Skocz do zawartości

Zagadywanie dwójki.


Eye.G

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia.
Mam pewien dylemat. Ostatnio na pewnych zajęciach były dwie dziewczyny. Nie widziałem ich wcześniej, lecz one mnie na innych zajęciach już tak. Są spokrewnione, mam trochę informacji o nich. Najważniejsze, że są z innego miasta. Zagadywałem je obie i dobrze się bawiły (spędzały większość czasu ze mną). Jedna jest oczywiście ładniejsza (na nią zwracałem głównie uwagę), ale druga bardziej towarzyska. Znalazłem je na serwisie społecznościowym. Tylko teraz pytanie, jak to rozegrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że masz super ekscytujący plan zabawę w trójkąta, w której to poświęcisz się i wielkodusznie wyruchasz je obydwie.

 

Już na wstępie zrobiłeś błąd poświęcając za dużo uwagi ładniejszej - zabawiaj brzydule udawaj, że to ona Ci tylko chodzi po głowie. Ładniejsza sama zacznie inicjować akcję zgodnie z prawdą pies ogrodnika innemu nie da.

 

Oczywiście jeżeli ona jest Tobą zainteresowana.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pytonga napisał:

Już na wstępie zrobiłeś błąd poświęcając za dużo uwagi ładniejszej - zabawiaj brzydule udawaj, że to ona Ci tylko chodzi po głowie. Ładniejsza sama zacznie inicjować akcję zgodnie z prawdą pies ogrodnika innemu nie da.

Akurat z tą mniej urodziwą miałem więcej tematów i lepiej się bawiłem, a ta bardziej słuchała i nie bardzo nas kumała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

@Eye.G nie Ty z nią miałeś... Winno być ona z Tobą miała... czujesz różnicę? Poza tym błąd taktyczny jak TAKIEGO @Pytonga wspominał. 

Faktycznie, powinienem był poświęcać uwagę głównie tej drugiej. Zmieniam taktykę, póki jeszcze nie jest za późno :D@Pytonga@zuckerfrei Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, to akurat zawsze zadziała ta ładniejsza wie o tym, że jest atrakcyjniejsza (nigdy, nie wierz jak mówi, że tego nie czuje - łże jak pies). I ona wtedy ma mindfuck, jak to wybrał brzydką? I karuzela zaczyna się kręcić. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

@Eye.G nie Ty z nią miałeś... Winno być ona z Tobą miała... czujesz różnicę? Poza tym błąd taktyczny jak TAKIEGO @Pytonga wspominał. 

To fakt. Jakiś czas temu tak zrobiłem i jej koleżanki same inicjowały kontakt. Teraz się zastanawiam, czy rozegrać to przez portal społecznościowy? Dodać i napisać do tej mniej urodziwej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eye.G napisał:

Ostatnio na pewnych zajęciach były dwie dziewczyny

Zainteresował mnie temat bo myślałem że zagadywałeś do panny 2/10 i teraz potrzebujesz porad, no bo różnie się mogło skończyć. :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Eye.G napisał:

Teraz się zastanawiam, czy rozegrać to przez portal społecznościowy? Dodać i napisać do tej mniej urodziwej?

No i co Ci to da, jak już masz kontakt z nimi w realu. Portale takie są do zdobycia pierwszych znajomości i dostania numeru, a puźniej dąży się do spotkania. Pozatym służą do karmienia atencją Karyn.

 Zagadywanie do brzydszej ma sens tylko w obecności tej ładnej. Wtedy dodtaje pomieszania zmysłów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszki... :D

17 minut temu, Łabędź napisał:

No i co Ci to da, jak już masz kontakt z nimi w realu. Portale takie są do zdobycia pierwszych znajomości i dostania numeru, a puźniej dąży się do spotkania. Pozatym służą do karmienia atencją Karyn.

 Zagadywanie do brzydszej ma sens tylko w obecności tej ładnej. Wtedy dodtaje pomieszania zmysłów. 

To mam czekać bezczynnie, aż znowu je spotkam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym skupił uwagę na tej brzydszej, po jakimś czasie dał trochę siebie tej ładniejszej i przy kawie powiedział jej tak: Skarbie mam dla Ciebie pewną propozycję, Twoja przyjaciółka X zgodziła się na trójkąt z Tobą. Obie jesteście wspaniałe i chce każdej dac szansę. Ładniejsza jeśli jest zainteresowana, to nie odda faceta brzydszej koleżance, jeśli się zgodzi to idziesz wtedy do tej brzydszej. Skoro ma niższe noty i o tym wie, to zrobi wiele by mieć faceta.

Mógłbyś wybrać jedną, ale po co? Tego kwiatu pół światu a trójkącik jak wypali to zaznasz więcej, niż od jednej Panny. Takich relacji jest sporo, co sam widziałem i miałem propozycje od takich trójkątów, także warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pytonga napisał:

Już na wstępie zrobiłeś błąd poświęcając za dużo uwagi ładniejszej - zabawiaj brzydule udawaj, że to ona Ci tylko chodzi po głowie.

Zgadzam się w 100% z @Pytonga Taka taktyka jest jedyną słuszną, jeżeli chcesz osiągnąć swój cel i wyrwać tą ładniejszą @Eye.G :D 

 

3 godziny temu, Pytonga napisał:

Powiedz, że masz super ekscytujący plan zabawę w trójkąta, w której to poświęcisz się i wielkodusznie wyruchasz je obydwie.

Hahaha. Taki tekst z pewnością "wysypałby" obu dziewczynom System Operacyjny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.