Skocz do zawartości

Praca w pozycji stojącej przy biurku.


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Pracuję około 10/12h przy komputerze w pozycji siedzącej już tak od wielu wielu lat. 

Na razie nic mi nie jest, nic mnie nie boli, ale słyszałem że praca w pozycji siedzącej przez taką dużą ilość godzin i lat, może doprowadzić do wielu przykrości i chorób.

Mam do was pytanie, czy ktoś ma z was doświadczenie z pracą w pozycji stojącej przy komputerze? Jeżeli tak, to chciałbym żebyście się podzielili tym doświadczeniem. 

 

Aktualnie planuję dodać dodatkowy ala stolik do biurka i pracować w pozycji stojącej, do tego kupić krzesło barowe, by podpierać się i siadać gdy poczuję zmęczenie.

Coś w stylu tego Pana na filmiku.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nefi napisał:

Pracuję około 10/12h przy komputerze w pozycji siedzącej już tak od wielu wielu lat. 

A ruszasz się poza tym? Uprawiasz jakiś sport chociażby "głupie" regularne spacery?
Bo jeżeli nie, to mam dla Ciebie przykrą i bolesną wiadomość @nefi: "Zbyt długo nie pożyjesz, bo Twój organizm wkrótce odmówi posłuszeństwa!!!"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DanielS napisał:

A ruszasz się poza tym? Uprawiasz jakiś sport chociażby "głupie" regularne spacery?
Bo jeżeli nie, to mam dla Ciebie przykrą i bolesną wiadomość @nefi: "Zbyt długo nie pożyjesz, bo Twój organizm wkrótce odmówi posłuszeństwa!!!"

Jeżdżę rowerem codziennie po 10km rano :) Ile mam czasu? Jak długo będę jeszcze żył? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.