Skocz do zawartości

Najlepsze przemówienie (Coach Red Pill)


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia. Polecam wysłuchanie tego gościa. Słucham go od dobrych kilku miesięcy, i gość ma naprawdę sporo dobrych rzeczy do przekazania. Dajcie znać co sądzicie. Analizuje sytuację w Ameryce, ale to zaskakujące jak wiele z tego przenika już do nas. Moim zdaniem to jego najlepsze przemówienie: 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

CRP szanuję za jego głęboki insight w kwestiach kultury/sztuki, w szczególności literatury. Tą jego redpillową część biorę z przymrużeniem oka, jest tam trochę banałów, trochę elementarnego (czasem niegłupiego) coachingu, trochę przechwałek jak to posuwał modelki w NY, no taki dziwny dla mnie misz-masz.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor najlepsze?

Sporo ma wartościowej treści. Stawiałbym na:

 

@leto już się o nim wypowiadałem. Najwyraźniej w jakimś zapomnianym (zbanowanym) temacie.

Szanuje go za odwagę. Lubię jego wypowiedzi, nie z wszystkimi się zgadzam.

Zwłaszcza z takimi jak "Starter Girlfriend", "Dating Low Value Women" czy "Never Date A Girl Over 25".

Edytowane przez Dakota
Stawiałbym na:
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dakota napisał:

Według mojej opinii stawiałbym na:

Tam w którymś momencie on powiedział, że "jesteśmy zmęczeni tym, że mężczyźni cierpią, a są ludzie, którzy się nawet z tego śmieją"

i przypomniał mi się wątek z dziś, o tej grupie na fb, która sobie robi bekę z naszego forum.. deja vu..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.