Skocz do zawartości

Spotykam się z Tobą aby mu powiedzieć.


Rekomendowane odpowiedzi

Ok oto historia - świerzyna.

 

Niewiasta leży w łóżku ja spać już nie mogę.

Drugi weekend spotykam się z nią - zgodnie z ustaleniami tylko w jednym celu.

Na samym wstępie zaznaczyła, że jest singlem z facetem zerwała w Grudniu.

Po kilku drinach sytuacja zmieniła się na "skomplikowaną" tzn ona studiuje tutaj on jest tam, ale ciągle są w kontakcie.

Rozstali się, ponieważ on cisnął na dzieci i zakładanie rodziny.

Ogólnie z przykrością stwierdzam, że koleś po tym co wypisuje do niej i gada - postanowił odzyskań/zdobyć ją białorycerzując totalnie... 

 

No i teraz największa bomba

Ona z nim nie chce być, ale ni ema odwagi powiedzieć to koniec przestań się odzywać i zablokować numeru.

Oczywiście bajki o tym jak ta cała sytuacja jest stresująca i bidula spać nie może plus płacze czasami.

 

Standard prawda no ale do sedna.

 

Wczoraj znowu po alko tekst: spotykam się z Tobą na sex aby mu o tym powiedzieć.

Szczena mi opadła.

Koleś zabookował bilety na kwiecień przylatuje specjalnie aby zademonstrować wzorowe białorycerzenie na śnieżnobiałym rumaku - zostanie u niej na tydzień a ona sprzeda mu torpedę:

Spotkałam i ruchałam się z innym nie zdradziłam Ciebie, gdyż w grudniu rozstaliśmy się zrobiliśmy sobie przerwę. Nie chcę być z Tobą

 

Są także inne kwiatki - młode pokolenie nie ma pojęcia o gotowaniu. Zrobiłem wczoraj obiad ot normalne coś jak sobie robię a studentka gały na wierzch i tekst napisz na Tinderze, że gotujesz laski będą waliły drzwiami i oknami...

 

Spierdolina na Świecie jest coraz gorsza.

 

Wyjaśniam na samym wstępie znajomości zapytałem jesteś singlem - odpowiedziała tak.

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właściwie o co ci chodzi?

Ona musi gadać i opowiadać o swoim trudnym życiu, bo kobiety tak mają.

Możesz wtedy myśleć o naprawie Rzeczypospolitej na przykład.

Jak już się wygada albo masz dość - włóż jej małego do ust.

Przestanie gadać.

 

Masz dupę na zawołanie a dajesz się wciągnąć w jej burze emocji.

Nie wygrasz tej gry a i nie masz potrzeby wygrywać.

Trochę słuchania w milczeniu to niewysoka cena za free sex.

Chyba lepiej. że ona nie ciebie ciągnie do małżeństwa, nie?

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Pytonga said:

 

Szczena mi opadła.

Ale po co zęby z podłogi zbierać? Ruchać, jebać nic się nie bać. 

@JoeBlue skąd wiesz, że @Pytonga w coś się wciąga? Nadinterpretujesz, oczywiście ona chce wciągnąć go w tą karuzelę... W mojej ocenie opisuje jak jest...

Ta biedna kobieta nie wie co czuje.  :p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to trochę dziwnie.... wiem jedno, kobieta, jak to kobieta, nigdy całej prawdy ci nie powie, ja bym uważał, bo może się okazać że jest jeszcze inaczej...

( W myśl zasady mówi jedno, myśli drugie....robię trzecie...a na koniec i tak nie wie czego chce)

 

 

......misiaczku będziemy mieli dzidzię....małego dziubdziusia.....?

Edytowane przez wojkr
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

ta cała sytuacja jest stresująca i bidula spać nie może plus płacze czasami

A Ty wtedy wzorowo, jak bohater piosenki "Dr O'Ngal" "prącie przykładasz do ran"...

 

"Nie pomoże Ci zwyczajny opatrunek,

Sprawę załatwi specjalny stosunek"

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat upada ?.

Co do gotowania to masz racje 3/4 to jedynie podgrzać na studiach potrafią albo maca ?.

Ot całe studia tak. Haha.

 

Do mnie napisały dwie laski na fb takie 6/7 tak bym im dał.

One uważają, że ona napisała to ja już mam się starać i adorować je teraz ?.

Bo ona napisała ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym to rozegrał jeszcze inaczej - chyba tak powinniśmy postępować. Mianowicie zrobił bym z niej pośmiewisko. Chyba że znasz inny sposób na dotarcie (nieważne że bezskuteczne ale jednak dotarcie) do jej pustej mózgownicy, że źle robi i musi za to zapłacić. W perspektywie masowych kar, może powstać opinia że nie warto, albo przynajmniej trochę nie warto - chociaż wiadomo, że forum nie udźwignie 20mln Polaków.

