Skocz do zawartości

Kilku małych stażem, anonimowych userów wykopu nieprzychylnie o Radiu Samiec po filmach o Aferze z Nerem Bożym


Shambler

Rekomendowane odpowiedzi

Jacy to wykopowicze, ledwo ponad rok mają tam konto - to o wiele za mało, by uznać kogoś za reprezentanta wykopu. 

 

Poza tym to jest wszystko jakaś prowokacja, o jakim ja wykopie mówię w kontekście że niby źle? Mówiłem o moderacji i stalkerze, którego sam wykop zbanował, a nie o całym wykopie. I jak to ma być, że jestem spoko ale jak mówię o hejcie to już nie jestem spoko? 

 

Jako osoba publiczna wiadomym jest, że na różnych portalach mnie będą cisnęli, jak też chwalili, to całkowicie normalne zjawisko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Kilku małych stażem, anonimowych userów wykopu nieprzychylnie o Radiu Samiec po filmach o Aferze z Nerem Bożym

Ta nienawiść do tych co mówią prawdę w tym wypadku Marka jest taka, jakby to powiedzieć pierwotna.

To nie jest nienawiść do Marka bo jest Markiem bez matury (ta łatka jest bardzo dobijająca między nami mówiąc) tylko do człowieka, który obnaża hipokryzję czy naocznia prawdę. 

A tu cytat z jednej z moich ulubionych książek:

"Gotuj się więc, duszo. Albowiem oplują cię i znieważą, obrzucą wyzwiskami, porzucą i na koniec oskarżą i skażą"

 

Marka będą cisnąć, najważniejsze by miał wsparcie bo sam to sie zesra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.