Skocz do zawartości

Dojrzały facet znający siebie :-)


Rekomendowane odpowiedzi

@Wika. ale jesteś fajna, hee.....

 

   Mała, ale jesteś fajna, naprawdę, lubię takie klimaty.

Następnym razem jak otworzysz butelkę wina, to pamiętaj.

 

PIŁAŚ NIE PISZ !

 

Pozdro, pamiętaj, jesteś fajna babka, tylko ludzie to kurwy!

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piłam jeszcze ? No dajcie mi możliwość edycji .  Bo naprawdę temat lekko straszy. Czy ktoś ruszy tyłek i da mi możliwość edycji, no proszę.  Usunąć było by szybciej - Nie chcę mi sie pisać kolejnego tasiemca, to tego tasiemca. Zostawiam wiec to tak jak jest. Chyba, ze ktoś zezwoli na edycje. !5 minut to mało na edycję ! Pierwszy wpis chyba mozna potraktować ulgowo. I usunąć skoro nie jest merytoryczny i chaotyczny. 

Edytowane przez Wika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)@WikaTy piłaś coś? 

 

Zredaguj sobie na spokojnie post i go tu wklej.

Nasza tu konwersacja przypomniala mi taką uroczą historyjkę z dialogiem

 

A teraz psychozabawa towarzyska: z którym z bohaterów bardziej się utożsamiasz?

 

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mozna usuną post wyżej, nie rozumiem co za problem - zalezy wam na takim bajzlu. I przepychankach. Kazdy popełnia błędy, nie byłam świadoma tych 15 minut na edycję. Poczekam na reakcje adminów. Tyle w temacie. Może ktoś mi przynajmniej powie gdzie to zgłosić ! I komu i jak ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ma znaczenie ile mam lat.

 

Ps. Napisałam, ze piszę na szybko z telefonu gdyż widziałam, ze zrobił sie burdel. A nie byłam w stanie tego tekstu edytować - Niestety.

W końcu kazdy moze popełnić błąd - jeżeli nie wie o edycji 15 minutowej. Chciałam zapobiec takim dyskusją. Niestety nie udało się. Usunąć nikt nie chcę tego wpisu. A tworzy sie tasiemiec. Nie chciałam tego, a wyjdzie zaraz epopeja. 

 

Nie widzę sensu poprawiania tekstu, aby wyjaśniać co stoi wyżej. Bo zaś zrobi sie kolejny tasiemiec. Chce zakończyć ten burdel i usunąć, to co jest śmieciem. Tyle w temacie. 

Edytowane przez Wika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHhhh a moze ktoś byl na uczelni i pisał w biegu. Dalej jak chcecie to bijcie pianę. Zaraz zrobicie ze mnie trola. A ja grzecznie poprosiłam o usunięcie tematu.

 

Ps. Nie mam ochoty wdawać sie w w tłumaczenia. Nie widzę sensu robienia tego tutaj. Gdy temat zostanie usunięty to obiecuję, ze usiądę w wolnej chwili i napisze coś solidnie. Tutaj nie chce mi sie niczego naprawiać - bo to jest bez sensu.  Temat jest skopany. I nikt tego w tym kształcie nie przełknie, ani nie doczyta. Co najwyżej bedzie dalsze bicie piany.  A tego nie chcę. Dlatego proszę o usuniecie czegoś co nie jest merytoryczne i bardzo chaotyczne. Tyle w temacie.

 

Spokojnie poczekam na reakcję i proszę nie bijcie juz piany, bo to nie ma sensu. Tylko burdel robicie. Możemy sobie prywaty urządzać, tylko mi szkoda na to czasu. Nie chcę nikomu nić udowadniać. Ja wiem kim jestem i jaka jestem. Jeżeli temat zostanie usunięty, to napisze coś solidnego. A jak zostanie tak jak jest, to trudno.  Temat niestety bedzie straszył. Nie mniej ufam, ze nikomu na tym nie zalezy. 

Edytowane przez Wika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wika napisał:

EHhhh a moze ktoś byl na uczelni i pisał w biegu.

Jeżeli temat zostanie usunięty, to obiecuję, ze usiądę w wolnej chwili i napisze coś

No ja pierdziele, to było wcale nie pisać, po 2 NIE nie napiszesz solidnie, bo ciągle piszesz w tym samym stylu.... Gdzie na studia przyjmują takich ludzi, można zdać maturę z takim stylem pisania ? serio ? 

Edytowane przez alicja95
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wika napisał:

odp. brzmi mozna   ? ps. i zaś uskuteczniasz prywatne wycieczki. Po co ci to. Nie szkoda ci czasu.  Zawieszam temat i dyskusję . 

@Wika Moderatorem już jesteś? 

Dobrze ci napisali abyś poprawiła tekst pod spodem, a ty nasmarowałaś kilkanaście postów o usunięcie, sama robiąc syf i to dalej w tym samym stylu o ile można to tak nazwać.
Radze przeczytać regulamin, jak nie potrafisz sama zaobserwować jak się posługiwać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.