Skocz do zawartości

Ja Kuba Bogu tak Bóg Kubie


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Kimas87 napisał:

Nie kolego, bo plan mam dawno w głowie

Od dłuższego czasu, glowisz się troisz, jak tu zemścić się na lasce?! Widać, dama jednak ma Ciebie wpływ. W innym przypadku spożytkowal byś czas i energię na inną kobietę. 

14 minut temu, Kimas87 napisał:

Mógłbyś sprecyzować gdzie tu jest mało męskiego zachowania ? :) To, że wszedłem na messager i była dostępna to zupełnie normalny aspekt.

Napisałem tak z mojej perspektywy. Jak ja to widzę. 

Dam ci przykład. W tamtym tygodniu umawiałem się z pewną dama na piątek wieczór. Dwie godziny przed spotkaniem, pani ślę mi jakieś farmazony i kłamstwa oraz czy przełożymy spotkanie? 

Dla mnie to jakiś żart. Szukaj sobie innego jelenia. Tyle Panią widziałem. Nie w głowie mi myśli, jak tu Panią ukarać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie ma innej opcji jak olać cipę ciepłym moczem.
Niech polska karynowa księżniczka dostanie w końcu zimny prysznic od świadomego z jajami mężczyzny.
Niech wie, że KONIEC z POBŁAŻANIEM polskim karynkom przez polskich mężczyzn!

O dziwo nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją u mężczyzny, zawsze podobne akcje odstawia kobieta.
Nic dziwnego, że to my budowaliśmy cywilizacje, jak one nawet nie potrafią się zorganizować
(Choć bardzo możliwe, że bawi się po prostu Tobą - suka czuje władzę, bo jest młoda i piękna - wall zrobi z nią porządek po 30-stce).

Bracie wiesz co ja bym zrobił?
Umówił się z nią na sobotę, a potem bym na spotkanie nie przyszedł.
Jakby do mnie pisała na messengerze: "Dlaczego nie dałeś znać, że nie przyjdziesz?".
Bym chamsko wyświetlił i nie odpisał = zerwał kontakt.
Czasu na babsztyla nie stracisz, a w pięknym stylu się możesz odegrać :) 
Po męsku z jajami.

 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takie mszczenie się jest najbardziej opłacalną opcją. Ja bym się zapytał jak zamierza mi wynagrodzić swoje chamskie zachowanie, niech sie postara i wykaże. Jak oleje sprawę i będzie bagatelizować - to koniec, robisz co chcesz choć wydaje mi się, że takie mszczenie się jest infantylne i bez klasy. Może faktycznie się postara jakoś to naprawić i przy dobrym rozegraniu przeramujesz relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ja olać - każde działanie to dawanie jej atencji.  Każda energia przeznaczona dla tej Pani to energia stracona. Szanuj siebie, swój czas i energię.  Nie ma nic gorszego dla kobiety niż obojętność. Po prostu wykasuj jej numer i żyj dalej. 

 

A zemsta - to babski teren.  

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Perun82 napisał:

Po prostu ja olać - każde działanie to dawanie jej atencji.  Każda energia przeznaczona dla tej Pani to energia stracona. Szanuj siebie, swój czas i energię.  Nie ma nic gorszego dla kobiety niż obojętność. Po prostu wykasuj jej numer i żyj dalej. 

O żadnej zemście nie ma mowy. Tutaj się zgadzam obojętność ich to bardzo boli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzę Ci kolego bólu, w który sam się wpakowałem pomimo ostrzeżeń braci.

 

Jeśli kobieta robi Ci takie numery na początku to świadczy jedynie o tym, że nie jest tak naprawdę zainteresowana. Zostałeś zepchnięty na którąś z orbit, akurat w tym momencie znajdujesz się najbliżej gwiazdy. Wszystkie podchody, kombinacje, karanie ciszą, push&pull może doprowadzą Cię do seksu i krótkotrwałej relacji ale finalnie nigdy nie będzie miała ochoty tworzyć z Tobą normalnego związku. Także, Twój wybór.

 

Co do zemsty... Wiem, że pokusa jest wielka ;) ale naprawdę obojętność i szybki powrót do siebie jest dla niej zawsze najgorszą karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Kimas87 said:

Szanuję, że się zaangazowałeś w odpowiedz, ale powtarzam jestem tutaj kilka lat ....

 

Bracie coś tu kręcisz. Jesteś kilka lat na forum  i przejmujesz się, że laska ci na SMSa nie odpisała? 

 

Kilka lat na forum? Chyba, że kod w PHPie czytujesz a nie treści to jeszcze bym zrozumiał. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, panicz74 napisał:

Oszczędzę Ci kolego bólu, w który sam się wpakowałem pomimo ostrzeżeń braci.

 

Tutaj bólu nie ma żadnego bracie :) byłem ciekaw waszego zdania i podejścia do tej kwestii. Czy jakikolwiek mój post zabrzmiał jak głos zranionego mężczyzny? Chyba nie :). 

