Skocz do zawartości

Biceps czy triceps?


Gdybyście mogli w jedną chwilę mieć wspaniały biceps albo triceps, który byście wybrali?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdybyście mogli w jedną chwilę mieć wspaniały biceps albo triceps, który byście wybrali?



Rekomendowane odpowiedzi

Triceps to podstawa wielkiego łapska. Bicepsa bardzo łatwo i szybko można zrobić ale triceps to praca na długie miesiące jeśli nie lata.

 

W maksymalnie zgiętym łokciu fajnie też wygląda mięsień pływacki przedramienia.

 

To jeszcze challenge dwugłowy czy czterogłowy nogi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Gdyby zdarzył się cud i mielibyście możliwość mieć od zaraz piękny, wielki mięsień, co byście wybrali? Biceps czy triceps?

Ja chyba jednak triceps.

 

Gdyby zdarzył się cud i miałybyście możliwość mieć od zaraz piękny, wielki biust, co byście wybrały? C czy D?

Ja chyba jednak D.

 

Dla mnie paralele są bolesne w odbiorze. Chcesz tricpes - idziesz na siłkę i ciśniesz.

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biceps. Triceps to 2/3 objętości ramienia, ale nie jest tak widoczny i nie można się nim tak pochwalić jak wielkim bicepsem. Poza tym triceps łatwiej wyćwiczyć niż biceps, bo ten jest małym mięśniem. Zresztą sam mam genetycznie duży triceps a mały biceps, co wiąże się z tym, że wiele osób myśli, że w ogóle nie ćwiczę na siłowni. W opinii tłuszczy ćwiczenie na siłce musi się równać duży i wyrzeźbiony biceps. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.