Skocz do zawartości

Nikola Tesla o tym, dlaczego się nie ożenił.


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, TPakal1 napisał:

Lepiej filozoficznie podejść do życia i zrozumieć, że kobieta nie jest tak ważna w życiu mężczyzny jak to wszech i wobec pie...lą. ?

Jasne, że tak tylko wiesz, biologii filozofią nie przetłumaczysz :P

Na pewno są różne chemiczne badziewia, które mają różne skutki uboczne, ale kuźwa w dobie dzisiejszej medycyny da się już wyizolować pojedyńcze geny odpowiedzialne za to co nas interesuje i je 'uśpić', czemu nikt nie wpadł na to by uśpić popęd?

 

Chociaż zaraz, na pewno już coś takiego mają, ukryte tylko dla siebie.. to by niesamowicie pomogło wielu obudzonym braciom.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks8x W "Diunie" Herbert fajnie określił człowieczeństwo. To że ktoś się człowiekiem urodził, nie znaczy że nim jest. Człowiek jest człowiekiem, gdy nie ulega popędom i całej reszcie pierwotnych "chcic", a potrafi je utrzymać w ryzach bez względu na to, jak duże by nie były. Popędu "seksualno-przytulaszczego" nie da się wyłączyć, chyba że miałbyś się poddać jakimś hormonalnym zmianom, a to raczej odpada :D 

Musisz po prostu wyrobić w sobie silną wolę i myśleć logicznie nawet wtedy, gdybyś miał wyjść ze skóry na punkcie jakiejś niuni. Inaczej facet myśli gdy jest napalony, a inaczej gdy już spuści sobie z krzyża, a wszystko przez te zwierzęce instynkty. Najlepiej ujął to Al Bundy, bodajże w jednym z odcinków pierwszego sezonu, w rozmowie z pierwszym Jeffersonem,stwierdzając że kobieta specjalnie rozpala faceta, ogłupia go, owija wokół palca tak, że ten nie jest w stanie myśleć co w ogóle robi, a gdy już jest po i mózg mu się włącza, zdaje sobie sprawę w jak wielką kupę gówna wdepnął :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patton napisał:

Bo tak naprawdę to dosłownie o wszystkim to realnie nie mam z kim pogadać

Nasz forumowy skądinąd niezły  myślicie @DeMasta w jednym z PWW powiedział zdanie które mi utkwiło mianowicie: ,, Lubię rozmawiać z ludźmi kompetentnymi znającymi się na temacie; dlatego większość czasu rozmawiam sam ze sobą''

 

Nie wiem dlaczego nie potrafiąc tego wytłumaczyć, ten cyniczny, arogancki ton zarozumiałego humoru przemawia do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.