Skocz do zawartości

Szybkie pytanie do mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karhu napisał:

Jasne i wszyscy ci otyli sa chorzy. Nie wielki odsetek ludzi w wyniku choroby ma z waga problem. Reszta to dobrobyt i lenistwo.

Nie rozumiesz. Nadwaga może się brać z różnych chorób, ale gdy dojdzie do wagi tak dużej, że sama w sobie kwalifikuje się jako choroba, nawet jak powstała z powodu lenistwa i obżarstwa. 

"Otyłość to bardzo skomplikowana i jedna z najgroźniejszych chorób przewlekłych. Stanowi jedno z największych wyzwań globalnych XXI wieku. Mówi się już nawet o epidemii, a nawet pandemii  otyłości. W Europie w ciągu ostatnich 20 lat, jak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowia, liczba ludzi otyłych potroiła się. Według badań przeprowadzonych przez Światowy Indeks Bezpieczeństwa Żywnościowego w 2016 ponad ¼ Polaków cierpi na otyłość." 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PoProstuKobieta napisał:

Czy taka kobieta ponad 100/120 kilo naprawdę podoba się męzczyznom?? 

Z reguły nie. Pomijam feedersów. Znam jednego osobiście. Rozwiódł się z pierwszą żoną, bo schudła 30 kilo. Dla niego się ”oszpeciła”, jak stwierdził. Druga już w ”słusznej", ponadnormatywnej wadze : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, PoProstuKobieta said:

Ale teraz ogladam program gdzie ubierają takie kobiety do ślubu. Przychodza razem z narzeczonymi ktorzy opowiadaja jak to podoba im sie cialo tej kobiety. 

 

Nie i koniec.

Niestety są wśród nas tacy co i krowie by nie przepuścili.

1 hour ago, PoProstuKobieta said:

Ale teraz ogladam program gdzie ubierają takie kobiety do ślubu. Przychodza razem z narzeczonymi ktorzy opowiadaja jak to podoba im sie cialo tej kobiety. 

 

Nie i koniec.

Niestety są wśród nas tacy co i krowie by nie przepuścili.

1 hour ago, PoProstuKobieta said:

Ale teraz ogladam program gdzie ubierają takie kobiety do ślubu. Przychodza razem z narzeczonymi ktorzy opowiadaja jak to podoba im sie cialo tej kobiety. 

 

Nie i koniec.

Niestety są wśród nas tacy co i krowie by nie przepuścili.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Free Woman napisał:

Takie programy są szkodliwe dla samych kobiet. Bo to czy się podoba czy nie to mniej ważna kwestia ( a są też i fani "rubensowskich" kształtów), ale wspieranie w kobietach, że nie muszą dbać o zdrowie skoro i bez tego mogą ładnie wyglądać. Żadne programy nie powinny wspierać trwania w chorobie jaką jest otyłość.

Czy to się może komuś podobać z mężczyzn? Może. Tylko proszę o to by sobie panie uświadomiły, że tych mężczyzn jest niewielu.

Fakty są takie, że zdrowe ciało ma zazwyczaj mało tkanki tłuszczowej, tłumacząc jeszcze prościej - osoby szczupłe mają największe powodzenie.

Niektórzy wolą trochę więcej ciałka, inni wolą mniej ale zazwyczaj to wszystko orbituje wokół wagi przeciętnej.

 

Panie z aparycją Jabby z Star Wars nie są atrakcyjne dla przeciętnego mężczyzny, dla mężczyzny z aparycją Jabby mogą być, ew. dla jakiegoś, który lubi karmić swe partnerki.

 

I trzeba też przypomnieć, że taka waga, ponad 120 i wokół, jeśli kobieta 2m nie ma to jest raczej stan chorobowy, który powinno się leczyć a nie promować.

Akceptacja jest ważna, ale po akceptacji trzeba przejść do etapu: zrób coś z własnym ciałem, bo jest kurwa tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PoProstuKobieta napisał:

Ubieramy malujemy i jest git, pieknie, po co sie odchudzac...taki wydzwięk tych programów

Marksizm kulturowy..

