Skocz do zawartości

Szybkie pytanie do mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, PoProstuKobieta napisał:

Niestety wg Panów na forum sex z kobietą w moim wieku to nekrofilia...

Muszę to przekazać Mezowi

?

A wracając do meritum, to jeżeli jesteście już na prawdę doświadczonym stażem małżeństwem @PoProstuKobieta i nadal macie ochotę na seks ze sobą, to pozostaje tylko Wam pogratulować :) To na prawdę rzadkość w dzisiejszych czasach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DanielS napisał:
Dnia 25.03.2019 o 09:08, PoProstuKobieta napisał:

Zawsze powtarzam, że sex jest dobry na wszystko ?

Popieram. I nie powoduje żadnych skutków ubocznych ??

Oczywiście, że powoduje. Zużywa masę energii. Więcej lub mniej w zależności od tego czy z wykończeniem czy bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Karakal napisał:

Oczywiście, że powoduje. Zużywa masę energii. Więcej lub mniej w zależności od tego czy z wykończeniem czy bez.

Energia była jest i będzie ;) Nie ma czegoś takiego jak zużywanie energii @Karakal, co najwyżej zamiana jednej jej formy w inną formę ;) 

 

A ogólny bilans energetyczny seksu jest zdecydowanie na dużym plusie ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DanielS napisał:

A ogólny bilans energetyczny seksu jest zdecydowanie na dużym plusie 

Oj ,ile to juz dobrych chlopakow na dupie zmarlo.???

 

2 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

sex z kobietą w moim wieku to nekrofilia..

W jakim wieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2019 o 13:36, PoProstuKobieta napisał:

Czy taka kobieta ponad 100/120 kilo naprawdę podoba się męzczyznom??

Przeciętny wzrost kobiety to między 165 a 175 cm. Trafiają się nierzadko niższe oraz rzadko albo bardzo rzadko - wyższe.

Zatem - 100 kilogramów przy nawet 175 cm to już przegięcie.

 

Co innego 80 kg przy 165 cm - taka dama jeszcze całkiem nieźle wygląda. Na mój oczywiście gust a ja wolę te pulchniejsze.

No i nie jestem przesadnie wymagający w kwestii urody.

 

Krótko mówiąc - biorac pod uwage przeciętny wzrost kobiety - jest wapliwym by kobieta w przedziale wagi podanym przez Ciebie uznawana była za jeszcze atrakcyjną.

 

3 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

Niestety wg Panów na forum sex z kobietą w moim wieku to nekrofilia..

A ile Ty masz lat ?

 

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2019 o 18:41, DanielS napisał:

A wracając do meritum, to jeżeli jesteście już na prawdę doświadczonym stażem małżeństwem @PoProstuKobieta i nadal macie ochotę na seks ze sobą, to pozostaje tylko Wam pogratulować :) To na prawdę rzadkość w dzisiejszych czasach ;) 

Dzięki ?

Po 40 naprawde jest wielki BOOM 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otyłe kobiety są nieatrakcyjne. Tak jak mężczyzna z jedną nogą. Ten sam mechanizm biologiczny. Żadne zaklinanie rzeczywistości i pierdolenie o bogatym wnętrzu tego nie zmieni. Żadnego wnętrza nie będzie bo samiec nawet nie zbliży się na odległość kija. A te zachwalane bogate wnętrze to tak naprawdę zestaw emocjonalnych huśtawek sterowanych hormonami i Księżycem.

Naprawdę nic ciekawego w ostatecznym rozrachunku,

 

@PoProstuKobieta

A Twój mąż o tym wie ? Czy ten BOOM to raptem on ? Bo to chyba niezbyt reprezentatywna próba...

 
Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu będzie się podobała innemu nie....nie można generalizować że żadnemu facetowi nie będzie się podobała kobieta 100-120kg...bo tak nie jest, są faceci, którzy lubią puszyste.

Podając wagę warto pamiętać też o wzroście...inaczej wygląda pani 150cm i 100kg...a inaczej 190cm i 100 kg.

Ale ogólnie...waga świadczy o stanie zdrowia, podobnie jak nadwagą jak i niedowaga... świadczą o problemach z zdrowiem, jak również o dbaniu o siebie, swoje ciało, będące świątynią.

Najlepiej jak waga jest zbilansowana z wzrostem i wszystko zachowuje naturalne proporcje....ale to nie znaczy że puszyste nie podobają się facetom...jak wyżej już pisałem, jest to kwestia gustu.

Ja osobiście wolę by wszystko było proporcjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gustu to jedno, a drugie to to, że ci faceci nie wierzą, że mają jakiekolwiek szanse u szczupłej.

Niech mi nikt nie mówi, że 80 kg przy 165 cm wzrostu to coś do przyjęcia.

Widziałem takie panie nago.

To już 100 kg przy 180 cm jest dużo lepsze.

W sumie ci z obawami mają rację, mało kto ma szanse z dzisiejszymi księżniczkami, ale właśnie po to są cichodajki i profesjonalistki.

Co prawda ładnym cichodajkom coś się przekręca w mózgach i chcą po 300-500 za loda, ale można miec szprychę profi za całkiem niską cenę, trzeba tylko trochę poszukać.

Jakby się kto pytał - niedawno taką trafiłem, byłem 3 razy i jutro też się wybieram.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.