Skocz do zawartości

Co to oznacza ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Nurtuje mnie tekst mojej ex .

Nie mówiłeś że mnie kochasz i  nie przytulałeś... , i  do  tego  że nie słuchasz mnie (zdarzało  mi się zapomnieć że gadała   o  czymś 2 dni temu  i niewiele pamiętałem no ale bez przesady  )  

Czy takie coś może być powodem do  rozstania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat2206bzdury, bzdury, bzdury wymyślone tylko na użytek Twojego pytania. Żadna nie powie Ci: "znalazłam sobie nowego, lepszego bolca", albo: "mam na oku nowego, lepszego bolca", "mam niepohamowaną chęć dawania dupy i chcę się jeszcze trochę rozerwać". 

 

W ogóle się nad tym nie zastanawiaj, bo to stracony czas. Trust me.

  • Like 14
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pretekst. 

Przecież nie napisze Ci: "chcę się rozstać i nie wiem dlaczego", "chcę kopulować z niepiśmiennym afro".

 

Każdy z nas wysłuchiwał tych pierdół, kwestia doświadczenia.

Dochodzisz w końcu do sytuacji, że kiedy słyszysz początek jej wypowiedzi, to po prostu w połowie wychodzisz kasując nr telefonu.

 

No chyba, że drogą elektroniczną jest zerwanie, wówczas już totalnie żadne reguły nie obowiązują.

Kończy żenująco, to i żenująco ją traktujesz.

Edytowane przez Pozytywniak
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha  wiem że ktoś był bo  chowała telefon  ... 

Taka nagła zmiana zachowania wobec mnie.  Wiem że spotkała się z chłopakiem swojej przyjaciółki od godziny  21- 2.00 w nocy  i tylko  rozmawiali  niby :) hahah .

A noi  hit chce być wreszcie wolna :) .

Trafiła mi się laska co po prostu  lubiła ten sport .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mat2206 napisał:

Czy takie coś może być powodem do  rozstania ?

Standard, niunia zabezpiecza sobie tyły, do tego wybielanie się i usprawiedliwiania sobie swojego sposobu postępowania, no bo która myszka przyzna się że to jej wina, żadna!

To Twoja wina :).

 

To są istoty amoralne, nie szukaj u kobiet logiki, moralności, zasad czy o zgrozo honoru, dlatego Pan Bóg dał mężczyźnie prawo panowania nad kobietą, w przeciwnym razie zostają zgliszcza.

 

Kobieta=problem :) .

Edytowane przez The Motha
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie skroiłem się że ona ma straszny  pociąg do  zajętych  chłopaków ,

wygarnąłem jej że jak myśli  że tamten zostawi dla niej swoją a nią się tylko  zabawił .

Panowie jaka ona się zrobiła straszna jak wiedzma :( .

Tam są drzwi  - do mnie  takim tekstem hahah trafiłem w sedno 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mat2206 napisał:

Ogólnie skroiłem się że ona ma straszny  pociąg do  zajętych  chłopaków ,

Chce sobie udowodnić że jest taka zajebista, albo chce się zemścić na innej i odbić jej gościa :P .

Sam widzisz że moralności w ich postępowaniu nie ma?

 

7 minut temu, Mat2206 napisał:

Panowie jaka ona się zrobiła straszna jak wiedzma 

Jak Ty mogłeś ją tak potraktować? Ty świnio, ten patriarchat Tobie bokiem już wychodzi, Ona nie jest jakoś ladacznicą :P

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym dzwoni do mnie że martwi się o  mnie no  100 km do  domu od niej wracałem :)

No to  ja mówię idź zapytaj tego  kuta... Davida co  z nim w samochodzie to i owo robiłaś .

hahah jaki amok i  krzyk  a co  cię to  obchodzi    WTF była ze mną wczoraj że mnie kocha a teraz co  ci  do  tego  że mnie dymają no  spoko   hahaha .

 

 

Tak się poznaliśmy  spodobałem się jej siostrze noi  wtedy  też jej  pól roku  się nie odzywały  do  siebie bo  jak to powiedziała zabrała jej chłopaka mnie . 

Myślę że nie tylko  mnie i jego  zaliczyła jeszcze kilku było  dziewczyna 20 lat  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie analizuj tego nie zawracaj sobie tym głowy.