 

1 godzinę temu, m4t napisał:

Ja bym się zapytał jak zamierza mi wynagrodzić swoje chamskie zachowanie, niech sie postara i wykaże

To jest dobry pomysł Bracie, ale już znam jej odpowiedź ,, zobaczysz na spotkaniu " trochę ją znam wiem że tak odpowie. 

 

2 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

No cóż nie ma innej opcji jak olać cipę ciepłym moczem.
Niech polska karynowa księżniczka dostanie w końcu zimny prysznic od świadomego z jajami mężczyzny.
Niech wie, że KONIEC z POBŁAŻANIEM polskim karynkom przez polskich mężczyzn!

Dobre, szczerze uśmiałem się :D

 

2 godziny temu, Still napisał:

Napisałem tak z mojej perspektywy. Jak ja to widzę. 

Dam ci przykład. W tamtym tygodniu umawiałem się z pewną dama na piątek wieczór. Dwie godziny przed spotkaniem, pani ślę mi jakieś farmazony i kłamstwa oraz czy przełożymy spotkanie? 

Dla mnie to jakiś żart. Szukaj sobie innego jelenia. Tyle Panią widziałem. Nie w głowie mi myśli, jak tu Panią ukarać. 

Tylko różnica jest taka, że my się znamy ponad 2 lata a Ty pewnie spławiłeś Panią, która znasz niedawno. Po 2 latach każdy ma prawo oczekiwać szacunku. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87

Pamiętaj twój post o temacie uczcie sie młodzi czy coś, bardzo ciekawy.

A za przeproszeniem co ty odpierdalasz?

Laska cie wystawia jej numer znika i ona z twojego życia, a nie jakieś podchody.

Jak napisała to wyświetlić i też chamsko było zlać.

Szacunku do siebie i czasu czy, aż tak wam zle bez tej baby , że ona was zlewa a wy i tak za nia latacie jakieś zemsty i inne rzeczy wymyślać.

Złe zachowanie= stosowna reakcja.

Tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kimas87 napisał:

. Po 2 latach każdy ma prawo oczekiwać szacunku. 

Kiedyś myślałam w podobnym tonie co ty o szacunku. Pamiętam, że jeden z braci, napisał, że na szacunek trzeba sobie zapracować. Nie pije tu do twojej osoby, ale czarno na białym widać, że kobieta nie szanuje Ciebie w takim stopniu, w jakim sobie tego życzysz. Przykład ze spotkaniem....

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RealLife napisał:

Bracie coś tu kręcisz. Jesteś kilka lat na forum  i przejmujesz się, że laska ci na SMSa nie odpisała? 

 

Kilka lat na forum? Chyba, że kod w PHPie czytujesz a nie treści to jeszcze bym zrozumiał. 

Drogi Bracie :) po tym co piszesz nawet nie zadałeś sobie trudu przeczytania tematu od samego początku. Tak jestem tu kilka lat i przez ten czas przeczytałem to bardzo dużo tematów facetów wręcz błagających o poradę/pomoc. Ja o to nie proszę zaznaczam mój post ma na celu zaspokojenie ciekawości co Bracia by zrobili w takiej sytuacji. Ot co. A wiedzę na temat kobiet i ich zachowań mam bardzo dużą możesz mi wierzyć :). 

 

 

7 minut temu, Still napisał:

Kiedyś myślałam w podobnym tonie co ty o szacunku. Pamiętam, że jeden z braci, napisał, że o szacunek trzeba zapracować. Nie pije tu do twojej osoby, ale czarno na białym widać, że kobieta nie szanuje Ciebie w takim stopniu, jakim sobie tego życzysz. Przykładze spotkaniem. 

Still zgadzam się z Tobą w 100%, natomiast ja doskonale wiem co zrobić w tej sytuacji. Dziękuję wszystkim za podzielenie się opinią na ten temat. Temat uznaje za zamknięty :)

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2019 o 16:17, Champion napisał:

Jest jeszcze trzecia opcja: ruchasz i później urywasz z nią kontakt. Po skończonym seksie możesz rzucić "Jesteś dosyć przeciętna"

"Jestem zmęczony. Idź już sobie."

 

Edytowane przez suski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś duże zmiany. Powiedziałem damie, że kończę tą relacje i mały szok. Tłumaczyła się wirem pracy, że ktoś jej powiedział że jak nie wyluzuje straci bliskie osoby, i że straciła mnie. Oczywiście próby przekupstwa sexem ( mam ochotę na sex z Tobą ). 

 

Natomiast ja pozostałem przy swoim. Ona oczywiście swoje, że się zmieniła tamtej soboty była w pracy, że za dużo ostatnio pracowała. Cóż do mnie to nie przemawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo przerabiałem. Nagle wszystko się obróci o 180 stopni ale spokojnie... To tylko chwilowe. Złapałeś tygrysicę za pysk. Teraz będzie czekać na Twoją słabość żeby skoczyć Ci do gardła.

 

"Jeśli kobieta jest Tobą naprawdę zainteresowana pozwoli pokroić swoją matkę aby być z Tobą cały czas".

 

Gratuluję podejścia :) Szkoda że ja taki mądry nie byłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.