 

Jeśli będziesz się skupiał tylko na ruchaniu, to licz się z tym że możesz wpaść... we własne sidła. Jeśli nie zależy ci na związywaniu się z tym pustakiem, to po co w ogóle cała ta maskarada? Bo nie czaje. Pewnie chodzi o to pierwsze... Ale czyżbyś zapomniał że u samic to tak nie działa? One nie mają czasu na bimbanie klepsydrą, im spierdala czas z miesiąca na miesiąc, do tego dodaj burze hormonalne i jak to mówi major gogel mogel gotowy.

 

Przecież nic nie ugrasz.

 

Przestań patrzeć na nią przez pryzmat jej psity - przecież jej o to chodzi!!! Daj jej nauczkę, jeszcze w życiu poruchasz, na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue, o tym samym pomyślałem. @Pytonga, uważaj bo droga do emocjonalnego tamponu króciutka. Jeszcze chwila i z ruchacza staniesz się powiernikiem jej głębokich przemyśleń. Ta jej spowiedź, gadki że były chciał ożenku i dzieci, jak i "uzupełnienie portfolio" na tinderze o umiejętność gotowania jest w mojej ocenie jej gównotestem. Panna już liczy koszty jej ruchania.

Tak sobie teraz pomyślałem. Mając styczność z pewnymi "koszarami", gdzie mieli dostęp cywile a w tym kobiety, zauważyłem, że baby lubią być w obecnych czasach wyruchana, nakarmione i wysłuchane.

Edytowane przez PUNK
Uzupełnienie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, truizm napisał:

Bo ja zaobserwowałem, że już przy 30-tce są kłopoty z wyrywaniem 20-paroletnich studentek, a co tu mówić o chłopie po 40-tce i to jeszcze o relacji tylko na seks?

Powiedz, że Ty tak dla żartów? 

 

Co do tematu.

2 godziny temu, Pytonga napisał:

Spotkałam i ruchałam się z innym nie zdradziłam Ciebie, gdyż w grudniu rozstaliśmy się zrobiliśmy sobie przerwę. Nie chcę być z Tobą

On jest sam sobie winny. Po co do niej przylatuje robić z siebie idiotę? Jej to jest na rękę. Wszak, która z nich nie lubi czuć się pożądaną, łamiącą serca femme fatale? 

Niby płacze, niby przeżywa, a tak naprawdę czuje satysfakcję. Powiedz, ma ten charakterystyczny błysk w oku jak o tym mówi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, truizm napisał:

Bo ja zaobserwowałem, że już przy 30-tce są kłopoty z wyrywaniem 20-paroletnich studentek

Znany troll powrócił. 

 @Mosze Red @Rnext Proszę o wyrwanie chwasta z korzeniami (postami) zanim się rozpleni po forum niczym rak na zdrowej tkance. :P

 

@Pytonga Z tym wyżalaniem się samice tak mają, chcą wydalić z siebie te emocje niczym odch*dy i kogoś nimi obdarować. Słyszałem to nie tylko w związkach. Nawet u stałej divy podczas loda zaczęła mi się żalić jak ją skatował inny klient. One nie mają hamulców i wyczucia, myśl w czasie tej gadki o czymś innym bo rosnącej spier**liny umysłowej nie powstrzymasz.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PUNK napisał:

uważaj bo droga do emocjonalnego tamponu króciutka

A co Wy gadacie? :) @Pytonga sobie rucha, a jak laska zacznie skakać to ją wymieni, to że gada po najebaniu to raczej ciężko ją cały czas od tego powstrzymywać, wiecznie stać nie będzie ;) Tym bardziej że zostawia ją na dłużej, czego ja bym np nie zdzierżył, po robocie wypad do chaty. Jeszcze jak by mi zaserwowała taką historyjkę to nie wiem czy bym sam jej nie wykopał, mam obrzydzenie do takich lasek.

 

Mam pytanko, jeżeli owa dama serwuje Tobie takie coś:

3 godziny temu, Pytonga napisał:

Oczywiście bajki o tym jak ta cała sytuacja jest stresująca i bidula spać nie może plus płacze czasami.

To na ile pozwala Tobie w łóżku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pytonga napisał:

Rozstali się, ponieważ on cisnął na dzieci i zakładanie rodziny.

Gdybym coś takiego usłyszał, to bym pomyślał, że to raczej jej zależy żeby jakiś frajer ogarnął jej życie na swój koszt.

 

3 godziny temu, Pytonga napisał:

spotykam się z Tobą na sex aby mu o tym powiedzi

To samo jak wyżej + nie myśl, że daję ci dupy za free + może byś się o mnie postarał + mam alternatywę dla ciebie + okręśl się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, truizm napisał:

Tak samo tutaj coraz więcej widuję bajkowych opowieści o siwiejącym Januszu który ma układy TYLKO NA SEKS z 20-parolatkami. Kurwa, gdzie? Na studiach tego nie widziałem, na ulicach tego nie widzę - GDZIE takie rzeczy?

