Skocz do zawartości

Ja Kuba Bogu tak Bóg Kubie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie bracia :)

 

Rzadko zakładam tu temat, ale jestem ciekaw waszego zdania. Tydzień temu w sobotę byłem umówiony z laską rano pisze do niej wiadomość z potwierdzeniem spotkania zero reakcji do następnego dnia. Tłumaczyła się pracą co do mnie nie przemawia nie żyjemy w średniowieczu napisać SMS to 10 sekund. Na Messager też była dostępna. Owa laska chce się ustawić teraz w sobotę i moje pytanie do was czy wywinąć jej ten sam numer co ona czy nie? Powiem szczerze korci mnie, to już nie chodzi o spotkanie, ale o zasady dla mnie to brak szacunku nie napisać nawet głupiego SMS. Teraz ona chce się spotkać i pytanie jak to rozegrać, bo spotykając się z nią teraz w sobotę szczerze uszło by jej to płazem. Tylko proszę was nie piszcie mi czegoś w stylu ,, była z innym na pewno " jestem na tym forum bardzo długo mnie nie interesuje co ona robi w wolnym czasie :) chce to rozegrać tak, aby ona dostała jakąś nauczkę za to. 

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @Kimas87 ja tam się na podrywaniu nie znam, jak na moje to laska Cię jakoś w bambuko robi.

Aha doświadczeni Bracia mawiają, że należy się telefonicznie umawiać a nie pisać a potem kminić czy była obecna na mesendżeże.

 

Tu nie chodzi o zasady czy brak szacunku - ona gra w grę, a Ty nie grasz w grę.

Ty się pytasz jak grać. Graj jakoś. Odpowiem/nie odpowiem, przyjdę nie przyjdę.

Nie wiem jak (nie znam się) ale na pewno jakoś - wywołaj emocje - olej ją z przytupem, albo nie odzywaj się tydzień-dwa.

 

Tak w ogóle na sobotę umów się z inną na zasadzie SPIN PLATES - polecam książkę Rollo Tomassi "Racjonalny mężczyzna"

 

 

Ale ja nie o tym

- Twój post to nie jest historia do Świeżakowni,

mógłbyś poprosić Moderatornię do przenisienia do działu "Na linii frontu - podrywanie"

- tam to lepiej pasuje, szanujmy się - szczególnie że wspomniałeś sam o braku szacunku.

 

Dzięki, jestem ciekaw co Bracia doradzą :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kimas87 napisał:

Tłumaczyła się pracą co do mnie nie przemawia nie żyjemy w średniowieczu napisać SMS to 10 sekund. Na Messager też była dostępna.

Wszystko telefonicznie, żadnych smsów.

Jak lasce zależy mocno, to zawsze Ci odpiszę, nie ma tam żadnych wymówek, spod ziemi Cię wykopię.

 

10 godzin temu, Kimas87 napisał:

moje pytanie do was czy wywinąć jej ten sam numer co ona czy nie?

Jeśli jej nie zależy, to taki numer nie zrobi na niej wrażenia, jedynie Ty będziesz w jakiś sposób spełniony :) 

Podejrzewam że jesteś jedną z opcji w całej kuatangkaruzeli :) .

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bracia piszą. Umawiasz się telefonicznie. I po co cokolwiek potwierdzać? Tego nie rozumiem zupełnie. Skoro się umawiamy we wtorek o 19 to się umawiamy :)

W 95% przypadków (pomijam nagłe akcje i wydarzenia losowe) gdy dzwonisz i panna nie odbierze, bo nie może i potem cisza = jesteś na wylocie/ma cię w nosie/jesteś jednym z kilku adoratorów = nie jesteś ważny dla niej. Tym, którym na mnie zależało to albo odbierały, albo pisały sms że dzwoniłem, one nie mogły odebrać i proszą o ponowny telefon, albo nawet same oddzwaniały. To zależy od jej odwagi i doświadczenia. Nieśmiała/konserwatywna napisze sms. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia umówiliśmy się na sobotę bez konkretnej godziny, pisałem w celu ustalenia godziny. 

4 godziny temu, Bullitt napisał:

Tym, którym na mnie zależało to albo odbierały, albo pisały sms że dzwoniłem, one nie mogły odebrać i proszą o ponowny telefon, albo nawet same oddzwaniały. To zależy od jej odwagi i doświadczenia. Nieśmiała/konserwatywna napisze sms. 

Zgodzę się. Teraz ona napiera i próbuje mnie przekonać wiadomościami że dawno nie było sexu i ją nosi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kimas87 napisał:

Owa laska chce się ustawić teraz w sobotę i moje pytanie do was czy wywinąć jej ten sam numer co ona czy nie? Powiem szczerze korci mnie, to już nie chodzi o spotkanie, ale o zasady dla mnie to brak szacunku nie napisać nawet głupiego SMS. Teraz ona chce się spotkać i pytanie jak to rozegrać, bo spotykając się z nią teraz w sobotę szczerze uszło by jej to płazem.