Chodzi o to, żeby oszukiwać kobiety, że jest dobrze tak jak jest..

A one głupie tego słuchają, bo jakbym miał słuchać, że jestem piękny, a inni stosują "mowę nienawiści"

zamiast:

-chodź na siłownie, to trzeba się ruszać,

-pracuj ciężko to będziesz dużo zarabiał

-czytaj książki to będziesz mądry

-jak będziesz leniwy do niczego nie dojdziesz .. i żadna nie będzie Cię chciała .. :)

-trzeba być facetem, a nie cipą

-etc etc etc

To bardzo możliwe, że bym uległ, siadł na kanapie otworzył piwko i po prostu był szczęśliwy ..

Zwłaszcza jakbym był kobietą bo to "faceci mają się starać".

No i w ogóle po co się starać skoro jest dobrze ?

 

A czy z tych twoich programów jest może przekaz, że kobieta powinna się starać w czymkolwiek ?

Generalnie polecam programy z panem Krzysztofem Karoniem na Yt, szczególnie na kanale wRealu24.pl

Tylko uprzedzam, niektórzy nie lubią jego rozwlekłości :)

 

Tu masz Ciekawy filmik:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Przecież ja napisałam, że to choroba :) I to jest podstawowy powód dlaczego nie należy promować otyłości. A to, że się wizualnie nie podoba większości mężczyzn to też fakt, tak samo jak otyli mężczyźni nie będą się podobali kobietom, jest to po prostu odpychające. 

Ale są wyjątki od tej reguły i nawet jeśli by się to mężczyznom podobało to media nie powinny tego promować ze względu, że ten stan szkodzi zdrowiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop ale zastanawiam się skąd się biorą tzw. feedersi? To zjawisko jest chyba relatywnie nowe? Nie spotkałem się ze wzmiankami w jakichkolwiek źródłach historycznych o tego typu 'modzie' np w wiktoriańskiej Anglii czy Francji w XVII w.

Obecnie, może to białorycerski 'instynkt samozachowawczy' wobec hipergamii w rodzaju: gdy spasę moją księżniczkę (spadek smv) , to będzie tylko moja (a ruchacze nie będą zainteresowani). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Komti Ja myślę, że stąd skąd wszystkie inne perwersje, o których nikt, by nawet nie pomyślał nawet kilkadziesiąt lat temu. Ludziom się w dupach poprzewracało, w dobie dobrobytu nie mając emocji, szukają ich w dewiacjach seksualnych. Nie mówiąc o tym, że kiedyś nie było tyle jedzenia by je siebie wpychać w imię fetyszu. 

Edytowane przez Free Woman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma absolutnie nic atrakcyjnego w kwestii wyglądu otyłych kobiet. Natomiast znałem taką dziewczynę która z względu na pracę w fast foodzie(dorabiała jako studentka prawa) zapuściła się niemiłosiernie. Widać było z twarzy, że jest tam ogromny ukryty potencjał na SMV nawet pod 8-9. Złapała fajnego chłopaka stworzyła z nim związek. Gość kumaty w kwestii dietetyki i sportu "zajął" się jej ciałem, żywieniem więcej ruchu, sportu ... jak ją widziałem po roku później to laska top absolutny, gdzie wcześniej dupa jak szafa trzydrzwiowa. 

Edytowane przez hatejoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kobieta, która przekracza moją wagę nie jest dla mnie apetyczna, choćby nie wiem jak była intelektualnie uzdolniona.

Nie mówię, że ma być patyczakiem, nie mówię że ma być ekstra-mada-faka-fit, bo też jakoś to nie jest dla mnie aspekt decydujący, ale ma wyglądać słusznie (słusznie, czyli bez daszka). 

Aczkolwiek parę kobitek z twarzami na prawdę sympatycznymi mam w otoczeniu. Cóż z tego że sympatyczne, jak nawet nie wiadomo jak w tańcu obrócić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.