Skocz do zawartości

Nikola Tesla o tym, dlaczego się nie ożenił.


Rekomendowane odpowiedzi

Nikola Tesla to jeden z najgenialniejszych wynalazców i jeden z najwspanialszych umysłów ludzkości ?

Jego analizy w jakiejkolwiek dziedzinie, również w dziedzinie kobiet można brać za pewnik ?

 

Ten tekst jest tak mocny i tak wnikliwy, że nie ma się w nim absolutnie do niczego doczepić. Dzięki @lxdead za zajebistą robotę :D 

Edytowane przez DanielS
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to dąży ?

Zamiast kobiety być dla meżczyzn wsparciem, inspiracją i motywacją do zdobywania i tworzenia .

Rywalizują z mężczyznami zamiast ich dopingować i pogodzić się że mają inne role w społeczeństwie .

Mam np koleżankę 22 lata była by dobrą kandydatką na partnerkę gdyby nie to że

Pije jak facet 

Fb instagram i kto więcej lajków.

Pasji brak 

Słabe zdrowie które niszczy piciem 

Ma chłopaka betabankomat ale udaje że to miłość jak jej powiedziałem że wiem że jest z nim dla kasy a nie z miłości (dobry chłopak)

Nagle nie ma dla mnie czasu ,chodziliśmy razem tańczyć haha oj prawda boli kobitki ?

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobryziomek napisał:

Tak. Wyślesz do wroga kobiety to przegra bitwę. 

Kobiety niszczą męska dyscyplinę. :)

Mam tą pozycję od dawna na liście do przeczytania, ale dałeś mi teraz bodziec, żeby ją przesunąć w górę na liście priorytetów. Dzięki @dobryziomek ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola miał taki łeb, że ciężko w ogóle do czegoś to przyrównać. On był tak ponad swoimi czasy, że pies nie siada.

 

Dziękuję za tłumaczenie @lxdead 

 

Tutaj materiał po angielsku do osłuchania, trwa coś około 10 min.

Tak jak już kiedyś pisałem, Nikola i ja mamy wspólna historię czyli stawialiśmy jedną samicę niczym bóstwo, więc doskonale czuję to o czym mówi, szczególnie :

1 godzinę temu, lxdead napisał:

Mówiąc obrazowo, stawiałem ją na wysokim piedestale i ceniłem ją, ze względu na pewne ważne atrybuty, wyżej niż mężczyznę. Czciłem u stóp istotę, którą sam wyniosłem do tej wielkości i jak każdy, prawdziwy wierny czułem się niegodny obiektu moich uwielbień. Teraz to już przeszłość.

Nikola Tesla to był nadczłowiek wręcz. Serdecznie polecam poczytać i przejżeć materiały o nim.

 

Dziękuję za wzmiankę o nim @lxdead

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nikola miał taki łeb, że ciężko w ogóle do czegoś to przyrównać. On był tak ponad swoimi czasy, że pies nie siada.

  

 

Tesla, nigdy nie poddawał sie testowi iq, ale jest on typowany jako jeden z możliwych kandydatów na iq w przedziale 250-300. Jest to ponoć, najwyższy możliwy wynik do osiagnięcia, przez człowieka. Jest to tak rzadki wynik, że wylicza sie, ze na 68 mld ludzi którzy kiedykolwiek żyli ten wynik osiągneło najprawdopodobniej nie wiecej, niż 20 ludzi.

 

Obecnie, za najinteligentniejszego uważa się Wiliama Jamesa Sidisa, którego iq najprawdopodobniej przekroczyło, boskie 250. Był synem rosyjskich imigrantów, którzy również, byli bardzo inteligentni(Ojciec psychiatrą o iq 230, matka też ponoć bardzo inteligentna).

 

Ilustracja

 

 

Inni typowani, do tego "Boskiego" wyniku, to między innymi Leonardo da Vinci, lub Goethe, ale nigdy nie wiadomo. Wszystko to tylko spekulacje. Nadmienie że każdy z nich miał podobne poglądy na temat kobiet, nawet  romantyk Goethe(z tym że on twierdził, iż jego myszka jest inna, niż wszystkie).

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meg4tron

Tylko kiedyś kobieta bez faceta była tak na prawdę nikim, od niej zależało jakiego wybrała i wspierała go motywowała, od niego zależał byt rodziny, a dziś dalej większość facetów myśli tym kontekście.

A baby mają wywalone na starania facetów im z góry się należy ,także czasy się zmieniły.

Rzadko, która doceni twój gest zachowanie liczy się hajs i atencja i komplementowanie pod niebiosa jaka ona wspaniała jak nie to bedzie inny frajer.

Cóż kto mądrzejszy to będzie rekreacyjnje korzystał z kobiet i tyle, bo ja nie wyobrażam sobie zakładać rodziny i żeby kobiecie odjebało rozwalała związek i w to dziecko wplątalo.

Sam miałem podobnie i nie polecam nikomu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janek Horsie

 

The Mind of the Mathematician.Michael Fitzgerald, Ioan James- pisali o nim i innych matematycznych geniuszach  w tej książce

https://patents.google.com/patent/US1784117- to jest link, do kalendarza wiecznego. Jego patentu.

 

https://www.sidis.net/Sperling.htm- tutaj jego biografia w skrócie. Forma strony, moze niedzisiejsza i można, mniej więcej to samo wyczytać z wikipedii, ale to zawsze coś.

 

Sidis, moze i był najinteligentniejszym, człowiekiem w historii, ale nie, przeszedł do masowej świadomości, tak jak, chociażby Einstain. Mało jest o nim książek. Sam kiedyś próbowałem szukać źródeł o nim. Bieda z nędzą. Żył krótko i równie szybko porzucił kariere akademicką. Pewnie ze względu na to, nie jest taki sławny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.