Oczywiście że powinieneś to zrobić, to jest brak szacunku do Ciebie i nie ma znaczenia czy to gra czy nie gra - tak się po prostu nie robi drugiemu człowiekowi, to totalne chamstwo. Umów się z nią, niech się wyszykuje a potem wyłącz telefon i następnego dnia jej napisz, że zapomniałeś naładować komórkę. Jak wrzaśnie i zacznie atakować, napisz że ma problem z agresją i powinna iść do psychologa.

 

Wbrew pozorom taki numer wzbudzi tyle emocji, że różnie może się to skończyć.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 Inny ją przebolcował w ubiegłą sobotę i olał albo nawet pogonił bez bolcowania, więc pisze znów do Ciebie. Jeżeli nie masz planów na sobotę i chcesz ją przebolcować to dał bym jej ostatnią szansę,

Tylko pamiętaj gumy i trzeźwa głowa, bo to raczej będzie samica do rżnięcia a nie materiał na jakiś związek.

 

Jeżeli masz inne plany na Sb to opcja Marka powyżej jest ciekawa. :)

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87moim zdaniem po prostu nie warto się z nią spotykać. Niby można się zrewanżować, pytanie tylko czy nie szkoda czasu? Może warto go przeznaczyć na coś produktywnego.

 

Co najwyżej i tak dla niej jesteś max jedną z wielu opcji, więc nie ma sensu poświęcać jej więcej czasu, bo tak jak bracia pisali, gdyby chciała to by czas znalazła. 

 

A Kutangkaruzela dobre słowo, dobre :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Morfeusz napisał:

Inny ją przebolcował w ubiegłą sobotę i olał albo nawet pogonił bez bolcowania, więc pisze znów do Ciebie.

Szanuję, że się zaangazowałeś w odpowiedz, ale powtarzam jestem tutaj kilka lat i nie spłycajmy wszystkiego do ,, nie odbiera ktoś ją bolcuje, nie odpisuje robi komuś loda" trzymajmy poziom tego forum w które Marek włożył tyle pracy :). 

 

24 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Wbrew pozorom taki numer wzbudzi tyle emocji, że różnie może się to skończyć.

I jestem najbliżej tego rozwiązania Drogi Marku mimo, że kusi mnie sexem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Marek prawi, w sumie nic lepszego nie idzie wymyśleć.

 

Ewentualnie jeśli jaja mocno cisną i panna jest do urobienia to oświadcz jej uroczyście, że możecie się spotkać u Ciebie, niech przyjedzie z winem. Tylko i wyłącznie, bez wychodzenia gdziekolwiek.

Jak się nie zgodzi, dziękuje i do widzenia.

Jak się zgodzi, robisz robotę, dziękuje i do widzenia.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 To nie spłycanie, to proza życia i znajomość ludzkich zachowań. To nie forum kafeterii żeby zabronione było pisanie prawdy i niewygodnych faktów o kobietach.

Opcja Marka bardzo mi się podoba i jeżeli szanujesz się to zrobił bym jej taki numer w odwecie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś do mojej wypowiedzi wyżej.

Zrób tak:

Jak się nie zgodzi na chatę i zaproponuje coś innego, gdzieś na mieście to powiedz, że ok: widzicie się o tej i o tej porze. Oczywiście nie przychodzisz i robisz tak jak Marek pisał.

 

Jak się zgodzi i przyjdzie do Ciebie, to jej robisz Krystiana Grejowskiego według własnego scenariusza.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Kimas87 said:

ona chce się spotkać i pytanie jak to rozegrać, bo spotykając się z nią teraz w sobotę szczerze uszło by jej to płazem. Tylko proszę was nie piszcie mi czegoś w stylu

Napisz, że jestes bardzo zajety, więc jedynie może wpaść na driny do domu do Ciebie. Jak się zgodzi to wiesz, że będzie ruchane na 99% - Jak nie to Next.

 

Brat @Jan III Wspaniały uprzedził mnie :)

Edytowane przez Pytonga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 Po zastanowieniu zrób jak boss mówi. Ustaw spotkanie- a godzine przed napisz nie dam rady dzisiaj,  wlasnie przyjechala do mnie  znajoma, której dlugo nie widzialem - zabiera mnie na obiad I impreze - nie moge jej odmówić.

 

W ten sposob odpalasz ja (kara) a jednoczesnie pokazujesz, że inne laski ganiaja za Toba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

tak się po prostu nie robi drugiemu człowiekowi, to totalne chamstwo. Umów się z nią, niech się wyszykuje a potem wyłącz telefon i następnego dnia jej napisz, że zapomniałeś naładować komórkę.

