Skocz do zawartości

Twerkowanie vs "Body language"


Azizi

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, ostatnio dostałem od znajomego link z filmikiem, który mnie zahipnotyzował. Kieruję więc pytanie do Was:

Co na Was bardziej zadziałało by, jakby Wasza Pani przedstawiła coś takiego przed Wami: twerkowanie czy taki body language?

 

Nie wiem, czy jest jakaś nazwa na taki rodzaj "tańca" ale body language w takim wydaniu mnie po prostu zahipnotyzował. Jestem ciekaw Waszej opinii :)

 

Przykładowe twerkowanie:

 

 

 

 

Body language:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ,,twerkowanie" wygląda idiotycznie. Z pewnością taka umiejętność ruszania tyłkiem przyda się pani w łóżku, ale takie tańce połamańce jak dla mnie nie są ,,sexy". 

 

Te ,,body language"  to jest to.

 

Mnie pociągają bardziej subtelne ruchy, tak jak w filmie poniżej od 3:05. To dopiero rozpala we mnie ogień pożądania hehe

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za brzydki aby to oceniać. Właściwie to nie mogę, z moim niskim SVM uznałaby mnie za zboczeńca i zwyrodnialca. Bo ona to robi tylko dla siebie... 

 

 

 

PS. Załączyłem tylko pierwszy filmik ja trochę o taniec się otarłem, doskonała koordynacja ruchowa... Jest po prostu w tym dobra. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ksanti napisał:

Twerkowanie kojarzy mi się z Karynami lubującymi wszelkie Nicki Minaj czy Kim Kardashian. Taniec godowy agresywnych murzynek z wielkimi tyłkami. Body language za to klasa i kulturka, bardzo kobiece.

Dokładnie tak! Dodatkowo patrząc na twerkowanie, zwłaszcza jak Pani ma jakieś jasne legginsy jest element strachu - czy zaraz nie zmienią kolor.

 

Natomiast kobieta z body language - kobiecość w pełnym wydaniu. Dodatkowo mimika twarzy i kuszący uśmiech w odpowiednim momencie..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azizi Są trzy rzeczy, które mnie zawsze rozśmieszają aż zaczynam chrumkać jak świnia - Czarna Żmija, Akademia Policyjna i laski twerkujące. Kurwa - to wygląda tak komicznie, że nie mogę przestać się śmiać :D. Także dla mnie body-language. Twerkowanie jest dla murzynek z wielką dupą, która kiedyś od tego odpadnie od kości. Obleśne, obrzydliwe i komiczne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Azizi napisał:

Tylko kto/co im podpowiada (nie-murzynkom), że jest to seksowne?

A który facet powie, że buty typu UGG są fajne? Żaden :D. Zobaczyły jedna z drugą, że jakiś murzyn gębę zaciesza do tego machania dupskiem jak galaretą i zaczęły to robić bo wydaje im się, że to jest "ogólnie przyjęte za seksowne". Kobiety łykają każdą modę. Jakby od jutra było modne chodzenie z gównem na głowie, to za 2 tygodnie połowa na ulicy by chodziła z obsraną głową. Tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meg4tron - drewno. I jeszcze ten wyraz twarzy to tez musi być odpowiednie. Sprawdź panie w tym klipie, maja taki wyraz twarzy, że nie czuć tej wyniosłości  jak u nas. W Polsce laski na klipach tego nie mają. 

 

 

 

I nie to, że dopierdalam się do Polek, bardzo bym chciał aby panie tańczące i pojawiające się na polskich „videoclipach” nie zachowywały się jak świnie w kasku tylko tak normalnie. 

 

 

 

I tak Pany tańczyć jak tą lambadę, one z jakiegoś powodu to kochają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Sprawdź panie w tym klipie, maja taki wyraz twarzy, że nie czuć tej wyniosłości  jak u nas

Większe pieniądze, większy profesjonalizm :)

Nie zdziwił bym się, gdyby te panie były specjalnie prze-tresowane, żeby nie wyglądać jak zimne suki ..

 

A jeśli wydaje Ci się, że te panie są takie na prawdę, to mi się przypomniała świetna scenka :D

 

 

Edytowane przez StatusQuo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, StatusQuo said:

A jeśli wydaje Ci się, że te panie są takie na prawdę, to mi się przypomniała świetna scenka :D

 

Tak jestem głąbem i wierzę w to co widzę w szkiełku.  Nigga Please.

10 hours ago, Tomko said:

typu UGG są fajne? 

Sorry ja do nich nic nie mam, niski model do dobrych jeansów, nie mam z tym problemu. Wyglada to dobrze. 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.