Skocz do zawartości

Cześć


Wika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć po prostu kobieta. haaaa chyba drugi raz sie witam. Nie wiem po co osobny watek na powitanie dla kobiet, a osobny powitalny dla facetów. Feministka nie jestem, ale no nie wiem haaaa przyznam szczerze, ze jakoś od zawsze lepiej dogaduje sie z facetami. Nie mniej jako kobieta wiadomo nie lubię ciszy. Pytanie wiec do męskiego grona - gdzie mozna zadać wam pytanie/a ? W jakim dziale mozna to zrobić bez problemu. ? ? Bo tak dziwnie skonstruowanego forum to nie widziałam. Dlatego podczytywałam, ale nie rejestrowałam sie. Ale przyznam szczerze, ze " interesuje " mnie jeden facet. A przez moje gierki schrzaniłam to, ale on te z grał i to niezle. Prowadził dobrze, ale nie byłam potulna. Miał " chłopak " cierpliwość. Dobry jest w te klocki, i to mnie chyba w nim kręci. Choć teraz mi chyba przeszło haaaa.  Nie mniej reszta jaką znam jest przewidywalna. A z nim dobrze sie tańczyło to "tango" ?  

Edytowane przez Wika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wika napisał:

Pytanie wiec do męskiego grona - gdzie mozna zadać wam pytanie/a ? W jakim dziale mozna to zrobić bez problemu. ? 

Dla kobiet mamy dział "rezerwat".

 

Witam siostro, temat który poruszasz wydaje się być ciekawy. Kicaj mała do rezerwatu i opisuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jest ciekawy i pokręcony. Wydaje mi sie,

31 minut temu, Imiennik napisał:

Dla kobiet mamy dział "rezerwat".

 

Witam siostro, temat który poruszasz wydaje się być ciekawy. Kicaj mała do rezerwatu i opisuj ;)

Ok, to zadzieram kiece i lecę ? ps. Edycja jak w tej sekcji  założyć wątek - Porady etc no gdzie . Dobra decyduję sama ? Jak coś to przeniesiecie ?

Edytowane przez Wika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.