 @Kimas87 Zrób dokładnie tak jak napisał @Marek Kotoński Jak ktoś Cię nie szanuje, to z jakiej racji masz się nie "odwdzięczyć"? ;) 

Każdej akcji towarzyszy reakcja - III zasada dynamiki Newtona ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do niej zadzwonił i powiedział, że albo się ruchamy, albo się nie znamy. 

2 godziny temu, Kimas87 napisał:

Teraz ona napiera i próbuje mnie przekonać wiadomościami

Smsować to sobie można w związku. Na początku znajomości to się dzwoni i nawija. Na kolejną wiadomość nie odpisujesz, a oddzwaniasz. Słyszysz głos i wiesz czy cipka drze łacha, czy jest poważna. Jeśli ci nie zależy to oddzwoń na smsa i umów się konkret na godziną podając miejsce, ale finalnie ją olej. Jak sie odezwie ponownie to odpisz jej to samo, co ona tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nigdy więcej się do niej nie odzywasz.

2. Umawiasz się na spotkanie, nie przychodzisz, ale telefon zostawiasz włączony, MS( czy co tam masz również) tak, żeby wiedziała, że jesteś aktywny, ale masz ją w dupie. 

 

Do domu bym nie zapraszał, bo to trochę jak nagroda, za to, że Cię wystawiła. Ona skuma za co ją olałeś i albo jej się spodoba, że z Tobą nie ma miękkiej gry, grzecznie przeprosi, umówi na spotkanie, albo śmiertelnie się obrazi w myśl zasady, to księżniczka odrzuca, a nie na odwrót. 

 

Jeżeli zależy Ci tylko na kopulacji, to przymykasz oko, umawiasz się, korzystasz, zapominasz, kasujesz numer, żyjesz dalej, na ulicy mówisz "cześć" szeroko się uśmiechając. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kimas87 napisał:

Tydzień temu w sobotę byłem umówiony z laską rano pisze do niej wiadomość z potwierdzeniem spotkania zero reakcji do następnego dnia. Tłumaczyła się pracą 

Pani patrzy, na ile może sobie pozwolić. Druga sprawa, sprawdza cię czy nie jesteś desperat. Jak widać troszkę desperacji i mało męskiego twardego  zachowania. A dlaczego? Patrz niżej.

19 godzin temu, Kimas87 napisał:

Na Messager też była dostępna. Owa laska chce się ustawić teraz w sobotę i moje pytanie do was czy wywinąć jej ten sam numer co ona czy nie? Powiem szczerze korci mnie, to już nie chodzi o spotkanie,

Po cichu nawet liczysz, że bracia doradzą, idź baw się etc. 

 

Pani okazała ewidentny brak szacunku. Moim zdaniem, po prostu się nie odzywaj. To pani nakręci chomika w głowie, dwa nie wyjdziesz na desperata po całości, a trzy nie spalisz mostów.

Jezeli choć troszkę napędziles ochoty sobą dla kobiety, sama będzie prowokować kontakt lub kolejne spotkanie. Jeżeli nie? Zwyczajnie olej damę. 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Still napisał:

Pani patrzy, na ile może sobie pozwolić. Druga sprawa, sprawdza cię czy nie jesteś desperat. Jak widać troszkę desperacji i mało męskiego twardego  zachowania

Mógłbyś sprecyzować gdzie tu jest mało męskiego zachowania ? :) To, że wszedłem na messager i była dostępna to zupełnie normalny aspekt. Nawet teraz jak wchodzę widzę kto jest żadnej desperacji tu nie widzę. 

 

14 minut temu, Still napisał:

Po cichu nawet liczysz, że bracia doradzą, idź baw się etc. 

Nie kolego, bo plan mam dawno w głowie :) jestem tylko ciekawy reakcji braci, zawsze lepiej jest poznać sprawę z kilku stron. 

 

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

Po zastanowieniu zrób jak boss mówi. Ustaw spotkanie- a godzine przed napisz nie dam rady dzisiaj,  wlasnie przyjechala do mnie  znajoma, której dlugo nie widzialem - zabiera mnie na obiad I impreze - nie moge jej odmówić.

 

W ten sposob odpalasz ja (kara) a jednoczesnie pokazujesz, że inne laski ganiaja za Toba.

I tu trafiłeś w sedno! Od jakiegoś czasu jej znajoma zawiesiła na mnie oko piszemy od kilku dni ustawiłem się z nią na sobotę w ,, dzień spotkania z tamtą ". 

 

2 godziny temu, Champion napisał:

Jest jeszcze trzecia opcja: ruchasz i później urywasz z nią kontakt. Po skończonym seksie możesz rzucić "Jesteś dosyć przeciętna"

Jesteś blisko mojego pomysłu. Do rzeczy chciałem ją zabrać około 30 km od naszego miasta moim autem, po sexie wrócić sam ( spokojnie ma pociąg do naszego miasta ) pewnie była by zszokowana takim obrotem sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.