Ja już dwa razy analizowalem czemu, jak , dlaczego.

Za pierwszym razem 7 miesięcy w lekkiej rozsypce, za drugim prawie pół roku z czego z 3-4 totalna pizda i wrak emocjonalny.

A też mówiła, że kocha ,że na hajs nie leci ,że wspólnie zamieszkamy mamy plany wakacje i inne duperele.

Tak jak napisał @Pozytywniak

słysząc takie coś wychodzisz i w dupie panne masz jej czas dla Ciebie minął.

Może kiedyś, nie wiem co czuje , coś się zmieniło i wiele innych to tylko brednie żeby się wybielić.

Nie daj sobie kolejnym razem tych bredni wmówić.

Resetuj pannę ,aż miło.

Po to jest ta wiedza , żeby z niej korzystać być z paniami, póki jest miło zauważasz czerwone lampki idziesz w długą.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje i  ciesze się że tak się stało  to i tak straszna patologia byłą .

Następny  gość nie wie w co  się ładuje bardzo  destrukcyjna rodzinka .

Tam  żeby gdzieś wyjść trzeba było pytać mamusi  , wszystko chciała wiedzieć , zapytałeś o coś ojca - on z tekstem zapytaj matki on nie podejmie decyzji hahah.

 Noi koleżanki  o wszystkim wiedziały  , imprezowe panny  z nich  i zazdrosne o  to że jesteśmy  razem też swoje zrobiły  .

Tak raz do niej ustawmy  sobie związek na fb  - ona takich rzeczy nie uznaje hahahah.

Teraz już wiem patrz na rodzinę bo  taka będzie panna jaka jej rodzina .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uznaje bo to tak troszkę blokuje innych bolców. 

@Mat2206 trafiłeś na najlepszy sort, jak zaciąży i urodzi. To odezwie się do Ciebie po 5 latach. Cześć, co słychać, ale nam dobrze, ze sobą było. Pamiętasz? Mam małą "dzidzię" pokochasz nas obie? A Ty nie będziesz wyjątkiem, taka wiadomość poleci do wszystkich bolcujacych.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SSydney napisał:

To takie babskie pierdolenie, równie dobrze mogła powiedzieć, że twoje bąki miały zbyt słodki zapach. 

Dokładnie @Mat2206 Jej kora nowa musiała w jakiś sposób zracjonalizować decyzję gadziego mózgu ;) 

 

45 minut temu, Mat2206 napisał:

Tam  żeby gdzieś wyjść trzeba było pytać mamusi  , wszystko chciała wiedzieć

Gdzie kobieta w domu rządzi, tam dobrze nie będzie. Znam to z autopsji. A córka wynosi  ten patologiczny model z domu i próbuje go powielać.

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

Jakie to już zabawne jest z tymi naszymi kobietkami. Schemat jak w meczu naszych z Łotwą (jeb dzida w pole karne na główkę).

 

Wiecie co jest najfajniejsze?

Jestem teraz z 24-latką (ja za chwilę 31) i sobie nią steruję jak dronem. Dominacja 100%, pyta mnie nawet czy może niektóre rzeczy zrobić czy mi się to będzie podobać. Totalnie oddana i zachwycona tym- wiedzę po zachowniu, bo słuchać nie słucham co tam mówi, chociaż to samo od niej słyszę. Chuja tam partnerstwo, masz być manem i nią w elegancki sposób sterować.

 

Pytanie czy będzie mi się chciało tak ramę trzymać. Póki co wychodzi to naturalnie, po prostu po latach doświadczeń, przede wszystkim obecności tutaj i audycjach, które przyspawały pewne zachowania do mózgownicy dzieje się już to z automatu.

Jak zmięknę to wiem, że mnie pogoni. Taka już to gra natury. Pretensji o to nie mam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec zapieprzał a mamusia siedziała w domku  ploteczki  i  tv  jaka ona zapracowana zajmuje się domem .

Co miesiąc faza jestem chyba w ciąży  ożenisz się ze mną ? Kurde bylem szykowany  na beta-bankomat  gdyby  z kimś wpadła.

Awans w pracy  wiedziała że zarobki mam niezłe oczywiście nigdy  nie mówiłem ile - zawsze próbowała jak nie matka czy ojciec to koleżanki ile na miesiąc itp .

