Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2019 o 09:56, Cuba Libre napisał:

Mój partner jest (oprócz tego, że jest bogaty): przystojny

 

W dniu 30.03.2019 o 09:56, Cuba Libre napisał:

Jest także ładnie umięśniony, i kiedy myślę o jego klacie, i koszulce, która opinia jego mięśnie, to robi mi się gorąco. 

 

W dniu 30.03.2019 o 09:56, Cuba Libre napisał:

Jest bardzo inteligentny i mądry

Haha, książkowy przykład cech , które powinien spełnić królewicz, aby pusta lala zechciała mu się oddać. Piękne marzenia, ale pomarzyć zawsze możesz, przecież to nic nie kosztuje. Tylko pamiętaj, że zanim przybędzie królewicz pierwsza może być menopauza.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi się podoba. 

Ale jak koleżance pokazałam zdjęcie,  to nie była zachwycona. 

Podejrzewam,  że o wiek jednak chodziło,  a nie o wygląd. Niemniej uważam,  że jest cholernie przystojny. 

W każdym razie,  kiedy go pierwszy raz zobaczyłam,  to uznałam,  że za przystojny. 

Ale może mój typ po prostu. Ciemne włosy,  zielone oczy,  wysoki. 

Ładnie ubrany. Zamyślony jakby. Uśmiechnięty. Ogolony ( choć lubię zarost).

I głosik niczego sobie.

A te mięśnie to niestety lata wyrzeczeń. Na przykład wina się ze mną nie napije,  bo trening.Lodów też nie zje. Całą butelkę muszę sama,  albo pudło lodów. 

Dobrze , że  urodziny świętujemy w tym samym dniu,  to nie ma problemów z konsumpcją tortu urodzinowego. 

Po prostu wkładam mu te kawałki do ust siedząc mu na kolanach. I nie ma zmiłuj.

Poza tym,  jak chodzi na siłownie ,  to wraca po północy,  i wtedy dopiero gadamy sobie. Znaczy wcześniej też,  ale jednak ta siłownia ,  to gra u niego zbyt ważną rolę. 

Nawet jakby tych mięśni nie było,  to i tak bym na niego leciała,  ale chyba nie tak bardzo. 

Mięśnie to jednak coś,  co mnie u niego podnieca najbardziej w wyglądzie. Jak się mogę przytulić do tej klaty,  a on mnie obejmuje tymi łapskami. 

Kiedy o nim myślę w kateogoriach seksualnych,  to myślę nie ukrywam o jego klacie.

Podesłałabym wam fotkę w ramach uwiarygodnienia z odciskiem moich ust. Może jak zrobię,  to pokażę,  jeśli się zgodzi. 

A może tylko ja widzę w nim ideał. A inni bardziej obiektywni doszukać by się mogli cech negatywnych. 

Prawdopodobnie tak,  bo miłość w końcu wszystko upiększa. 

Zawsze przed zerwaniem z chłopakiem lub gdy mam wątliwości robię jego wykaz cech pozytywnych i negatywnych. U niego jeszcze nie robiłam. 

Ale jak zrobię,  to pokażę,  że pewnie z niego to nie taki królewicz na białym koniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 00:03, Cuba Libre napisał:

Podesłałabym wam fotkę w ramach uwiarygodnienia z odciskiem moich ust

Nie no, ja wiem, że atencja i takie tam ale daj sobie siana xd Nikt tu nie chce oglądać klaty Twojego gościa z ustami na nich. Ja wiem, że jest wysoki, przystojny, dobrze zbudowany, bogaty, status/kasa/wygląd, wsio jest, warto się pochwalić i w ogóle, ale to forum bracia samcy, nie bracia geje.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Cuba Libre napisał:

Zazdrość widzę?

 

@Cuba Libre  i tu mnie masz ?

 

Co mi pozostało w moim wieku ??

 

Siedzę sobie w bujanym fotelu, z drutami w ręku, przykryta kocem, oglądam M jak Miłość i zazdroszczę takim pięknym i młodym jak Ty ?

 

Od czasu do czasu napiję się jakiegoś naparu i przypominam sobie jak to było w XX wieku... młodość, radość, miłość, seks... ech... wspomnienia... ??

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Cuba Libre napisał:

Zazdrość widzę?

 

W sumie mogłam się tego spodziewać. ?

 

Kurde, na miejscu maggie już spuściłabym Ci srogi wpierdol.

Wnioskuję, że maggie założyła ten temat, aby uzyskać pomoc, a nie oglądać klatę Twojego faceta. Jeśli czujesz przemożną potrzebę, to ja Ci chętnie, wieczorną porą, założę Twój własny zbiorczy temat. ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2019 o 19:05, Daenerys napisał:

@self-aware zapomniałeś jeszcze, że jest mądry i inteligentny.  Jak tak mogłeś ??

No tak, przepraszam! Już niestety edytować nie mogę... :P

 

Aaaa, co mi tam... cytatem se pierdolnę!

 

W dniu 17.04.2019 o 18:37, self-aware napisał:

Nie no, ja wiem, że atencja i takie tam ale daj sobie siana xd Nikt tu nie chce oglądać klaty Twojego gościa z ustami na nich. Ja wiem, że jest wysoki, przystojny, dobrze zbudowany, bogaty, mądry i inteligentny, status/kasa/wygląd, wsio jest, warto się pochwalić i w ogóle, ale to forum bracia samcy, nie bracia geje.

O! :D

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heresy napisał:

Kurde, na miejscu maggie już spuściłabym Ci srogi wpierdol.

Wnioskuję, że maggie założyła ten temat, aby uzyskać pomoc, a nie oglądać klatę Twojego faceta. Jeśli czujesz przemożną potrzebę, to ja Ci chętnie, wieczorną porą, założę Twój własny zbiorczy temat. ?

A nie, dziękuję. ? Obejdzie się. 

W każdym razie moje komentarze na temat mojego chłopaka nigdy nie wychodziły poza temat w którym się wypowiadałam, chyba, że zostałam sprowokowana tak, jak wyżej.

Niemniej nieważne.  Może dodam zdjęcie w naszym porsche, jak już będzie cieplej, bo to z odkrytym dachem jest. ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ren napisał:

Kotek, w waszym porsche, czy może  jego? ?

Naszym. 

Czasami nawet moim,  kiedy wczoraj zmierzaliśmy do niej, to rzekłam do mojego chłopaka: tędy, tędy, tu zaparkowałam moje porsche. 

Albo - Tu zaparkowałam moją Hondzie.

 

W każdym razie, śmieszy to go.  A nie, że mi zaczyna mówić - przecież to nie twój samochód, dziecino. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.