Skocz do zawartości

Dojrzały facet znający siebie :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mówię Wam Panowie i Panie, jeśli ona taki megarozpierdol (czyt. niespójne przekazy) robi swojemu partnerowi jak tu zaprezentowała, to nie dziwota że od 1,5 roku on raz jest raz go nie ma, ze wskazaniem na nie ma na wieczność.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wika napisał:

I zaś mam tłumaczyć, 

1 godzinę temu, Wika napisał:

Chciałam zapobiec takim dyskusją. 

54 minuty temu, Wika napisał:

i zaś uskuteczniasz prywatne wycieczki. 

 

 

Dawna gimbusiara? Błedy, blędy. A pierwszy tekst wygląda na wklejony, inna czcionka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wika Szanowna Pani, nic nie będziemy usuwali, nie widzę takiej konieczności. Proszę przeczytać regulamin i poradniki a wszystko stanie się jasne.

 

Proszę też zaczynać zdanie z dużej litery. Wstyd by pełnoletnia kobieta nie znała zasad uczonych w 1 klasie szkoły podstawowej.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Imbryk napisał:

Aha i jeszcze jedno, może na oczyszczenie myśli i zebranie ich na nowo, polecam pierwszy odcinek Poradnika Uśmiechu, oglądaj do konca:

 

Nieeeee! Tylko nie to... Musiałeś mi to przypomnieć?  :P Znam aż za dobrze. :P 

Do kompletu polecam jeszcze to:

 

Udar mózgu po tym gwarantowany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co tu własnie wyczytałem chciałbym zgłosić postulat jeszcze większych praw i możliwości oraz parytetów dla kobiet. Pod ich światłym kierownictwem świat będzie rozwijał się jeszcze szybciej niż do tej pory, a na funkcję światłego zawiadowcy proponuję @Wika. Prowadź nas. Pozdrawiam.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trapiło mnie przekonanie, że jeżeli temu forum coś zagraża jest to właśnie rezerwat. Tak, rezerwat mógłby rozbić to forum.

Po tym topiku wszytko wróciło do normy. Spałem dziś jak bobas. 

Myliłem się, rezerwat niezaszkodzi forum, jeszcze długo nie. :)

 

 

Ale niech pamiętają(!), ja was kurwa obserwuję!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra potrwa s

14 hours ago, Wika said:

Gra trwa już półtora roku, były liczne próby powrotów, powroty i rozstania. 

 

I tak teraz myślę, choć wyleczyłam sie z niego, to ma słabość, bo naprawdę było ok . Pytanie odbił czy zawalczy ? 

Ta gra potrwa do momentu kiedy jedno z was znajdzie  lepszy obiekt zainteresowania , poki co jestescie skazani na robienie sobie wody z mozgu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta historia to fejk, albo wklejona z jakiegoś portalu dla obłąkanych kobiet z pajęczynami pomiędzy nogami.

 

Kolejna @Fit Daria puścić bąka i zrobić zamieszanie.

@zuckerfrei rezerwat moim zdaniem jest wynalazkiem tak dobrym, jak wynalezienie koła, wyobrażasz sobie co by było gdyby One udzielały się w każdym wątku? :D

 

To tak jakbyś w komputerze otworzył kilkanaście zakładek, jednocześnie instalował grę i puścił głośną muzykę do tego.

Wczoraj gadałem z taką jedną, himalaje megalomani, gdzie Ona nie była, kogo ona nie zna, czego ona nie robiła, jeszcze na dodatek pali, co dla mnie jest dyskwalifikujące u kobiet, a w głębi to zalękniona dziewczynka, pełna kompleksów, ale dobrze się maskowała, i grała silną i niezależną.

 

Tfu! gdzie ta kobiecość? subtelna, delikatna?

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylantowo. Jak w życiu.

Pani robi syf a potem chce zamieść wszystko pod dywan i udawać, że nic się nie stało. 

 

No i oczywiście my jesteśmy winni ?. Bo ona NAKAZAŁA zawiesić dyskusję i zamknąć temat. A wystarczyło trochę się przyłożyć już na samym początku lub ewentualnie przyjąć do wiadomości, iż się coś źle zrobiło i solidnie poprawić. 

 

Ale kobieca natura tak nie działa, prawda @Wika?

 

 

Materiał instruktażowy normalnie ?

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nić nie będę poprawiać.  Wiem, ze temat jak i treść nie trzyma kupy dojrzały facet znający siebie, a historia hmmm jak z harlekina.  Dlatego niech ten temat sobie wisi.  Naprawdę nie mam potrzeby wymyślania innej historii.  Nie chce tez uczestniczyć w debatach o niczym. Ubiegając wasze inwektywy odpowiem :  Tez was lubię ale do widzenia.  Ps. Oczywiscie miło było skorzystać z waszej gościny i uroczej grzędy dla kobiet, ale jakoś nie odnajduje sie w tym podziale. Przepraszam za całe zamieszanie. Życzę miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale nie pozostanę.  Naprawdę nie mam ochoty na napierniczanie się łopatka w piaskownicy, Już z tego wyrosłam. Niczego udowadniać nie muszę. Z nikim w zawody wchodzić nie będę. Bojów toczyć o wyższość Świat Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi tez nie zamierzam. Szukałam możliwości usunięcia konta, ale to tez nie jest możliwe od strony użytkownika. Szkoda. Dlatego proszę tutaj o usunięcie mojego konta. Oczywiscie podziwiam wasza kreatywność w poszukiwaniach filmików i zdjęć. Niestety ja tym samym wam sie nie odwzajemnię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.