Zawsze pytała czy  wyplata była i  czy zadowolony  haha.

Pod koniec chciała żebym  jej kupował ubrania itp  pierdoły ja nic odciąłem kasę . 

Dzień przed rozstaniem  test ciążowy  zrobiła 2 razy  hahah zawsze w gumie się kochaliśmy  teraz już wiem dlaczego  dawała na boki  bez zabezpieczenia .

Jak ja dziękuje że mnie zostawiła ocaliła mi życie . :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat2206 i inni Bracia - do jasnej cholery szanujcie się nawzajem i regulamin!

 

Dział "Świeżakownia" to dział, w którym ludzie opowiadają swoje historie życia, długie ciężkie do rozkmin przez innych ziomków.

 

Temat powyżej dotyczy jednej malutkiej rozkminki,

nadającej się do działu "Moje doświadczenia" albo jeszcze lepiej "Manipulacje kobiet"

To tylko wprowadza burdel w już dobrze zorganizowany dział.

 

@Mat2206 proszę poproś Moderatorów o przeniesienie do innego działu.

 

Jak temat zostanie wyniesiony ze świeżakowni to sam chętnie się w nim wypowiem NA TEMAT.

Teraz nie, bo burdlu nie zniesa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przeniesienie do  właściwego  działu .

2 godziny temu, tytuschrypus napisał:

@Mat2206bzdury, bzdury, bzdury wymyślone tylko na użytek Twojego pytania. Żadna nie powie Ci: "znalazłam sobie nowego, lepszego bolca", albo: "mam na oku nowego, lepszego bolca", "mam niepohamowaną chęć dawania dupy i chcę się jeszcze trochę rozerwać". 

 

W ogóle się nad tym nie zastanawiaj, bo to stracony czas. Trust me.

Jak przycisnąłem ja to  powiedziała że on ją przytulił i powiedział że jest  piękna noi  się zauroczyła  mam rozumieć że zabolcował :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat2206nie przyciskaj, nie warto. Polecam zapoznać się z tematem w rezerwacie, w którym możesz na własne oczy przekonać się, jakie rozkminy potrafi mieć kobieta i jak potrafi zmyślić, że kogoś poznała.

 

Czyli równie dobrze może to być kłamstwo. Ale nie ma sensu się nad tym zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak w ostatnim miesiącu  zupełnie inny  sex itp  -zaszalała z kimś :) 

Sama to  dostrzegła że zauważyłem hahah aż się przestraszyła .

Nowe pozycje noi  rżnij mnie jak sukę bez żadnej  gry wstępnej  hahah :).

Mówiła że Greya oglądała .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zasadniczo po co ty z nią gadasz/ gadałeś myślisz że Ci się przyzna..

Albo co wróci czy przeprosi

To żeś głupi.

Na chuj Ci dupa ,która nie wie że jest twoja?

Która nie chcę Cię wspierać?

Która Cię okłamuje?

Która zamiast z Tobą się zgrywać to z Tobą konkuruje, kto rządzi wzorce z domu?

Dziękuj, że poszła w długą rozwijaj siebie i graj w to na twoich zasadach.

Koniec to koniec zero tłumaczeń żali czy Bóg wie czego.

 

Zauważ ,że laski rozstanie angażują od dawnego czasu u nich nic się nie dzieje bez przyczyny.

 

Czytaj ,dbaj o siebie rozwijaj SIEBIE.

I wyjebane.

Jak Ci coś nie pasuje to z panna kończysz, a nie przymykasz oczy dla seksu czy dla wizji tej jednej jedynej.

Tyle jest bab do wyboru.

 

 

Widzę, że jesteś w podobnym stanie co ja byłem nie dawno więc mówię z własnego doświadczenia.

Ja to jej dziękuję, bo jakbym był z nią to bym poszedł jebac i pewnie za rok dwa ślub i chuj całe życie tak.

 

A takto mam tyle możliwości zarobie sobie na auto/mieszkanie jakie chcę będę robił co będę chciał i z kim będę chciał.

Wyprowadze się gdzie będę chciał i tak dalej.

Nikt mnie nie ogranicza.

A laski czysto rozrywkowo jest oki nie to też nie bez żadnych wizji.

 

Pozdrawiam.

Bądź silny.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.