Skocz do zawartości

Rok na forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Coś dla naszego guru :P @Marek Kotoński

 

 

 

Moi drodzy, właśnie mija rok jak przybyłem na te forum :) Czas na podsumowanie tego czasu. Suma zysków i strat :D W przeważającej większości są to zyski przy minimalnym wkładzie własnym. Bo czy poświęcanie czasu na czytanie forum, książek to strata? Nie. Jest to ciągły rozwój samego siebie.

 

Wychodzenie z Matrixa

 

Przede wszystkim stanąłem twardo na ziemi. Dzięki chłopakom i forum nabyłem świadomość, w jakiej się znajdowałem i w jakiej jestem. Nie ma co się oszukiwać, że myślenie w innym stopniu niż większa część społeczeństwa, wiąże się z samotnością, niezrozumieniem. Jak wiemy z antropologii, bycie "innym", oznaczy byciem złym w oczach innych. Czy mi to przeszkadza? Nie za bardzo. Każdy ma swój rozum i kieruje swoim życiem, tak jak on uznaje to za najlepsze. Świadome wychodzenie z Matrixa boli. Ludzie z natury są nie ufni do zmian, nowych koncepcji. Wszystko musi przyjść z czasem. Na samym końcu tej drogi, człowiek może powiedzieć sobie: Jestem wolny. Wolny od reszty myślenia społeczeństwa. 

Połkniecie czerwonej pigułki, zrozumienie całego tego starego syfu w którym się żyło, pozwala zminimalizować efekt szoku ;) Czy wyszedłem całkowicie z matrixa? Chyba nie do końca. Wciąż popełniam błędy, bywają przypadki zapomnienia. Dla mnie najważniejsze jest to, że jestem na końcówce tego biegu. A meta tuż za zakrętem :) 

 

Rozwód

 

Co mi dało zakończenie małżeństwa? Chyba najważniejszą rzecz! Równowagę emocjonalna! Jest chyba ważną jak nie najważniejszą zaleta. Mieć czysty umysł- coś pięknego :D Można w końcu, poświęcić się bardziej karierze zawodowej(pieniądze). Jest czas na podróże, nowe pasje, rozwój osobisty. Wielokrotnie słyszałem zdania, że rozwód dla mężczyzny to życiowa klęska! Porażka! Ja natomiast, uważam to za wygranie nowego życia. Życia w którym najważniejsze jest; Ja i moje potrzeby. Świadomość tego, aby nie uzależniać szczęścia od innych, buduje człowieka na nowo.

Oby więcej takich porażek :P 

 

Kobiety 

 

Były, są i będą. Uczę się na nowo postępować z damami. Nie da się ukryć, że popełniam błędy. Błędy są nieuniknione w relacjach z naszymi pięknymi kobietami. Dalej się rozwijam, dzięki min. forum, jak reagować na zagrywki naszych pań. Od czasu rozwodu, kobiet miałem stosunkowo dużo. A już na pewno, miałem więcej sexu przez rok, niż ostatnie 3 lata małżeństwa. Sex jest nieodzowna częścią mojego życia. Lubię, uprawiam, aczkolwiek nie jest on priorytetem.    

 

Jak widać strat żadnych a profitów wiele! Oby tak dalej B)

 

I tak na koniec :D Krótkie podsumowanie, bycia na forum!

 

 

 

Najpierw cię ig­no­rują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.”  

 

Edytowane przez Still
  • Like 14
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, trop napisał:

Jak to widzisz? Szybciej pozwoliły Ci się ogarnąć?

Tabletki brałem, ze względu na dziecko. Nie dochodziło do mnie, że straciłem z nim kontakt na codzienn. Czy szybciej pozwoliły się ogarnąć? Zdecydowanie. Choć z perspektywy czasu, myślę, że za bardzo w mawialem sobie rozlake z synem. Dziś już mam stabilizacje emocjonalną jeżeli chodzi o dziecko. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.