Skocz do zawartości

Conor McGregor i rzekome molestowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kolejna napaść na tle seksualnym, tym razem równie bogaty jak Cristiano Ronaldo sportowiec, który może mieć dup na pęczki, postanowił poruchać bez zgody Pani...

Conor McGregor podejrzewany o molestowanie, rzekomo w hotelu w Dublinie, standardowo Pani po całym zamieszaniu dostała ataku amnezji i teraz sobie o tym przypomina, po roku czasu :) .

No cóż, podejrzewam że szok w związku z zajściem spowodował jej chwilową utratę pamięci, a perspektywa rzekomego odszkodowania w milionach euro, poprawiło jej nastrój i przywróciło pamięć:P .

 

https://facet.onet.pl/warto-wiedziec/conor-mcgregor-wczoraj-oglosil-zakonczenie-kariery-kilka-godzin-pozniej-pojawila-sie/75p1lbw

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się pewien temat

 

w którym @Enemy znalazł dowody (w postaci badań) na to, że 60% oskarżeń o gwałt jest fałszywa.

Było tam kilka objawów, które charakteryzowały fałszywe oskarżenia, m.in. nienatychmiastowe zgłoszenie. Czyli już jest spore prawdopodobieństwo, że to jest fałsz. Ponieważ

Quote

"NYT" powołuje się na swoje źródła, które mają bezpośredni dostęp do danych ze śledztwa prowadzonego przeciw McGregorowi. Postepowanie prowadzą irlandzkie służby i dotyczy ono napaści na tle seksualnym. Policja jednak nie chce zdradzić szczegółów.

jest to po sprawa jak dla nas zamknięta, nie mamy żadnych informacji o niej a do tego wygląda na standardową kopię #meetoo co by oznaczało 99.(9)% szans na fałsz*.

Wydaje mi się, że się rozejdzie po kościach. McGregor ma dość kasy, żeby zatrudnić prawników, którzy go poratują. Da se radę. I znowu się okaże to co zawsze.

 

* ja przynajmniej jeszcze nie słyszałem żeby jakakolwiek sprawa #meetoo okazała się prawdziwa, włączając najpierwszą sprawę Weinsteina, która się przecież jeszcze nie zakończyła, natomiast zakończyło się parę innych, które, w 100%, okazały się fałszywe; poprawcie mnie jeśli się mylę.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.