Skocz do zawartości

Spotykam się z Tobą aby mu powiedzieć.


Rekomendowane odpowiedzi

43 minutes ago, Tomko said:

zyli rozumiem, że panna sypia z tobą, po to żeby mieć jakiś "powód" i nabrać odwagi do zerwania? Hmmm no każda metoda dobra

Tym właśnie mnie zaskoczyła - takie jest rozumowanie.

Oficjalna wersja - białorycerz po zerwaniu nie daje spokoju - ciągle atakuje, ja nie mam odwagi powiedzieć wprost KONIEC - to puszczę torpedę spotykam się i bzykam z kimś innym.

Kolesia aż szkoda -zaczął czytać książki, które jak byli razem ona chciałą aby czytał on ją zlewał - teraz aby jej zaimponować czyta i wysyła jej analizy i cytaty - no ja pierdziele Bracia szanujmy się. Koleś ma o wiele więcej zasobów niż ja.

 

Wkręcenie emocjonalne mi nie grozi - niewiasta ma do mnie dostęp tylko w weekend - teraz już jej powiedziałem, że przyszły mam zajęty.

Mam czyste sumienie jako, że już na wstępie było ustalone tylko sex.

Niestety zgodnie z wiedzą forumową:

-Powiedziałem kilka razy, tylko się nie wkręcaj i nie zauroczaj 

-powiedziałem, że spotykam się z innymi i dalej będę to robił

 

Reakcja jak czerwona płachta na byka -pytonga została zatarta dosłownie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Pytonga said:

1. Mam czyste sumienie jako, że już na wstępie było ustalone tylko sex.

 

2. Niestety zgodnie z wiedzą forumową:

-Powiedziałem kilka razy, tylko się nie wkręcaj i nie zauroczaj 

-powiedziałem, że spotykam się z innymi i dalej będę to robił

 

3. Reakcja jak czerwona płachta na byka -pytonga została zatarta dosłownie.

1. Dokładnie.

 

2. Bardzo dobrze a nie niestety.

Przecież nie skłamałeś.

Brawo, że miałeś jaja to powiedzieć.

 

3. Bardzo dobrze.

To ją uświadomi, żeby nie kalkulować za plecami jak dostać więcej niż bycie FB.

Jej reakcja nasunęła mi myśl, że ten jej biały rycerz to bajeczka, żebyś zrobił się zazdrosny.

Tego shit-testa wygrałeś śpiewająco.

Albo będzie ci dawać albo nie, tego i z tą i z żadną nigdy się nie wie, zwykle odwracają się dupą w ciągu 24 godzin gdy im tak strzeli do głowy, ale prędzej będziesz dalej ją bzykał w obecnej sytuacji niż gdybyś powoli dał się wciągnąć w tę grę bo wtedy kranik z sexem powoli byłby przykręcany a wymagania rosły jak szczypiorek na wiosnę.

Możliwe, że zrobi ci lodówkę przez jakiś czas i będzie czekać aż pękniesz i przyjdziesz do niej na kolanach z podaniem o dostęp do cipki, to kolejna babska zagrywka.

 

Póki co ukłon szacunku.

 

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.