Myślisz, że w miejscach publicznych, galeriach czy na korytarzach uniwerku zobaczysz takie układy to jesteś śmieszny. Serio :D. Nikt nie mówił, że takie układy są BEZ KASY. Kosztują zawsze. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. 

Daruj sobie arch. Rozpierdalasz każdy temat mając gówno do powiedzenia. Stałeś się pośmiewiskiem tego forum. Weź się za coś pożytecznego - może jakieś znaczki. Albo spacerki. Tak jak ci napisałem - w dupie byłeś i gówno widziałeś. Jak w Warszawie takich rzeczy nie widujesz to chyba pokonujesz tylko trasę piwnica-praca-piwnica. Oczywiście przez galerię handlową hahaha.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@truizm, takie historie mają miejsce notorycznie. 20letnie panny szukają rozrywki, zainteresowania i sponsorów. Jeśli kręcisz się po klubach, masz wygląd (mordę, posturę, szmaty), gadane, ciekawą mowę ciała, obracasz się między fajnymi ludźmi, to panny są zainteresowane. Siwe włosy mogą tu mawet być atrybutem i atutem.

Panna z historii mogła wspomnieć o planach byłego co do potomstwa w kontekście ostrzeżenia - bawimy się, ale nie miej wobec mnie planów (tak sobie teraz pomyślałem). @Pytonga będzie musiał zapłacić niebawem za tę znajomośc a szczególnie za korzystanie z 20letniej jędrnej dupci. Informacja o biletach może oznaczać, żeby się pośpieszył z "zapłatą" jeśli chce jeszcze moczyć, bo promocja się kończy i gotowanie to mało.

Edytowane przez PUNK
Korekta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@truizm, klub to nie tinder czy badoo tam masz towar do ręki. Do klubu chodzi się po to, żeby coś wyrwać, a nie po to żeby się pobawić. Jeśli nic nie wyrwiesz, to przynajmniej się pobawisz. Robia tak kobiety i mężczyźni. Ci wszyscy sponszorzy studentek, to ile mają lat, 30, 35? Nie, są po 40 czyli muszą mieć zasoby i pozycję. Do tego, związek z 40 latkiem ma być przelotny i opierać się na handlu - ja tobie dupki, ty mi korzyści a najlepiej hajs. W tygodniu miałem rozmowę z panną, która wybierała się z wyposzczonymi koleżankami do klubu po kutasy a nie wytańczyć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PUNK, szkoda się wysilać :) Dla naszego kolegi 40-latek to zapewne zmurszały pniak, stojący ledwo nad grobem : ) Nieśmiało Ci przypomnę, że to nie czasu inżyniera Karwowskiego i współczesny 40-latek z reguły tak nie wygląda. O ile się nie rozpił czy zapuścił jak tucznik.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, truizm napisał:

Kiedyś się bywało w klubach i bardzo rzadko, jeśli właściwie nigdy nie widziałem 20-parolatki z 40-letnim facetem. Dlatego to nie jest notoryczne ale bardzo, bardzo rzadkie.

A ty masz super moce i akurat jesteś w stanie ocenić z dokładnością +/- 3 lata wiek wszystkich ludzi w klubie :D to samo na ulicy :D 
Poza tym dwudziesto-paro latki może to być przedział między 20 - 28/9 lat

3 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

 daj mu spokój ten niecny umysł pracuje nad drugim windowsem.

Ja również proszę o wyrozumiałość on pisze w PHPie ...

 

Edytowane przez Reflux
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @truizm

Ja miałem przyjemność posuwać 19 latkę mając 32 lata i sporych rozmiarów kałdun w tamtym czasie.

Dziewczyna szczupła i drobna tylko zęby miała krzywe i z tego powodu jak się okazało dość duże kompleksy.

Nie miałem nic oprócz zakatowanego wieśwagena.

Tylko, że mieszkałem sam i w większym mieście natomiast panna była z takiej dziury, że tam nawet przystanek złomiarze ukradli.

Laska dając mi dupy po prostu chciała się wyrwać z wioski i tylko to nią kierowało.

Miałem być trampoliną ale nie pykło jej bo olałem ją jak zaczęła mi fochy strzelać, że nie chcę aby ze mną zamieszkała.

Aż jej matka zadzwoniła do mnie i mnie nawyzywała od sk@#wysynów wykorzystujących małolatki ?

 

40 latek dymający 20 latkę to żaden wyczyn.

Wystarczy, że panna zauważy, że może coś na tym skorzystać i nie muszą to być wakacje na Teneryfie czy Ferrari.

 

Tak więc nie kieruj się ogólnie przyjętymi zasadami wykreowanymi przez TV bo to tak nie działa.

Marek o tym pisał i mnóstwo osób na tym forum a jeśli twierdzisz, że to bajki to idź pisać do kafeterii czy innego chłamu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.