Skocz do zawartości

Grube dziewczyny zasługują na przystojniaków!


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tips6 napisał:

Jest takie coś w ogóle możliwe w naszym pięknym kraju?

Nie, a gdyby trafiło na otyłą panią sędzinę, to jeszcze by cię dojechała, bo jesteś takim płytkim samcem, który leci na wygląd. 

 

PS. nie żeń się, bo w Polsce XXI wieku to chuja warte, chyba że coś się zmieni.  

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jedna kiedyś opowiadała o kryzysie męskości i padło coś takiego, że faceci są grubi takie osoby mają niski testosteron, nie dbają o siebie masa tych negatywnych w wydźwięku słów itp :D a gdy zeszła na temat kobiet rzekła "kobieta otyła jest po prostu otyła". I chuj pozamiatała :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CzarnyR napisał:

Już jedna kiedyś opowiadała o kryzysie męskości i padło coś takiego, że faceci są grubi takie osoby mają niski testosteron, nie dbają o siebie masa tych negatywnych w wydźwięku słów itp :D a gdy zeszła na temat kobiet rzekła "kobieta otyła jest po prostu otyła". I chuj pozamiatała :D 

Dokładnie!

Gruby mężczyzna to nieudacznik, spaślak, pasibrzuch, pijak piwska, obleśny zbok, dewiant, spocony cap...

Gruba kobieta to sprawka straszliwych genów...przekazanych pewnie głównie przez ojca...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993

 

Zawartość linku, który zamieściłeś daje przesłanie. Nie żenić się, a dzieci sprawdzać czy nasze.

 

O sprawie już słyszałałem, ale ciągle nie mogę wyjść z podziwu niektórych pań jak i białych rycerzy. Przecież takie akcje jak ta oraz podobne tylko utwierdzają w przekonaniu, aby kumaty facet nie brał ślubu etc. Czy kurwa te tępe łby nie widzą, że im więcej tego typu przypadków to gorzej dla nich? No który ogarnięty facet widząc co się dzieje w sądach, jakie cyrki odchodzą tam będzie szukał sobie żony? A później płacz, że teraz to laski są traktowne przedmiotowo, faceci nie chcą się wiązać itp.  Śmiech mnie ogarnia ;)

 

A co do grubych lasek. 

 

Kurtyna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie schodzę poniżej pewnego poziomu atrakcyjności kobiet. Nawet jak mnie ostro ciśnie na seks, to nie wezmę niczego poniżej mojego poziomu, wolę zwalić konia. Nie będę pasztetom podwyższał samooceny swoim kosztem, za dużo wysiłku zainwestowałem w swój wygląd, charakter i rozwój. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie spierdolenie facetów wmawia im się, że rodzina baba to szczęście chuj byle była i są efekty.

 

Spierdolenie kobiet już dawno siegło  granic nawet tych grubych.

Zawsze gdy miałem jakiś kontakt z ulanymi albo lekko ulanymi były miłe dobre na każde skinienie palca robiły wszystko wybaczały wszystko ?

A skoro im się wmawia ona może wszystko to są efekty.

Dziś każda to rozczeniowa księżniczka byle by o nią zabiegać nawet te grube mają wymagania ? no kurwa ,a zainteresowanie  to mac i memy z koleżankami albo wódeczka.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Myrmidon napisał:

Niedawno przy piwku powiedziałem mu, żeby się dobrze zastanowił... Ustalili datę ślubu...

Przecież ona to będzie chodząca choroba z taka tuszą, dzieci pewnie też mu nie urodzi...

To jest kur*a dramat ?, brak słów, rozumiem, że ktoś ma jakieś małe wady, na które można, a nawet trzeba przymknąć oko, ale to ? ?

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wolverine1993 said:

Tutaj trochę z innej beczki ale tez rozpierdala system kurestwo tego świata.... 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=856494168026706&id=637708433238615

Ciekawe czy kochanek też był zdradzany tzn może któreś dziecko jest z jeszcze innej puli genów, o której nie wiemy ?

Jak śpiewał Gang Albanii, patologia jak sku... Nosz kurwa, jedno, ok wpadka z kochankem, ale 3 !!?? Naprawdę, badania dna powiny być obowiązkowe po narodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na artykuł, że mężczyźni - gołodupcy mieszkający przy rodzinie zasługują na modelki 90-60-90...

Myślę, że nasze wrażliwe na męskie charaktery panie dostrzegą w nich świetne partie na związek, a może i coś jeszcze !

 

Nawiasem mówiąc, ta kobieta z artykułu, o którym mowa nie jest aż tak gruba. Ma trochę ciała, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tips6 napisał:

Załóżmy że się żenię, czy do aktu małżeństwa mogę dodać klauzulę w stylu:

Małżonka zobowiązuje się utrzymywać swoją wagę na poziomie tej zmierzonej w dniu ślubu +- 5kg, z wyłączeniem ciąży i okresu 6 miesięcy po ciąży. Wyjście wagi poza ten zakres natychmiastowo skutkuje prawem do rozwodu z winy małżonki.

 

Jest takie coś w ogóle możliwe w naszym pięknym kraju?

Zdaje się że w Islamie można takie coś zrobić. Można tam cuda poustalać. Ile razy ma dawać w i jakich pozycjach, itp.

Nie jestem zwolennikiem Islamu, no ale trzeba przyznać że to im się udało.

3 godziny temu, Myrmidon napisał:

Gruba kobieta to sprawka straszliwych genów...przekazanych pewnie głównie przez ojca

I oczywiście ojciec sam się pchał do ojcostwa. Nie matka dziecka go wybrała na zapładniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam grube baby też mają zalety. 

W zimę pewnie więcej ciepła wytwarzają i lepiej unoszą się na wodzie od chudych.

W razie katastrofy na statku może robić jako tratwa jak braknie szalup.

A tak na poważnie jak czytam że otyła laska jest po prostu otyła albo że zasługuje na przystojniaka to chce mi się śmiać i płakać. 

Kurwa jaka desperacja musi być w białorycerzach jak rwą i tym samym podbijają ego grubym. Do tego artykuły, piosenki, filmy, książki o miłości i wychodzi że każda chce Brada Pitta z milionami na koncie. W sobie oczywiście nie widzą wad, same zalety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać moim zdaniem. Grube laski to nie mój target, podejrzewam, że żaden z was też nie ma zamiaru się brać za grubaskę więc kogo obchodzi co one sobie myślą?

Ja osobiście nie mam nic do grubych dziewczyn, po prostu mnie on nie interesują seksualnie, mogę się z nimi kolegować, za to nie lubię hipokryzji i bezczelności. Z racji, że jestem wysoki spotkałem się kiedyś z "komplementem" ze strony grubaski, że mężczyzna powinien być wysoki i zbudowany tak jak ja, a nie taki konus albo chucherko. Ja jej odpowiedziałem, że zgadzam się, podobnie kobieta powinna być szczupła i mieć te 175 cm (panienka miała z 160 i 75 kg). Oczywiście oburzenie, ale zgasiłem to tekstem, że locha może schudnąć, a niski już nie urośnie. Nienawidzę podwójnych standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.