomowa laska (niekoniecznie ładna! pamiętaj, jest wiele waleni) dzwoni, chcę Ciebie na tę i na tę godzinę, ale masz być wyćwiczony, ładne ciało siłownia (czyli czas i pieniądze), w dodatku poświęcasz jej czas. Naprawdę robiłbyś to za darmo?!

Raz można iść, drugi raz, z ładną dziewczyną - czemu nie, ale bycie na stałe do dyspozycji, wypachniony przystojny dla jakiejkolwiek laski, ona wyznacza godzinę - robiłbyś to za darmo?

Bo ja kurwa nie. A jeszcze jakbym był kobietą która zawsze może zajść w ciąże, która musi uważać jednak na opinię (mimo wszystko), to już w ogóle nie ma mowy.

Dlatego niezrozumienie podstaw rynku seksualnego jakie wykazuje @thyr zakrawa po prostu o skrajny idiotyzm.

 

Prostytutka to nie tylko seks. To jest taka Pani, która wyjdzie wystrojona, miniówa, szpileczki na którą Ty jako randomowy facet chcesz godzinę, nie znając Cię w dodatku, nic o Tobie nie wiedząc i da Ci swojej szpary na godzinę. I Ty byś chciał żeby to było za darmo?!

Jeszcze się dziwisz, że ona za to chce kasę? No WTF?!

 

Ktoś kto ma 25 lat lub więcej i dalej tego nie rozumie, to po prostu człowiek o niskim ilorazie inteligencji, nie ma innego wytłumaczenia. Ktoś kto żyje w bajkowej rzeczywistości, taka dzidzia piernik nie rozumiejąca świata który ją otacza.

 

Jakie motywacje mają? Ano takie, że kobiecie też czasem się chce seksu, w dodatku często cichodajki to kobiety słabo kształcone, czasem mają dzieciaki, samotne mamuśki. I po prostu seks który jakieś tam potrzeb jej zaspokoi + kasa + zabicie nudy, bo to często dość nudne Panie - i tyle. Czasem to jakieś nimfomanki, etc.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, możesz tak pisać i mówić.

Dbasz o siebie i robisz tak tylko dla siebie - super. Życie to koszt. 

 

Daj sobie czasu w dorosłym życiu - zobaczysz jak to wyglada. 

 

Jezeli teraz masz taką koleżankę do sexu za free jak to piszesz to też super ale myslisz, że tak będzie wiecznie? 

 

W moim przekonaniu ważna jest świadomość, że w życiu nie ma nic za darmo... A to co „wrzucasz sobie w koszty” zależy od Ciebie i tyle...

Bez takiego buntu chłopaczków „wychodzących” z matrixa: 

- ja nie będę jej stawiał obiadu!!! 

 

 

Powtarzam: po zakończeniu „darmowej” szkoly w Polsce płacisz za wszytko.   Jeżeli jesteś do tego przystojny będziesz miał łatwiej to fakt, ja nie jestem... 

 

Z facetem jak masz przyjaźń to masz przyjaźń. Jeszcze na szczęście takie rzeczy się zdarzają. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, StatusQuo napisał:

Kojarzycie może jak na taką dziewczynę wpaść, jak zdobyć kontakt ? Dziewczyny na roksie biorą 200-300.

Inflacja rośnie, teraz już nawet 300 nie gwarantuje udanego spotkania ..

Poczytaj taktyki brata @Bonzo zmieniając wiek na jaki Ci odpowiada.

I masz przepis na ciasto jakie chcesz, a czy je przypalisz czy dojdzie do konsumpcji to Twoja `pierdzielona` sprawa.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tornado napisał:

Poczytaj taktyki brata @Bonzo zmieniając wiek na jaki Ci odpowiada.

I masz przepis na ciasto jakie chcesz, a czy je przypalisz czy dojdzie do konsumpcji to Twoja `pierdzielona` sprawa.

No właśnie raczej nie czytaj tych taktyk, gdyż o ile wiem ten brat 'konsumuje' starsze Panie po 40-tce, często grubsze, kasjerki z Biedronki, itd.

To jest tak jakbyś komuś kto chce zjeść smaczną pizzę oferował aby poszukał resztek takowej po osiedlowych śmietnikach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie spróbować również z MILFAmi. Celować w rozwódki. Znam takie, zawsze mają czas. Dzieci odchowane. Do stałej relacji im się nie spieszy ale na seks młodszym kolegą zawsze chęć mają. Nie mówię, że to ekstra sposób na życie ale jako urozmaicenie w sam raz. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StatusQuo Cytujesz mnie więc się wypowiem.

  • Dobrą i tanią cichodajką prawie nikt się nie dzieli publicznie. Nie licz że ktoś podsunie ci swoją.
  • To kobiety, które zwykle mają prace a dorabiają tak sobie w dni wolne, w weekend albo czasami po pracy. Ilość klientów jest zwykle mniejsza niż u div. Zwłaszcza jeżeli pani przyjmie Cię w swoim prywatnym mieszkaniu i nie chce żeby sąsiedzi mówili o niej k..wa. Cześć z nich jednocześnie zaspokaja w ten sposób swoje potrzeby bo nie ma partnera, zwłaszcza samotne kobiety 30+ albo milfy 40+ z odchowanymi dziećmi które się wyprowadziły.
  • Ja kontakty znalazłem na forum garsoniera w dziale cichodajki i na lokalnych portalach ogłoszeniowych.
  • Zdarzało mi się wyhaczyć kobiety za darmo, za 80zł za godzinę albo nawet za 100 zł za całą noc ostatnio. Kwestia czy kobieta dobrze się z Tobą czuje, podpasujecie sobie na wzajem, itd.
  • Na wyłączność nie licz i pamiętaj że prawie każdy sek jest za kasę albo jakieś zasoby. Nawet samica która miała chcice i miałem ją za darmo przez noc poprosiła o 1 albo 2 piwka dla kurażu. Seks z żoną jest najdroższy bo pochłania najwięcej Twojego czasu i zasobów.

