Skocz do zawartości

Jak obudzić w niej kobiecość....?


deleteduser121

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, icman napisał:

A jakie relacje z matką? Udaje faceta, pytanie po co? Nie pozwala sobie być kobietą, może ma taki schemacik, że kobiety to......i tego nie chce lub się boi.

No własnie z matką kiepskie. Z tego co mówiła zawsze jej matka faworyzowała młodszego brata a ją traktowała jakby jej nie było. Odnoszę czasem wrażenie jakby czuła się winna za to że jest kobietą... Czuje się przez to jakaś gorsza itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2019 o 17:19, prod1gybmx napisał:

Jak jej to zasugerować że to jednak ważne? Jak obudzić w niej tą chęć bycia kobiecą, seksowną, kokietującą? 

Nasuwa się jedno ważne pytanie, a mianowicie jaki masz w tym cel @prod1gybmx, żeby ją zmieniać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prod1gybmx napisał:

No własnie z matką kiepskie. Z tego co mówiła zawsze jej matka faworyzowała młodszego brata a ją traktowała jakby jej nie było. Odnoszę czasem wrażenie jakby czuła się winna za to że jest kobietą... Czuje się przez to jakaś gorsza itd.

No to masz odpowiedź, jak będę męska to zasłużę na miłość i uwagę matki. Umysł często łączy rzeczy w bardzo prozaiczne i prymitywne schematy, z boku to wygląda banalnie ale zobaczyć to będąc w tym jest dużo trudniej. często samo uświadomienie sobie pewnych programów uwalnia wole i mamy wybór.

Edytowane przez icman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prod1gybmx Może "dużymi literami": 

Nic nie obudzisz, jeżeli tego nie ma... lub nie umiesz dostrzec, a może Ty i Twoje Ego potrzebujecie, oczekujecie czegoś, czego ww jednostka nie ma. A może szukasz ideału? I ma odpowiadać Tobie w 100%. Szukałbym wpierw w sobie....

 

Propnuję obudzić w sobie męskość, bo na teraz to jej nie widzę lub jest nieczytelna dla mnie... Na to już masz wpływ. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak kobiety od nas oczekują/wymagają typowo męskich cech ,zachowań itd. To w drugą stronę też chyba można? Nie postawie jej ultimatum... Nie o to chodzi. Chce w jakiś sposób pokazać że nie musi się czuć winna że jest kobietą, nie jest przez to gorsza/słabsza. Może w jakiś sposób podbudować samoocene? Wie że się za nią oglądają itd. Że nie tylko ja spojrzałem na nią łaskawym okiem. Z tego co mówiła to miała z dwa powiedzmy jakieś poważniejsze związki. Rok to już poważnie? I dwa razy jej powiedzieli że na przyjaciółkę się nadaje, ale na partnerkę to już tak średnio... Jakieś wnioski? Może poprę moje słowa fragmentem audycji z kanału "ocal siebie". Skoro w jakiś sposób chcemy na kogoś wpłynąć i mu pomóc to tylko świadczy o zainteresowaniu tą osobą a nie jakimś egoizmie... To nie jest tak że się trafiła pierwsza lepsza i chce ją pod siebie dostosować jak tu sugerujecie. Z tego co widzę to na prawde nadaje się na związek i partnerkę życiową, przez cechy które wymieniłem wyżej i przez takie o których jeszcze nie wspomniałem. Na prawdę ja cenie, szanuje i podziwiam. Tylko ta jedna rzecz...

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietę w kobiecie budzi odpowiedni facet co znalazł się w odpowiednim punkcie czasoprzestrzeni.

 

Nie jesteś odpowiednim facetem dla jej obecnego stanu ducha - End Of Story.

Jesteś odpowiednim ale nie w porę, bo ona jeszcze musi strawić kilka życiowych prawd  - End Of Story.

I Tak Dalej.

Jak widać na załączonym obrazku - tracisz czas.

Rzuć ją, szybciej coś z tego będzie, bo będzie musiała się na coś zdecydować.

Jedną z technik jeśli chodzi o kobiety jest uświadomienie im, że kończy im się czas, bo nie będziesz czekał w nieskończoność a ona właśnie widzi naprężone granice twojej cierpliwości, które lada chwila pękną.

Przynajmniej nie będziesz tracił czasu.

W zasięgu rzutu kamieniem jest wiele kobiet, które są mniej problemowe albo/i bardziej wyposzczone i chętne.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2019 o 17:19, prod1gybmx napisał:

Jak obudzić w niej te kobiece?

Opisałeś dziewczynę z dysfunkcyjnej rodziny. Te relacje z ojcem i matką może wyprostować psychoterapia. Ona sama musi chcieć coś zmienić. 

 

Pamiętaj, że partner to zły psychoterapeuta i nie rozdrapuj tego tematu jeśli masz z nią sex. Spójrz na nią jak na DDA. 

 

PS Miałem kiedyś partnerke z podobnymi przeżyciami w domu. Ona niakceptowała swojego ciała, seksualności po tym. Uprawiała sex jako zapłata za coś, np. by utrzymać znajomość, jako nagroda lub kara. W tym przypadku objawem było mechaniczne, bez emocjonalne dotykania swoich miejsc imtymnych jak już musiała oraz mocny fetysz odgrywania ról. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dużo znacie "funkcyjnych" rodzin i ludzi w ogólności?

Legenda mówi, że detektyw Rutkowski kiedyś jedną znalazł.

Bo dla mnie praktycznie wszyscy są popieprzeni, włącznie ze mną samym, tyle, że ja się już ze sobą i innymi pogodziłem, bo wiem, że tego nie zmienię.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o tzw sposób bycia, często się mówi, że np facet jest męski, a kobieta kobieca, lub wręcz przeciwnie. Więc są pewne cechy, które determinują te określenia.

Ja znam jedną "facete" i powiem tak, dobrze się z nią gada, bo jak z facetem, jest konkretna i zdecydowana a nawet dominująca. Tylko właśnie, moim zdaniem w tego typu kobietach nie ma, lub jest bardzo mało kobiecości, ciężko to opisać, chyba każdy wie o co chodzi. Choćby wspomniana tu Chylińska, tego zmienić się nie da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2019 o 17:19, prod1gybmx napisał:

Jak jej to zasugerować że to jednak ważne? Jak obudzić w niej tą chęć bycia kobiecą, seksowną, kokietującą? 

A jaki jest Twój cel w tym, żeby ją zmieniać @prod1gybmx? ;) Może jej taki sposób bycia odpowiada ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.