 

@krystal vel Arch, multikonciarzu i tak Cię zbanują, przestań pisać bzdury.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Obliteraror napisał:

Wszystko się zmienia, ale nie @arch. Jak tęcza po burzy, albo pierd po kapuście : )

A jak tam młody przystojny orbiter żony? Dalej myślisz, że jako niski brzydki facet masz wysokie SMV, a ten seks raz na miesiąc od żony to dlatego, że głowa boli ?

 

9 minut temu, Morfeusz napisał:

 

@krystal vel Arch, multikonciarzu i tak Cię zbanują, przestań pisać bzdury.

Nie wiem z kim mnie mylisz cymbale.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę offtopować, ale słowem suplementu: kolego @arch, by się utrzymać tutaj, polecam zrobić tzw. nowe otwarcie. Tak jak w biznesie tworzy się często avatar klienta, czas na avatar nowego użytkownika : ) Pisząc non stop o starszych (śmierdzących :))) paniach po 40-tce, awersji do ruszenia dupy dalej, niż poza własny powiat, reagując agresją jak ratlerek na każdą odmienną opinię czy pisząc o cudownej, zawsze sprawdzającej się minimalnej różnicy wieku w parach damsko - męskich i uwielbieniu dla nauk ścisłych zawsze zostaniesz rozpoznany, niestety. Albo i stety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Obliteraror napisał:

Nie chcę offtopować, ale słowem suplementu: kolego @arch, by się utrzymać tutaj, polecam zrobić tzw. nowe otwarcie. Tak jak w biznesie tworzy się często avatar klienta, czas na avatar nowego użytkownika : ) Pisząc non stop o starszych (śmierdzących :))) paniach po 40-tce, awersji do ruszenia dupy dalej, niż poza własny powiat, reagując agresją jak ratlerek na każdą odmienną opinię czy pisząc o cudownej, zawsze sprawdzającej się minimalnej różnicy wieku w parach damsko - męskich i uwielbieniu dla nauk ścisłych zawsze zostaniesz rozpoznany, niestety. Albo i stety.

Czy widzisz, aby ktoś domniemany przez Ciebie tutaj chciał się 'utrzymywać' tu?

 

I kolejna rzecz, nie odpowiedziałeś  na moje pytanie. Ciekawi mnie czy zaczyna Ci świtać w mózgu jakiś podstawowy wniosek z tego, że żona rozmawia często z młodym przystojnym facetem przed Twoimi oczami, czy dalej myślisz, że facet 10 lat+ starszy od kobiety jest dla niej atrakcyjny i jako stary niski brzydal ma wysokie SMV bo ma parę groszy więcej? Ciekawi mnie jak wolno pewne informacje i feedback od otoczenia przyswajasz. Bo mam wrażenie, że dalej wnioski z tego co się wydarzyło, a o czym ktoś tu wspominał - żadne :)

Wiek nie ma znaczenia, nie? :) Może spytaj o to żony nawiązując do młodego przystojnego jej nowego kolegi :) 

Edytowane przez krystal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krystal napisał:

Dla nich taki 18-latek to są jak dwójka dzieciaków. 

Kobieta jak ma 22, 23 lata zmienia się nie do poznania w stosunku do tego jak miała 18 lat.

Racja jak ma 18 jest wymagającą paniusią a potem 'knienżniczkom'.

 

Panowie gdyby to forum ni istniało arch by nie miał gdzie się duplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krystal napisał:

To nam bardziej zależy na seksie - mamy dużo dużo większy popęd seksualny od kobiet i to są FAKTY.

Oj, mylisz się i to bardzo. Popęd obie płcie mają na tym samym poziomie, a masturbacja u kobiet jest równie powszechna jak u mężczyzn, chociaż te nie klikają myszki do filmów i zdjęć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krystal napisał:

Nie wiem z kim mnie mylisz cymbale.

Nie wiem jak taki pajac i prostak jak ty mógł dostać pracę w IT. Może jakiegoś druta pociągnąłeś? Smakowało? Hehhee. Arczi, arczi... Kiedy tester wchodzi do pokoju, to staje się taki malutki... Hahahhaha o qwa :). Arch - bajkopisarz, filantrop, amator galerii handlowych :D. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krystal napisał:

Naprawdę myślisz, że gdyby każdy albo prawie każdy 27-letni facet w tak łatwy sposób miałby seks z młodą laską i to układ na seks, bez związku - to to forum by istniało? Po chuj? Po co miałoby wtedy istnieć takie forum? Przecież problemy z kobietami wynosiłyby wtedy ZERO.

Wczoraj pukałem 21-latkę. Ładną dziewczynę. Ja 34. I co Ty na to? 

Dzisiaj powtórka. 

Poziom facetów w jej wieku i podobnym jest tak tragiczny, że te bardziej kumate celują w starszych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.